Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký článek, XCOM mám už delší dobu v merku, až na tu kýčovytou grafiku mě to pořád láká. Koncept vzájemného pohledu veterána a nováčka na "remake hru" je to asi nejlepší co šlo použít, napsat. Ten pohled do základny vypadá skvěle, někdo asi sledoval chov mravenců. Původní X-COM sem nehrál, ale mám z toho obavy...z těch taktických možností hry. Malé mapy budou nutit hráče přemýšlet přímočare pokud nebude mít prostor k manévrování. Zmínka o používání kouřových granátu v původní hře by měla být taky na zváženou pro tvůrce. Doufám, že to bude pořád dost taktické, aby mě to pak nezačalo po chvíli nudit.
    Nakonec jsem dostal i porovnání ovládacích periferiích a nebylo to zcela příjemné zjištění.
    Každopádně díky!
  • Tak to zatím vypadá, že zajímavé detaily autoři vypustili a zůstala jen střílečka na tahy v prostředí UFO *9*
    • Tiež som sa toho bál, ale po pár videách z hrania si myslím, že zmeny ktoré urobili nemusia byť na škodu. Rozmýšlal som, či mi bude chýbať možnosť výsadku z lode, ale po tom čo mi liezlo na nervy v XCOM: TFTD stále ich vyťahovať po jednom z lode to oželiem. :) Tak isto aj obmedzenejší počet vojakov vo výsadku. V skutočnosti som aj v originálných častiach chodil tak cca so 4 - 5 vojakmi. Vačší počet bol výhodnejší len kôli obrovským mapám ako boli UFO základne.
      Oveľa dôležitejšie bude, aby bol rozsah výskumenej časti dostatočne široký, zaujímavé misie a prostredia, dĺžka hry. O to posledné sa obávam najviac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit