Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hold nekomu Buh nadelil krásu, vtip, šarm a inteligenci, proto má krásnou holku a kopec penez bez práce. Nám ostatním nezbýva jen do konc eživota šoupat nohama *13*
    • RangerCZ
      Jeho práce je pobavit lidi, což se při součtu likeů a množství odběratelů u jeho kanálu a videí vede.
      Mě matka vždy říká : běž si za tím co tě baví. Baví ho točit videa, daří se mu to, dělá to co má rád.
  • Ale teď by bylo možná vhodné se zeptat lidí, kteří ho nemají rádi, jak je na tom jejich znalost angličtiny? Je totiž dost dobře možné, že to co se jim jeví jako skřeky a nesrozumitelné žvatlání jsou ve skutečnosti anglická slovíčka které omylem přeslechli na základní škole. Co se týče TotalBiscuita, tak to absolutně nemůžete srovnávat. TB natáčí velmi dobrá informační videa o neskutečné délce, ale jsou naprosto suchá, žádný vtip. Zato Pewds natáčí krátká zábavná videa sloužící pouze pro pobavení. Youtube je obrovský a to právě z toho důvodu, aby si každý mohl vybrat to svoje. Na youtube naleznete kuchařky, návody k líčení a šminkování, ale nikdo vás nenutí na to koukat, stejně tak v televizi máte 130 kanálů a proč nadávat na ten sto třicátý, když na něj stejně nikdy nekoukáte a nic vám nedává?
  • Cocra
    Tak muj nazor je, ze clovek je hoden toho, ceho je schopny. Pokud jde o fenomen youtuberu a jinych tuberu, je mi to naprosto jedno. Asi je to vekem, ale tohle me proste uz nema sanci oslovit. Proti nazoru nadchazejici generace nemam nic. Budoucnost je vase. Jen se prosim nechovejte jako kokoti, aby ten odkaz alespon o necem byl ;-)
  • Já osobně Pewdiepie sleduju pravidelně už přes 2 roky. Hlavní věc, která mě vede ke sledování jeho videí jsou hry, které bych osobně nikdy nehrál a to z důvodu že nevlastním konzoli, na kterou tato hra vyšla (např. The Last of us - parádní gameplay), nebo hry, které mi přijdou nezajímavé, ale v podání Felixe, který přidává svůj vtipný komentář jsou najednou úžasné. Opravdu si nemyslím, že společnostem, které hry vydávají uškodí více než například warez hráči. Navíc spousta herních studií mu posílají Alpha verze na otestování kde vlastně chtějí aby tu hru zhodnotil a když hodnocení uvidí i ostatní hráči, třeba je to přesvědčí si hru zakoupit. Ohledně lidí co tvrdí, že se Felix změnil a jeho videa už za moc nestojí, tak s tím opravdu nesouhlasím. Tedy ano, styl jeho videí se změnil, ale to bylo jaksi nutné. Musel jít "s dobou", lidi by nebavilo koukat na videa co jsou stále stejná. Je pravda že peněz dostává opravdu požehnaně a lhal bych, kdybych napsal, že mu ani trochu nezávidím. Zároveň jsem ale rád, že je to právě on, kdo měl takové štěstí, vždyť už uspořádal nejednu sbírku na charitu. Jediné, co mi příjde trochu hloupé, a předem se zato omlouvám jejím fanouškům, je jeho přítelkyně Marzia, díky jeho slávě získala na svém YT účtu stovky tisíc fanoušků za pár týdnů.
  • Magister_Peditum
    Tak já mu to přeju.
    • Ja to preju jenom jeho pritelkyni :D
    • já ne
  • prirovnaní k filmum ma logiku u dnesních nekterých her, ktere se defacto daji taky prirovnat k filmum (znáte to, lineární koridory, cod, wolfik a pod.). ale u her ktere vyžadují 100% zapojení hráče (príklad strategie) nejde o filmový zážitek a tam na ty videa koukáte prakticky jen kvuli tomu letsplayerovi, kvuli jeho skillu nebo charizme a pod. takže u tohoto druhého typu her je "podíl" nebo "vklad" letsplayera do výsledního videa vetší, než u her kt. jsou defacto interaktivní filmy. to by se asi melo rozlišovat.
    je to neco podobného jako byste dali na yt video kde spívate a jedete pri tom v aute (podstata toho videa by byla ten spev) a vyrobce auta by chtel od vás podíl ze zisku *3*
  • B.o.b
    Jestli si nějakých herních YouTuberů vážím, tak jsou to SSohpkc, theRadBrad, DSPGaming.
  • RockStar
    Je to týpek. Úspěch mu přeju, prostě dokázal zaujmout obrovské množství lidí. Kdyby to bylo jednoduché tak to dělá každý, prostě je v něm nějaké kouzlo a tím on vydělává ty peníze. A jak už tady bylo řečeno, proč by vývojáři měli být naštvaní za takovouhle reklamu? Já udělat nějakou hru tak bych se mu vnucoval, aby si jí zahrál a ukázal tolika lidem. Jeho "reklama" se prostě dostane přímo k lidem, přímo k hráčům...

    Každopádně co mi přjde zajímavý trend dnešní doby. A to ten, že se lidi radši koukají na ostatní jak hrají místo toho než aby hráli sami. Bohužel i já už jsem tímhle chycenej:)
  • Kdybych vytvořil hru a natočil by ji známý youtuber, který by ji udělal reklamu (pro mě zadarmo) a zvýšil by prodej, tak nevím, proč bych měl chtít po něm ještě podíl z reklam.
    • Ale ze by si neco takovyho vazne udelal, to nehrozi, co? To pak nen iproblem trousit takova moudra a doslova trousit na hlavy lidi, co se snazi ostatnim prinest radost v podobe hry a chteji za to i nejakou tu odmenu...
      • Odměnou je prodej a zisk z něj, co ještě chceš? Obírat někoho, kdo propaguje tvou hru?
  • Pilgrim66
    Krome toho ze se obcas podivam na AngryJoe a TotalBiscuit jde tohle dost mimo me, ale ty penize mu preju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší