Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    kedysi som ho sledoval, keď ešte okolo seba nemal multimiliónovú základňu náctiletých fanúšikov a svetudivse, bavil ma. Je inteligentnejší ako si mnohí myslia, má zmysel pre detail, všíma si veci ktoré iní letsplayeri obídu bez povšimnutia ... lenže chlapec sa zmenil, dnes je z neho preafektovaná kurvi*ka svojich fanúšikov so sileným "humorom" a už sa to fakt nedá pozerať.
    • Súhlasím, pri videách, kde nevrieska je často dosť vtipný. Samozrejme 100 ľudí 100 chutí, niekomu to vrieskanie a pišťanie zjavne nevadí. Pravidelne som začal sledovať akurát iného Švéda.. Robbaza. Jeho komentovanie mi pripadá strašne smiešne.
  • Já třeba rád čučím pravidelně na AngryJoeShow.... To je fakt týpek :)
  • x_ander
    Jeho letsplaye, ani žádné jiné, nesleduju (a vlastně dodnes jejich existenci a oblibu nechápu), ale v podstatě mu ten úspěch přeju. Možná se štěstím, možná svojí snahou, našel zkrátka něco, na čem se dá "jednoduše" zbohatnout. A proč mu to nepřát.

    A rozhodně nesouhlasím s tím, že by se obohacoval na práci jiných (Fish zase perlil). Jo, je sice pravda, že nebýt těch her, tak on nemá o čem točit videa a ty peníze by neměl. Ale s touhle logikou bychom mohli za "zloděje" považovat i herní časopisy a weby (a nejen herní, ale i filmové atd.) - ty se přece taky "přiživují" na dílech jiných, protože píšou o hrách, dávají na svůj web videa a obrázky z her, udělají třeba svou videorecenzi, a to všechno o hrách, které udělal někdo jiný. A na tom vydělávají. A nebýt těch her, tak nemají o čem psát. A to je přece postavené na hlavu, ne?

    Zrovna letsplayerů se zastávat nechci, protože mě letsplaye fakt nezajímají (párkrát jsem to zkusil a s pocitem šílené trapnosti hned vypnul), ale nazývat je zloději? Sice hru využívají, ale pořád k tomu přidávají nějaký svůj obsah. Spíš má pocit, že tu hru propagují, a pro vydavatele je to reklama zadarmo. Až někdo na youtube hodí záznam celé hry bez jakékoliv přidané hodnoty, a vydělá na tom balík, tak pak se můžeme o něčem bavit.
    • Thorleif_cz
      Souhlasím, navíc jeho prostřednictvím osloví daná hra cca 27M potenciálních zákazníků. To se už dá se zavřenýma očima přirovnat k trhu Česko-Slovensko-Maďarsko (když vyjdeme slepě z počtu obyvatel jednotlivých zemí - spíš bych mohl tedy ještě nějakou další zemi přidat, když se u nás prodeje nad 10k kusů berou za super výsledek), tam je dokonce reálné číslo případných kupců rozhodně nižší. Takže kolik stojí marketing v naší oblasti, který takhle studia dostanou zadarmo? A to že na tom vydělá a nepodojí žádnou PR agenturu je sice špatné pro tu agenturu, ale tvůrci hry to může být šumák... Nebo jsem někde totálně a absolutně mimo mísu?
    • Letsplay mi pride ako strata casu, ale budiz, je to kazdeho vec ako so svojim casom nalozi.

      Ano, hipster Fish by si mal uvedomit, ze to ludia pozeraju koli LETSPLAYEROVY a nie koli hre samotnej. Nehovoriac o tom, ze im naprosto unika aku reklamu im robi. Co bude dalej? Ak sa niekto natoci ako brnka na gitare, tak sa ozve vyrobca gitary ze naval prachy? Proste lol.

      A peniaze mu nezavidim, do hrobu si ich nezobere.
    • seš v česku tady se úspěch neodpouští... Je jedno co dělá tady tudíž neunáší lidi krutej fakt, že "nic nedělá" a má víc peněz než my. (Samozřejmě mě to taky štve, že musí fachat 8hodin týdně a nebudu nikdy mít tolik peněz jak on ale zas ho nemusím zbytečně hatovat. )
  • jement dela zabavu pro jementy - a - světe div se, jementu se seslo na 24 milionu!!! a jement je bohatej a uspesnej jement, jementni svet plnej jementu
  • Videl som jedno jeho video... vlastne ani to nie.... hneď ako sa začal smiať ako keď kobyla padá po schodoch tak som to v kŕčoch trápnosti vypol....
    Nehovorím že ja som dokonalý a že by som ho vedel hneď nahradiť ale stále neviem prečo ho toľko ľudí sleduje.....
    • P1trs
      polodementni americke deti a jim podobne ve zbytku sveta, kterych je zaplava na YT
  • humor ve stylu pitvořící se d*ment moc nemusím, takže opravdu nic pro mě
  • Je fajn ale kanalu je plno mimochodem uspech pwediho nejlepe shrnuje kanal Game Theory....jinak posledni dobou sem se o YT komunitu trochu zajmal, tu hracskou cast a to je na celej clanek, hlavne o lidech jako AVGN atd....on ten Pwdie je takovej fenomen pac jak snadno se dostal na vrchol a o mile predbehl konkurenci ktera se musi stvats editaci videa, prinaset napad a casto to chce cele skupiny nadsenych lidi aby tocili pranky, rady, ruzne fashion veci a tak...a taky hodne kapitalu ne jen mikrofon a hororovou hru....je to proste dnesni doba, zbohatnou se da na neuveritelnych vecech, jako treba cutani do mice a tak
  • Ja si myslim, ze by games.tiscali.cz a pak i vsechny ostatni portaly na svete a to pak i tistekne katalogy, ktere uverejnuji recenze a nebo treba jen dojmy z hrani nejake hry, meli platit vyvojarum danych her, za to ze o ni chteji psat. Jinak totiz vydelavaji na cizim obsahu, kde si jen pripisou par svojich radku ! Pokud bych souhlasil s nazorem toho pana co streamovani s vlastnim komentarem prirovnava k promitani filmu verejnosti. :)
    • TheGGG
      správně, recenzenti by taky měli platit, za každý uveřejněný článek. Vydělávají na cizím.
  • TheGGG
    A už čecháčci brečí a pomlouvají. *1* *1* Přesně jak sem čekal. Pew je docela vtipnej a koukatelnej youtuber a i když mám pár oblíbenějších, přesto se občas na jeho nový videjko kouknu.
    • Tak oba dva vypadáte jako holky, takže to je celkem logické :)
      • TheGGG
        Ale prosímtě, jak vypadáš ty? Nějaký dvoumetrový plešoun z vyvanutou mezerou mezi ušima? Nebo nagelovaný hošík s komplexy?
        Jinak Pew není určitě můj nej. YTuber, osobně moc letsplaye nesleduju, takže radši koukám na skeče od NigaHiga a Smosh
        • Nerozčiluj se Jusitne
          • TheGGG
            no já nejsem ten kdo nemůže unést úspěch jiných lidí *14* . Docela tě lituji, na YT bys měl odběr tak tři lidi a to jen jestli. *5*
  • "Druhou a asi palčivější otázkou je fakt, že Youtubeři skutečně vydělávají na práci jiných. Na jednu stranu jde prostě o svobodné využití jimi zakoupeného produktu, "

    Dovolil bych si nesouhlasit, protože YTubeři (stejně jako jakýkoliv jiný hráč) zakupují pouze licenci na uživání, tehcnicky vzato není koupená hra jejich majetkem, jestli je to dobře nebo špatně nevím, ale EULA v tomto mluví zcela jasně, hra (SW) není vaším majetkem, jen si kupujete licenci na soukromé používání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší