Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    A tohle pamatujete? https://www.youtube.com/watch?v=CgHILu5S1dM :)
  • Kr.Pa
    Stronghold HD 6 USD
    AoE2 HD 20 EU
    logické ...
    • sleepless
      Jen připomínám, že součástí je i datáč! Tím cenu neobhajuju, přijde mi přestřelená minimálně o pět éček, ale když to člověk nebude chtít hned v den vydání, tak ji brzy dostane v nějaké té slevě za polovic a mín. A myslím, že se s tím dnes i počítá - u všech her, nových i starých. HC Fandové dají plnou palbu v den vydání, normální člověk chvilku posečká a má to levněji. Takže, no big deal.
      • Cypri
        Naprostej souhlas, těch 10-15E jsem za to ochotnej jednou dát, tohle je už lehce přestřelený.
        Hlavně pokud to tam lidi začnou hrát pořádně zase tak to bude pecka.
    • Keen
      Tak hlavní rozdíl bude v přidání Steamworks a přepracování multiplayeru. To přece jen, předpokládám, vyžadovalo trochu větší zásahy do kódu než pouhé přidání textur v lepším rozlišení/znásobení počtu jednotek.
      • Kr.Pa
        Jake prepracovani multiplayeru ? Hra uz v te dobe jenĺa pod TCP/IP ne na IPX. A steamworks je blbost pro lenochy, kteri si na netu nechteji samy hledat mody/mapy a pak je kopirovat do vhodnych slozek hry...
        • smejki
          pleteš si steamworks a steam workshop. Nebo spíš vy oba.
    • Robotron3
      Microsoft... Když vyšla AOE, tak se taky prodávala za nějakou uplně nehoráznou cenu u nás. Ne že by to v tý době pálenek někoho zajímalo :)
  • must have
    • U must be grave digger ! *7*
  • Priznam sa uplne som nepochopil v casoch ked AoE 1 aj 2 vysla, ich vleku popularitu. Osobne mi to prislo dost nevyvazne co sa tyka ras, resp. ich tam bolo zbitocne vela lebo zasa pri niektorych som mal pocit ze sa dane jednotky len inak volaju ale inak su to take iste.
    Ako fajn ze tento remake vychadza, aj ked 19e za remake 14 rokov starej hry a podla vsetkeho ani nie nejaky hutny len zdvyhnu rozlisenie na hd a mozno odladia par chyb, mi pride torchu moc. Smutne je skor ze vydavatelia kompletne rezignovali na strategie a radsej vydavaju remaky ako keby mali investovat cas do nejakej novej kvalitnej strategie.
    Mimochodom za co by som bol EA strasne vdacny keby spravili takyto remaster pre povodneho prveho Command and Conquer alebo keby vydali zdrojove kody.
    • Magister_Peditum
      Double post. Sry
    • Magister_Peditum
      Ale o tom to právě bylo. Vzít jakýkoliv "reálný" národ a jít zmasit jiný. Navíc v době vydání ještě série Total War nebyla k mání, a přecejen tohle je trochu rychlejší a na LAN klání se to hodilo víc. A na svou dobu to mělo bombastickou grafiku a skvěle podané kampaně.
  • Do toho jdu.
  • Veskoslav
    Číňani. Já ty jejich rychlopalní kuše miloval. Ale na turnajích stejně většina hrála kombinaci paladin+střelecké:)
  • smejki
    *8* Pokud to nebude mít GfWL, tak to chci. Ježiš, jak já to chci. Co si budem namlouvat, ve třinácti letech jsem si hry fakt nekupoval.
    • No jeste kdyz hra od M$ stala klasicky 1999-2499 a to i nekolik let od uvedeni. Tak to 5kilo ted, to je skoro zadarmo *2*
      • a nechtel bys k tomu na hrani, at mas peknou nostalgii, i moji starickou pentium II za 19tisic? vis driv stala 59tisic tak ted je to bezva koupe za 19000,- *1*
    • Vidíš tam win live?
      • smejki
        ježiš, já si toho linku na obchod ani nevšim. Tuž dobrá.
  • Paulcz
    Pamatuju kdy jsem to hrál v éře modemu přes Microsoftí portál s lidma s celýho světa a byla to naprostá bomba. Snad nebude současná multiplayerová komunita plná volů :)
  • osx?
  • Takovéhle HD remaky 2D klasik s už tak úžasnou grafikou, ať vychází častěji!! Člověk pak nemusí shánět mnohdy komplikované mody pro vyšší rozlišení... Stronghold HD je luxusní, Space Colony HD se mi líbila, Tiberian Sun a Red Alert 2 hraju právě pro jejich podporu fullHD a AoE 2 si o to svou krásnou detailní grafikou přímo říká!! Miluju 2D strategie a tohle je jedna z nejlepších.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit