Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, už se těším, jak budu deset minut mlátit mečem do hradu a ten pak začne hořet *1*
    • asi podobne ako vystrelit zasobnik z utocnej pusky do hlavicky vojacika, kym nezhebne :D
  • Teď mě ještě napadlo že to je jediná hra ze který si pamatuju cheaty, tak doufám že bude i Cobra v HD.
    • Magister_Peditum
      Cobra je na konci traileru. *3*
      • How do you turn this on?
        atd, taky si pamatuju většinu dodnes dokonce i z Aoe1 :D no fog, reveal map :D
  • Robotron3
    Pro lidi, kteří klasiku neznají a takhle se k ní teprve dostanou určitě skvělá věc. Ale jinak si s originálem vystačim :)
  • Plnou verzi hry jsem hrál snad jen na LAN párty s kámošema kdy jsem si nakopíroval pirátskou verzi na disk.
    Ale většinu času jsem v téhle hře strávil v demu ve skirmishi kde jsem strávil minimálně desítky možná i stovky hodin a dychtivě jsem si prohlížel co mají za unikátní jednotky co mají ostatní národy , které jsem si nemohl vyzkoušet.
    Každopádně todle jde do steam knihovničky na 100 %. Už se nemůžu dočkat až si zase postavím hradby okolo svého města a budu odrážet útoky přesily AI protivníků . No a konečně si pořádně vyzkouším jinej národ než brity a skoty. *1*
    • Magister_Peditum
      Dobře vyvážený jsou Peršani a Byzantinci. Já ale nejraději hrál za Teutony. S těma jejich rytířema jsem se prosekával snad vším. *1*
      • Jo za byzantiky jsem vždycky chtěl hrát podle toho stromu.
      • Teutoni :D, to bylo největší zlo, takový bič boží. Já měl nejradši ty vojáky s vrhacíma sekerama, což byly tušim frankové. Jen jsem nějak nepochopil ten datadisk s aztékama nebo co to bylo.
        • Magister_Peditum
          Jo, to byli Frankové. A byli děsně rychlí. *15*
  • Keen
    Nejdůležitější je, že to bude mít normálně funkční multiplayer, takže žádné peripetie s hamachi či s garenou.

    Dost se těším. *14*
  • Moc se těším tu hru sem dohrál několikrát tak párkrát ještě neuškodí.
  • Magister_Peditum
    Tak alespoň už nebudu muset používat ten otravný fix na win7, abych neměl fialovou trávu. *1*
  • Zdá se, že leckterá studia přišla na to, jak jednoduchým způsobem přijít k penězům vydáváním HD remaků. Jako bych viděla nadpis úvahy na toto téma. HD remaky starých her - spás anebo mor dnešní doby?
    • smejki
      Ani jedno. Stejně jako nejsou spásou dneška němé filmy na DVD. Nové technologie, nekompatibilní -> remake bez zásahů do mechanik a je to.
    • Trisska
      Na jednu stranu se vydávají HD remaky starejch her, na druhou stranu se tvořej nový hry, který sou naschvál kostičkovaný a vypadaj jak 20 let starý! Začíná to bejt tak trochu blázinec... *7*
      • To máš tedy pravdu. Říká se, že čím horší mainstream, tím lepší underground a naopak, ale já dnes vážně nevím, kde se tato hranice nachází.
        • Ve Frog Fractions :D
      • fizola
        Podpisujem v plnom rozsahu
    • Pro mě spíš spása, pokud se jedná o takovéhle hry :)
  • nj, tak to holt koupim na vanoce za 5€
  • Moje první strategie..a těch LANek. Teď mám fakt radost. Škoda že mě teď čeká maturita :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit