Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro me je to vydirani ze chcou 19 eur za takouvou blbost ze HD a blablabla toto svede kde jaky modder za den ano samozrejmne ze si hru nemusim kupovat a podobne techle komentaru me usetrete ale je to pravda a nerikam ze hra je blbost bavi me myslim jen to upraveni te hry
  • Na Mac-userov sa zase zabudne ? Musím vytiahnuť starý comp ? Ale reším sa.
    • Jak si chceš hrát, tak si nekupuj jablíčka. Logická konstrukce jednoduchá jak facka *3*
      • stačí mít na iMacu dva systémy jako já... Akorát je pak problém, když přejdeš z macu do win, tak to je jako přechod z luxusního hotelu pod most plný odpadků a bezdomovců
        • Nebuď taková cimprlína *3*
          • iMac mám kvůli svému povolání (grafik / kameraman / fotograf), protože na něm se tyto věci prostě dělají mnohem líp a nemusí mě nic trápit jako mojeho šéfa, který dělá tu samou práci ve Win7 a pořád se diví, proč mu všechno tuhne a padá *3*
            • Spades
              Holt když chceš aby ti to nepadalo, nekupuj si šrot... za tu cenu co máš iMac bys měl PC i lepší (u grafiky a úpravy fotek hodně záleží na RAMce, což může být problém tvého šéfa)
            • Hmm (grafik, programátor, web designer), mam Win 7 64 bit a nic mi netuhne a nepadá. Kde je asi chyba *7*
  • Tahle zpráva mi vyrazila dech, díky tisclai games za upozornění
    • Kdo křísil.Maminka?
  • aaaah stará klasika co já se toho napařil a ještě napařím, hraju to i dnes a pořád mě to moc baví, ale nepotřebuji žádnou HD verzi za nějaké 300,-. Vždyť tam není zhola nic nového.
  • Zrovna nedávno jsem nainstaloval neoficiální datadisk Forgotten Empires a jak vidím, asi jsem ušetřil 19 eur *1*
  • http://www.megahry.eu/age-of-empires-collectors/ Ta hra nepotrebuje HD..
  • Co jsem se týhle hry napařil. Dobrý byl ten cheat na auta Cobra.
  • Lukyz
    Ačkoli jsem u AoE strávil desítky hodin tak dát za remake 19 éčkek je šílenost.
    Navíc když na původní verze je jak fix na Win7 tak Widescreen mod atp. *7*
    • tak pokud desítky hodin tak to tě to asi moc nebavilo...
      • Lukyz
        Slovíčkaříš *3*
  • za 19€ je to vela, strašne vela. Tá hra ma 14 rokov, úpravi sú viacmenej žiadne, alebo také ktoré by jeden motivovaný hacker(nejde mu hra a chce si zahrat) spravil za pol dna a oni si za to vypýtaju 19€. To určite nie.

    AGE II milujem, vyrástol som na nej a hrávam ju i dnes, ale ked ju hravam i dnes skutočne nevidím dovod aby som za nu platil 19€ aby som mal zlomok krajsiu grafiku a aby don siel obsah z stemu ked do nej ide obsah i odinokadial...
  • alleluja....uz abych mel po skole a mohl se takovejm hram zas zacit venovat....to bylo desitek hodin, co na tom clovek prosedel.... jedina vada - neslo pendlovat s lukostrelci.po hradbach a normalne je prekonavat, jako ve strongholdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit