Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    tohle Dota 2 potrebuje jako sul...a hlavne by to chtelo filtr i na azbuku *6*
  • Připraví se past v podobě velkého množství monster třeba u waypointu, u vchodu atd. a nic netušící příchozí tam vleze. Někdy se na zem ještě rozháže hodně předmětů, asi aby bylo těžké rychle lokalizovat waypoint na zemi. Buď to hráč nezvládne a nebo, a to je horší, nastanou obrovské lagy a trhání, takže i kdyby někdo hravě situaci zvládl za normálního chodu, což se dá, nejde se v tom prakticky orientovat a cokoliv dělat.
  • Lotr
    Ne je to jen hra.
    E-sport je jen výmluva děcek které si tak omlouvají že tráví dny u počítače hraním.
    Uvědomme si že sport je už z definice pohybová aktivita.

    Ale dobře. Budeme žít v infantilním světě kde se sportem už nazývá vše. 99,9% hráčů Moba her nejsou sportovci.
    Pokud si tak někdo omlouvá že je naprostý kr*tén a neumí se ovládat. Díky kterému musí vývojáři vymýšlet složité systémy jak vštípit dětem které tyto hry hrají základy slušného chování. To není sportovec ale obyčejný kr*tén kterého jeho rodiče nezvládají a nebo podělali jeho výchovu.

    To že si občas kopnu do míče ze mě nedělá fotbalistu. To že si občas zahraje kr*tén Mobu z něj nedělá sportovce.
  • axell1990
    No a já měl za to, že tribunal docela fungoval a hlavně nevyžadoval žádnou práci od vývojářů.
  • Všichni očividně ne, já osobně neměl tušení že takový fenomén v té hře vůbec existuje a spousta dalších také ne soudě dle toho že vlezou do pasti i když jde snadno odhalit, jen to chce vědět, že to v té hře vůbec existuje.
  • Najde se ve tvém portfoliu alespoň jedna hra, kterou tak slepě nebráníš na fóru? *1*
  • Všichni hráči, kteří hrají HC, vědí, do čeho jdou. Že i přesto se najdou volové, kteří to rozjedou a pak bulí při ztrátě postavy, jak je to nespravedlivé, to je jejich problém, nikoli Blizzardu.
  • no je potřeba si uvědomit, že to není jen hra, ale i e-sport...
  • Asharak
    HC disconnect a DDOS útoky lemple. *2* Na druhou stranu by se toho jistě zneužívalo (restore a pod. když nechtě chcípneš svou vinou že) takže to má dvě stránky problému -_-
  • Asharak
    Děcka berou všechno až příliž vážně, jako ostatní věkové kategorie. Záleží na charakteru. *7*
  • Lotr
    Hra co mi zakazuje jí vypnout :D už jsem viděl vše
    Jednou se dočkáme dne kdy budou hráči Moba her připojeni ke svým počítačům kabely které jim budou dávat rány při každém porušení pravidel. A smrtící ránu když budou podvádět.

    Děcka berou tyhle hry až příliš vážně
  • No si myslím, že v LoL môžu rovno zabanovať 60% hráčov za vulgárnosť. A čo sa týka SMITE. Som zistil, že najviac vulgárnych hráčov a takejto spodiny sa vyskytuje v móde Conquest, tak som tento mód prestal hrávať, ani predtým ma veľmi nebavil. V aréne a assaulte sa zriedka stretnem s nadávkami a podobnými vecami.
  • Jack1947
    Nebavit se o Diablo3 s Veskou to je Fanboy pozor. *12*
  • Veskoslav
    Jak se úmyslně zabíjí hráči v Diablu III? To by měl zajímalo.
  • Jack1947
    No jo, to slýchávám ve SMITE pořád *15* "feeding" "i will report you f*cking noob" "report that f*cker" "stay in base" tedy ale že bych měl být a ještě nevlastní vinou ( lagy, delay nemůžu nic dělat- tak prohráváme) banován to se mi zdá docela špatné. Protože report funguje už jsem měl ban na 4dny za match griefing. Pokud jsem nahlášen cca každou 2-3hru takto je super.

    Koukám ale že LOL je na tom mnohem hůř... takže nakonec ve SMITE v poho. Pár dětí se vykřičí a jede se dál. *5*

    Leaveři jsou možná ještě horší než feedeři, když odejdou 2 a už se nevrátí je to na p*ču. Páč pak se to většinou rovná prohraný zápas (zbytečně) i když se vrátí většinou pozdě.
  • Je pěkné že se tato firma zajímá, takový Blizzard se nezajímá o nic co znechucuje především HC hráčům jejich zakoupený produkt, Diablo 3. Úmyslné zabíjení hráčů, lagy, disconnect = nezájem snad jen s jednou výjimkou, nesmí se na ofic. fóru dělat seznamy takových problematických hráčů *7*
  • Veskoslav
    Defunkční? Gratuluji, vymyslel jsi nové slovo. Mimochodem report v Dotě patří mezi nejlépe kontrolované a hodnocené v rámci podobných reportů. Protože každá hra je posuzováná zpětně a i důvody reportu si lze snadno a rychle ověřit. Zato u LoL máš sice 50 druhů, jak někoho napráskat, ale spíše to vypadá, že to tam slouží na vyřizování účtů.
  • Veskoslav
    Tak to za chvíli bude hrát tak 1/3 hráčů a Poláci už asi hrát nebudou vůbec:) Včera jsem zkoušel ten event s superboty a tolik nadávek od dvou hráčů, co tam padlo, no ti by to měli asi hned zablokované. A nadávaním nemyslím ks, noob a podobné srandy, co děcka rádi používaj.
  • Aha takze okopiruji naprosto defunkcni system z dota 2.bravo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit