Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za to mozu komunisti!!
  • Nejdete nějak už moc do těch detailů?
    Neříkám, že by nebylo fajn být špinavej až za ušima po nějaké řeži, ale zase Tomb Raider bych z toho nedělal...
  • Hrál jsem oba díly na PC i na Xboxu a dvojka se hraje na Xboxu v pohodě.
    Možná si budeš muset chvilku zvyknout, ale pak se to hraje dobře.
  • Mno i DA:O bylo mrte krve, ano byla zbytecne a nesmyslne po celem tele i kdyz jsi byl pomalu na range.. :D Ale me tam spis vadi jak jsi vsichni neskutecne vylesteny ani jeden skrabanecek:)
    Je hezke se divat na takove zbroje, ale nejaky ten sram by na tom mohl byt :(
  • Ať si vlezou, ale proč to opakujou 10x za den pod každým článkem, to už fakt nechápu. Jim snad dělá radost, že jejich zaslepená kritika někoho od koupě odradí.

    Hra je super, z RPG her mě takhle naposledy bavil asi první Zaklínač nebo NWN2.
  • To kazdopadne, je treba pouzivat tu kouli, co ma clovek na krku a to pro vsechny proste neni.
  • Thedas možná vypadá přenádherně, ale když na vás vybafnou ty naolejované voskové figuríny bez faciálních animací, tak jde zase všecičko echt do kopru.
  • tam není jedna velka mapa..svet je rozdelen na casti, a co zatím muzu rict kazda ta část je skutecne obrovska takze pusobi dojmem celistvého sveta
  • ale jo..po boji je na nich krev a bordel, a uz to nepusobi tak stupidne jako v předchozích DA..
  • Grimrock ale není pro každýho. To je potřeba si uvědomit.
  • Jak je velká mapa ve srovnání se Skyrimem?
  • Hele lidi jako nic proti - diskuze potřebuje dvě strany a hry mají své subjektivní klady a zápory tak proč si o tom nepromluvit, a lepší před, než po koupi - ale proč do těch diskuzí lezou jednorozměrní hateři, to jde fakt mimo mně.
    Když se mi hra nelíbí, nekupuju ji, nelezu na fóra a do diskuzí, prostě na ni zapomenu a jdu si koupit nějakou jinou.
    Tak mi nekažte radost! *1* *5*
  • Rejsek
    A bere za to penizky :-P
  • A to vcetne brneni :D, ktere si po kazdem souboji vylestis, ze ani smitko na nich nezustane :D
  • videt tenhle trailer bylo to absolutne nejužasnejši co jsem v živote zažil... ne *11*
  • Decka jak se hraje dvojka na X360?V JRC ji maj v preowned za babku, ale nikdy jsem jine RPG krom D3 na X360 nehral, tak se chci zeptat, zdali je system ovladani stejny. Laka me to, nez se pustim do tohohle...
  • Tady jde o to, že ta hra je doopravd hodně zábavná. Čili jsem schopen překousnout konzolová omezení.
  • Keyz
    deal with it?

    U Skyrimu to šlo, tam lehce a rychle přišla modifikace. Zde asi jen tak nedorazí, když ten zajímavý engine nejde skoro modifikovat a tvůrcům je fuk, co si myslí hráči. Tedy proč odpouštět zjevný nezájem? Jestli nemáš nějaké hodnoty pak ano. Odpouštět vše a jít pouze za nějakou zábavou, stejně jako jde firma pouze za ziskem a klidně bude prodávat a tím podporovat nějakou zemi kde kašlou na vše a porušují co jen mohou.

    A pak ten kec o RPG roku je vtipný. Znova dám příklad Grimrock 2. Vše zlepšil oproti prvnímu dílu a tvůrci rychle opravili chyby, které byly ve hře po vydání. Zde je jedno, že to má větší rozpočet a lepší grafiku apod. (tedy jestliže nebereš nejlepší RPG absolutně).
    Jestli ano, tak pak logicky může vyhrát pouze to, co je AAA hra protože v absolutním srovnání bude mít vždy něčeho více (také se to většinou děje). Ale pro mě je silný prvek přístup tvůrců a ten je zde špatný.

    A nechci být typický konzument, který je ideální pro takové tvůrce, kteří klidně na mnoho věcí kašlou a kupuje stejně vesele dál. A hlavně si řekne to co jsi napsal. No je tam tohle blbě, to mě asi bude štvát celou hru... No, ale zase to má pěknou grafiku tak co "deal with it! * *7*
  • no hele, je sakra rozdil, jestli hrajes hru ze sveta napr. SW ... a znas lore toho sveta podrobneji...a nebo jsi clovek ktery se se SW nikdy nesetkal a dokonce je mu i jedno co se v te hre o tom svete pise, takze na konec hrajes neco o cem vis velky kulovy a spoustu veci ani nepochopis...zvlaste u RPG zanru
  • je třeba nastavit Mesh quality na high nebo ultra, pak uz nagelovany nebudou, není to umysl hry, ale technicka zalezitost. Holt lidi se slabsim pocitacem budou mit na postavách vlasy který se lesknou jak psovi koule..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit