Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Sexualizace mužů v této hře mě jako muže uráží. Je třeba aby si Bioware uvědomilo, že ne každý muž je nagelovaný milovník klobás.
  • tak dik :)
  • Člověk nafasuje hromadu palců dolů jen protože upozorní na fakt, že v GOTY spolu dvě hry nemůžou soupeřit, protože budou spadat do jiných kategorií?

    Proč jsem vůbec Čechem?
  • Jasně, že jo. Jakmile se odpojíšuž jsi zase na český IP.
  • a muzu to potom zpet zmenit ??
  • celoush
    Mám to podobně. Těch 17 knih jsem si nekoupil bez důvodu. Thedas ale na mne působí mnohem kompaktněji a víc přístupněji. FR mi často přijde jako když Pejsek a kočička vařili dort. Thedas je dort víceméně jedné chuti.
  • Zhruba souhlasím, jen UI je lepší než neomodovaný Skyrim a první hodina mi nepřipadá vlažná ani náhodou, právě i díky zvykání si na zajímavý soubojový systém.
  • 1. Stáhni a nainstaluj VPN clienta http://www.vpngate.net/en/download.aspx
    2. vyber si US server
    3. přihlaš se do originu
    4. hraj

    Pak se můžeš z VPN klidně odpojit, hra už si připojení nechá.
  • Nainstaluješ si softVPN, nastavíš že jsi v Koreji a spustíš hru, easy (před nastavením VPN musíš úplně vypnout Origin).
  • jak to že už můžeš hrát ?
  • Jo souhlasim. Jak pises v bodu 2 o tom utoceni taky me braly mrakoty, ale je fakt ze to člověka nuti postavu skutecne ovládat, davat si pozor kde clovek stoji aby nemachal do vzduchu a tak, nakonec mi to prijde jako dobry napad.

    A rpg roku? Asi jo, ono jich stejne tenhle rok moc nebylo , aspoň takových které by staly za rec:)
    A taky se pripojim k tomu ze je skoro jiste pokud mate radi rpg ze se vam to bude libit, vazne se to povedlo.
  • Witcher nemá na Inquisition šanci v GOTY 2014.
    Ale to možná bude tím, že Witcher vyjde až 2015, takže se bude ucházet až o GOTY 2015.
    Moc Witchera nenásleduji, ale na síle fanouškovské základny asi něco bude.
    Pokud to teda nějaký inteligent nebere jinak než podle kalendáře.

    Co se týče zbytku, zhruba to odpovídá těm seriózněji (a pravdivěji) vypadajícím hráčským názorům. Takže to nejspíš bude blízko pravdy.
  • Ještě jednou to shrnu pro potencionální zájemce.

    1. Technická stránka hry: Grafika je naprosto skvělá, vyzdvihnout musím obzvláště efekty částic (blesky, kouř, oheň apod.) Hra jede na AMD 270X naprosto stabilně a plynule, vše na ultra. Jen občas (cca jednou za hodinu), se vyskytne propad na cca 15fps, z důvodu, že se tam asi probíhá nějaký cache textur nebo co. Audio je famózní a soundtrack si už poslouchám i cestou do práce v tramvaji.

    2. Ovládání/UI: Z počátku se zdá naprosto tristní. Ve zkratce: je to zkrátka dělané na konzole, deal with it. V akčním módu není automatický útok, čili pokud chci rubat nepřítele, který od vaší postavy tři metry, musím k němu ručně doběhnout a pak držet R, nebo pravé tl. myši pro útok. Když jsem tento jev poprvé zaznamenal, vzaly mne mrákoty a musel jsem to chvíli vydýchávat. Ovšem po čase se mi to dostalo bod kůži a nyní už mi to ani nepříjde. (Nicméně v nějaký patch stále doufám). Co říct k UI. Vezměte se nemodovaný Skyrim. No, tak to zhruba máte.

    3. Příběh: Na začátku hry vás uvítá velice vlažný úvod. Logo hry je vidět všehovšudy až po dobré hodině hraní. Zároveň se odemkne jedna z obrovských lokací. Tou se budete nějakou dobu nudně potácet a zároveň budete bojovat s ovládáním (vyplatilo se mi prohodit tlačítka myši). Jenže pak přijde první velké rozhodnutí a první velká příběhová mise a hra vás má. Jedná se o perfektní zážitek. Hra na vás vysype tunu obsahu a hraj si.

    I přes zmršené ovládání bych hru doporučil. Uvidíme s čím příjde Zaklínač, ale zatím je to jasné RPG roku.
    EDIT: Tohle musí být rekord v počtu dislike/min
  • tak když to pisou an wiki tak to musí byt 100% pravda, tam nelzou:D
    Samozrejme my ostatní hrajeme uz od vcera a na wiki moc nedáme:)
  • Fanboy píše o "své" hře.
  • to mas dobry, me by to melo prijit zitra postou snad
  • jako i wikipedie rika ze je to 20.11 tedy 00:00 (00:01)

    21.11. je to jenom v Jizni Africe :D
  • Johnny
    Taky sem kdysi všechny tyhle věci četl, pak sem si ale uvědomil, že pro zábavu při hraní hry jsou mi naprosto a absolutně k ničemu a jen s nimy ztrácím čas. Tak sem se na to vybodl, a velmi spokojeně a s chutí hraju dál. Kdybych chtěl číst, tak čtu knihy. Někdo to k hraní potřebuje, ale pak ať se připravý na to že vše nemusí dávat naprostej smysl. A hlavně nemusí, protože je to Fantasy, a tam je možné všechno
  • Johnny
    dnes sem si pro to byl v dost známém herním obchodě...
  • hmmm, takže fail z mé strany.

    Správně je to 20.11 24:00, nebo 21:11 00:00

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit