Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravim te. Ted uz zbyva jen cekat na pridavky zdarma a na placene datadisky. pak az na trojku :)
  • Mne se obnovi po par minutach :-) Staci obehnout mesto a ma tam zase dva kusy :-) Ale hral jsem na normal, mozna to souvisi s obtiznosti.
  • No ja nevim, normalni lide si ten zlutej cloth koupej u obchodnika.
  • Tak jsem to prave dohral. I pres neskutecne frustrujic souboje s nekterymi bossy (u krayen jsem myslel, ze rozmlatim mys :)) a par chybek, jako nepodpora 16:9 davam 9.5/10. Bioware by meli zalezt pod hodne hluboky sutr a nevylezat, protoze to, co predvedli s Dragon Age 2 se s Witcherem 2 opravdu neda srovnat. Ted uz nezbyva, nez cekat na trojku :-)
  • tusim obnova po 24h. jsem nekde cetl.
  • to si nemyslím, bylo to 9/10.
    Ale je tu dost maníku, kteří píšou "
    Nebojím se sáhnout po desítce, uvidíme co přinese druhý akt. ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§!!§§!!!§!!!!!!!!§§§§§!!!!!

    Chápeš ?
    Já jsem to možná se svým kritickým postojem přehnal, ale v recenzi není nikde zmínka o délce hry.. reálné.... Mne prostě jako hráče, který hltá příběh atd nestačí " rozulzení " tady toho velkolepého díla... všude kudy hrou jdeš, tě to připravuje, spoiluje na další události, jen aby si byl nasranej, že ten potenciál si nechávají na trojku ..
  • V tomhle se mi líbí ta znovuhratelnost. Druhej Akt bude jinej..
    Ale to je fakt furt dokola... A je mi jasný, že každej je jinej a každýmu se líbí něco jiného.
    Leč tohle by mělo být objektivní (můj názor) to co tu píšu. Možná jsem jen náročnej hráč, co čeká od her trochu víc. Když sem to hrál a snažil jsem se pomocí dosažených levlů odhadnout hrací čas, vypadalo to ze začátku slibně. Ale pak v Aktu dvě jdete po questech.. uděláte jeden rozvětvenej a šup.... 4 levli jsem dostal ? co se dívám tak moje rozmezí bylo 22-33 lvl akt 2 a 33-38 lvl na akt 3 a epilog.... to je málo a neni na to žádnej rozumnej argument.. ...

    Já nikoh nechci od hry odradit. Zaklínač dvě určitě stojí za to si ho koupit. Nelituju peněz.
    Ale k dokonalosti mu prostě chybí. CO jsem teď viděl videorecenzi tak mi připadá, že autor si "mě" vzal trošku do huby... stejně nic moc video recenze... fakt že jo :)!
  • Konec jedničky byl rozhodně lepší to ano.Na tomhle se asi nezhodnem někomo ten konec bude připadat neuspokojivej,někomu bude přímo vadit.Mě se připadal pěknej:pěkna hudba i konečný intro,neřeklo se ani slovo a šlo se dál.Tohleto je asi věc názoru.
    Nejvíc mě asi sralo že pokud ses rozhodl pro jednu stranu tak člověk poznal uplně jíny postavy a na příběh se dalo dívat uplně jinak(např. Drak).Ale i tak :nejlepší hra co jsem kdy hrál, spolu z Mass Effect 2
  • No a rovnou mam odpoved na otazku, proc tomu dali 9/10 a nenapsali tam ani jednu nevyhodu. Ono to bylo puvodne na games hodnocene 10 ?
  • Jak byla jednička otevřená ? Myslíš poslední cinematikou ? Jo to beru, jelikož si dohrál příběh, , který ma hlavu a patu a tou animačkou tě připravěj na další díl. První díl skončil o proti dvojce opravdu bombasticky... a to je - ukončení kapitol, tak aby to dávalo smysl a pak intrem,outrem whatever kde je konec jedničky a - prolog ke dvojce...
    ALe tady to bylo prostě chabý. Jak píšeš dozvěděl ses kdo za tím stojí a kde je...
    wow.. obvykle se tohle dozvídáš během hry a v závěru se s tím máš vypořádat.. tady se to dozvíš v úplném závěru a je konec.. jak trapný...

    SPOILER !
    Vydej se na jih do Nilfgardu, tam najdeš Yennefer !
    Spoiler END

    a to je konec.. to je všechno ? Nikde nebylo psáno, že Witcher 2 bude epizodická hra... jako mraky adventur...
    Kdyby to bylo na epizody tak člověk nemůže říct zhola prd.. ale neni to epizodická hra !
  • Whisp
    Tiež som si to brnenie vyrobil hneď na začiatku 2 kapitoly, vyzerá neskutočne dobre, hlavne tá červená kapucňa na Geraltovej hlave *7*
  • Do neznáma jsem napsal asi trochu blbě protože je jasný kam jdou no.De oto že se mi konec docela líbil.Už v jedničce to bylo otevřený tak v tom případě bysis měl ztěžovat i na ní.
    Všechno se vyjasnilo a dozvěděl ses kdo za tím stojí+kde je.
    16 konců-no nevim přišel jsem na 4 defakto.Pak se to mění jen podle toho jestly nechážněkoho zabít nebo ne, prostě v úplných drobnostech.
  • já jii to taky promíjim :) a budu hrát znova. Je to opravdu dobrá hra. Ale byla by lepší kdyb z toho neudělali prolog ke trojce. A nechtěl jsem spoilovat ale

    SPOILER !!
    O neznámu jsem spal.. žádný neznámo.. blbost.
    Buď může do Nilfgardu hledat Yennefer nebo bude bojovat za sever, jelikoř císařská vojska v době konce druhého dílu překračují řeku Jarugu.... Jeslti to má 16 konců tak chci vidět všechny rozdíly. Ale už tak si myslim, že si autoři utkali bič na sebe. 16 Konců je dost a pro případnou trojku se v tom akorát zamotaj.
  • Hele, třeba mě ten konec vadil jenom kvůli tomu, že už to skončilo :) Pro mě to je nejlepší RPG za poslední roky, v těsným závěsu za Alpha Protocolem. Navíc ta provázanost všeho se vším, neuvěřitelná znovuhratelnost, z toho mi opravdu spadla brada na stůl. Jasně, že chyby to má, ale já to tý hře dokážu s chutí prominout za ten zážitek co mi dala.
  • Tak já bych řekl, že je to příprava na datadisk, taky mě to trošku rozmrzelo. Bylo mi zkrátka líto, že už je konec, tak moc mě to chytlo :) SPOILER: Do neznáma určitě nejdou... Geralt podle mě půjde hledat Yennefer, když mu Sheala de Tancarvill prozradila, kde přesně ji má hledat a i ten Letho to naznačoval. Otázkou je, jestli už v datadisku nebo až v dalším díle.

    Jsem zvědavej jak si poradí s DLC, aby to nebylo tak zbytečný a nudný nastavování, jako jsou třeba ud Mass Effectu
  • měl sem kajraní brnění
  • lepsi druhy latek a kuzi atd. se vyrabi z jejich ,,slabsich,, verzi...staci mit recept na vyrobu pevne latky z tech obycejnych, kterych se vali vsude tuna
  • sakrys, to jsem nevedel...jsem u nej videl 2 kousky, tak si rikam, no zatim je kupovat nebudu, at mi nezabiraji zbytecne misto v inventari ;]
  • dobry, dobry, ale nejak kratky... jinak by me zajimalo, kdo si sestavil kayran armor... ten zlutej "cloth" jsem nasel tri za celou hru a tu vylepsenou kuzi asi jen jednu... a ze jsem oteviral naprosto vse, co slo a zkousel jsem i obchodniky... stejne tak jsem nestihnul na zacatku hry, ze silver ore ten trpajzlik nemel a kdyz jsem rezignoval na to, ze budu mit silver mec, tak pak to najednou mel na sklade, haha. Jinak Witcher 1 mi prisel podstatne lepsi a hlavne DELSI...
  • Whisp
    Suroviny sa u predavačov obnovujú, takže stačí vykúpiť napríklad striebornú rudu a po čase sa k predajcovi vrátiť a bude mať znova pár kúskov na predaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit