Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 dddd : Já vám taky názor neberu. Ale tady hru hodnotí 10/10 lidi co ji většinou ani ještě nedohráli do půlky...

    Jinak taky jsem radši když ta hra je kvalitní a má tě čím upoutat atd. Ale nepřijde mi to vhodně u takovýhle kolosů.
    40 hodin herní doba.. ano jak píšu hra ti zabere neskutečně dýl, když ji hraješ na hard a insane. Ovšem herní doba se má posuzovat podle mainstreamovvé vrstvy.. teda normal obtížnost. a ta nepřesahuje 30 hodin... I Dragon Age 2 jsem hrál dýl a konec to mělo lepší, ale to je offtopic o kterém se dá dlouze spekulovat :D ..


    Hele blbé přirovnání... budu chtít jahodovej dort a dostanu super dort, kerej mi chutná.. ale neni tam ani píď po jahodě... něco je špatně ne ?
    ČESKY : hra je super ze 3/4. Ale má se hodnotit objektivně celý "výrobek" a poslední 1/4 kazí celkový dojem... čili z toho je těch mejch 7,5/10 nebo 8/10 ...
  • no, zaklinac je super hra, ale urcite neni dokonaly.

    Bohuzel je tam nekolik chyb, ktere podle me mely byt vychytane v betatestu. Jednak je to system Q - kdy sice ukoly maji nekolik na sobe nezavislych cest reseni, ale jakmile ukol splnite jednou cestou, tak casto vam u NPC zustavaji moznosti rozhovoru na jiz splneny Q a Zaklinac se pak znova a znova pta,kde sehnat zbroj, kterou potrebuje na splneni questu, ikdyz uz ji ma davno v baglu a podobne.

    Dalsi vec, ktera mi prisla nedoresena, je vyroba specielnich predmetu, kdy ve druhe kapitole jsem napriklad nedokazal sehnat dost stribrne rudy na vyrobu lepsiho mece (ne, ze by to bylo nutne, nepritele sekate dobre i s nalezenymi kousky) a take unikatni zbroj, na kterou ziskate material az v dobe, kdy vas spad hry proste nenecha toto brneni vyrobit.

    Trochu me taky zarazil zpusob ziskavani zkusenosti, kdy jednotlive Q jsou vetvene a skladaji se z rady dilcich ukolu, ale expy casto dostanete az za kompletni splneni. Vzhledem k tomu, ze nekolik Q casto byva kompletne dokonceno v jeden okamzik, nejakou zasadnejsi udalosti, naberete z niceho nic treba 2 lvly, ikdyz za celou predchozi dobu, se vam ukazatel zkusenosti nepohnul ani o pid.
  • No jo o tom je "celá" hra. Ale předem bylo jasný SPOILER !!!!!! že ten vrah nebude hlavní hlava- padouch .. SPOILER END. Tože s triss odcházíš do neznáma je fajn. ALe ta hra ti dala tolik námětu na přemýšlení atd jen aby ti řekla to bude vše v dalším dílu.. jo ale jasny.. někomu stačí letící beruška, geraltův pohled a dramatická hudba... Dokonce žádný povídání.. animace.. nic co by to " ukončilo " Do neznáma .... celou dobu se nacházíš v konkretním mistě a kdyz z něho odejdeš furt seš pro ně na známém místě. Severní království, kde většina protagonistů vyrůstala a žila hafec let.. velká neznámá... ale to jsou drobnosti už ..
    Ale jako Prolog ke trojce ta hra je fakt dobrá...
  • Ja ti tvuj nazor neberu,nicmene na netu jsou i lide mluvici o 40 hodinach. Kazdy hraje jinak. 30 hod (prumer)u rpg neni zadny zazrak,ale pro me jsou dulezitejsi kvality hry,nez herni doba
  • Nemluvím ani tak o kvalitě jako o tom, že měli méně času na celou hru protože především pracovali a dávali dohromady vlastní engine + Dva zrušené projekty (witcher na konzole a FPS They) to pak studio musí dostat částečně do kolen... Pokud máš o herní době a otevřeném konci pravdu, tak jsem jim to schopen odpustit... První dlc je jasně vystřižené s původní hry a jde spíše o marketingový tah (protože samotný quest je pak popsán v průvodci hrou co jsem tak koukal jak mám vlastně získat ten trolí jazyk), ale doufejme že další dlc trošku peodlouží herní dobu... Ohlášení, že mají býti zadarmo mne docela potěšilo....
  • Nauc se cist. O tom co zminuji tam neni ani slovo. A to bych klidne mohl priday dalso veci..
  • Na minuty si to pravdu už nepamatuju. A třeba nemám úúúplně všechny boční questy, nikde si to oveřit nedá zatím. Ale všechny minihry jsem hrál a dokovaď jsem neměl splněnej quest log, nešel jsem dál..,...a stejně... 30 hodin hraní je fakt málo...
  • Nevim o co de celej díl je o tom že hledáš ,,vraha králu" kterého nakonec najdeš.Při tom se dovíž pár spoileru a odcházíš do dalšího dílu.Konoc kde odcházíš s Triss do neznáma je parádní.
    Délka se mi taky nezdá na 40h, ale možná pokud počítaš to že 2 kapitola je 2x tak to výjde.
  • Zdenda666
    On to tam myslím napsané má.Stačí si to přečíst :)
    Jeho 23 nebo 24 hodin říká vše.Chtěl by jsi to v minutách nebo dokonce v sekundách ? :)
  • Nevíte, kdy vyhlásí výherce soutěže? Nechci rýpat, vím, že to zabírá hodně času, ale ohlášeno to bylo už na včerejšek. Dík za odpověď a hlavně mě nelynčujte. *8*
  • Stejne nicnerikajici,jako jeho 20 hodin. Ma splneny vsechny bocni questy? Hral vsechny minihry(kostky,paka)? ... btw hral jsem tak 4 hodiny denne,takze cisteho herniho casu mi do tech 20 hod moc chybet nemuze
  • ja tu kvalitu hry nijak nehatil. Od začátku tvrdím, že ta hrá je skvělá, že má všechno co by na pomyslné prvenství RPG stačilo. Ale asi si nečetl mé příspěvky pořádně.
    Prostě aby hra měla takovéhle hodnocení, musí bejt kompletní... hra bez konce se nemůže hodnotit na základě první pololivny hry.. jelikož druhá polivna k ní taky patří ..
    Žádnej rychlostyl hraní... po práci denně 3 hoďky na normál.. vyšlo to v úterý a v sobotu jsem měl hotovo .. pátek je chlastací den, sobotu se člověk probudí odpoledne.. večer byl konec.. žádná věda v tom není..
  • kostejnesmrtelny
    Tak napiš reklamaci, ať ti vrátí prachy, co jsi za recenzi zaplatil.
    ééé...moment...
    *12*
  • To že ty hraješ první kapitolu je nic neříkající údaj.Taky můžu napsat, že hraju FNV měsíc, ale důležité není to, že ho hraju měsíc , ale to že je to jen 1h denně.
  • Hra, která je o skoro polovinu kratší než její předchůdce nemůže mít 9/10.
    Já tu hru mám opravdu rád, a budu hrát znova. Ale stejně jsem z poslední třetiny hry zklamanej. Navíc recenze tady na games ti o hře fakt moc neřekne. Ta hra nemá opravdu moc chyb, nebo chyb které by ti zkazili hraní. Možná bych lehce upravil combat, jelikož se stane, že ti target přeskočí na treninkového panáka, zatímco oponenti jsou ti v zádech ...

    Mě vadí princip.. otevřený nedokončený konec... který ti jasně řiká bude mraky DLC, dataču atd. A - čim tžší ta hra bude, tím déle ji budou hrát...
  • ne 100 000x lepší *2*
    Nesmíš se divit... Jednička přišla na svět s tím, že si CD projekt koupil licenci k aurora enginu a tudíž odpadla hmm tak 3/4 práce? Dvojka pak má vlastní engine, který mi připadá dobrý... Ještě nějaký doladění a bude to parádní....
    - A jinak tyhle "rychlostyli" hraní mi připadají jako špatný posuzovatel kvality... Jůů mám to dohraný - můžu na to nakydat hnůj pod recenzi... Třeba máš pravdu, ale většina hráčů ti to nemůže ani vyvrátit ani potvrdit...
  • To je otazka vkusu. Me konec v ME pripadal sileme kycovity a predvidatelny. A Gothic 2? To si uz nepamatuji.
  • Ano celý post. Protože jsem velice zklamanej. Juá vím, že DLC má být zdarma, že bude asi datadisk. Ale to to co mě trochu sere. Ta hra bude teda slabší a na "trůn" se dostane až po datadisku a DLC ? TOje blbej tah.. i když pro marketing je skvělej.
    Prosimtě konkretizuj mi ty hlouposti. Chtěl jsem toho říct tolik, že tu dělám chaos. Každopádně jestli si to nedohrál tak nemluv o hloupostech .. Herní dobu odvodiš z toho jak dlouho to hraješ... ale teď na steamu mam 24,5 hoďky...
    Znovuhratelnost : o ní nepochybuji. Ale to furt neměn nic na tom, že konec hry je odfláknutej, nevýraznej.. prostě konec hry je krátkej prolog ke trojce..
  • Stezuje si jen na hraci dobu. Jestli je to jedina vada hry,pak si 9 z recenze zaslouzi
  • Hele Baldurs gate 2, Gothic 2 , ME 1 a 2 .. skvělý konce.. ale s tím člověk počítá.
    Zaklínač 1 měl taky skvělý zakončení, které ti ještě nakoplo k přemýšlení..
    Mě jde o to, že dvojka je opravdu tímhle trapná a je to od autorů - "hh teď jsme Vás namlsali, ale počkejte si na třetí díl " .... Jako ENDING cinematic ? Geralt otevře za dramatický hudby bránu a tím to hasne ? WTF jsme snad mentálové, kterým tohle má stačit ?
    Než se do mne pustíte.. Mass efect 2 je taky mezník mezi začátkem a koncem ságy.. ale jeho ENDING byl 1000x lepší... mělo to epický závěr a zároveň Nás to připravý na trojku...
    tady ne.. tady si připadáte ve 2/3 hry a najednou je pohádky konec.. šmitec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit