Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cely tvuj post je v podstate jen o kratke hraci dobe. Mas asi i pravdu(kdyz si nebudu vsimat tech hlouposti co jsi kolem toho napsal),ale zapominas na par veci. -DLC budou zdarma,-hra je plne znovuhratelna. Jine volby znamenaji jine questy,-budou datadisky , -budou dalsi dily. Coz snad odpovid i na tvuj nazor o jinem konci. Ja to hraji 5 dnu a jsem porad v kapitole 1. Normal obtiznost. Btw.kde jsi zjistil hraci dobu?
  • asi jak komu
  • Konečně taky nějaký střízlivý názor na hru. Jinak ke konci. Nejlepší závěry, které se mi vryly do paměti je z Gothic 2 a Deus Ex.
  • Hele kdo tu dává hře 10/10 dohráli jste to vůbec ?
    Jestli jo a stejně dáte 10/10 tak je s Váma něco špatně.
    A nebo jste to nedohrali a je to jen nevědomost.

    Recenze tu řekně pěkný prd... Zaklínač míří na trůn... O ano on tam míří, ale maximálně se podívat. A je to škoda !
    Dlouho jsem nebyl nadčenej ze hry jako teď ze Zaklinače... KOnzoloidní ? Kterej mamlas to tu řiká... Konzoli nemám a ani jednou jsem nepomyslel, že to ovládání sux. To samý interface.

    Zaklínač má vše co král RPG potřebuje.. Až na závěr, konec....
    A celkově si myslím že CDP nezvolil zrovna dobré rozložení scénáře. Prolog je zbytečně dlouhej v poměru s ostatními akty. Na to aby Vás zavedli do příběhu je to prostě dlouhy na úkor hlavních aktů. Takže se dostaneme do aktu 1, kterej je perfektní. Akt 2 je též skvělý...
    Konečně Vám nějaky střípky zapadají do příběhu. Ale ani se nenadějete, a skok Z aKTU 2 do epilogu .... je hrozně krátký ! to má být mezi ještě akt 3 ......Jednoho dne než jsem šel na pivo.. cca 19:00 jsem uložil začátek aktu 3.. přišel jsem v 21:00 a v 22:30 bylo dohráno ? jakože to je vše ? wtf... Je mi jedno jeslti se mnou někdo souhlasí nebo ne. Taková je realita.. a hra takového kalibru musí mít řádnej konec. Já jsem osobně čekal, že náš "závěr" nás pošle právě do aktu 3 a epilogu.. ale nééé..... finiš diskoték...................................... Pro fandu zaklínače jak hry tak knížek je to jeden velkej "poser " Špatnej tah CDP.. je to jako koukat na film kde se 2/3 dozvídáte zápletku, jdete po stopách a pak když má všechno nastoupit v plný síle, tak přerušej vysílání kvůli teleshopingu ... ... Je hrozný jak zhrozenej z toho jsem... ale má to krátkou herni dobu. A to pozor.. ! Kdo řiká že ta hra ma v klidu přes 40 hodin herní doby, tak je to blbost nebo neví co mele. Herní doba se má uvádět na obtížnost normál.. tím pádem i s vedlejšíma úkolama to je 23 hodin...(dohráno i na hard) To že hrajete na Hard či insane na tom nic nemění. z 20 hodin jich bude 30, ale tam jsou loady, loady a taktizování.. na taktizování není nic špatného,ale tady obtížnost hry vynahrazuje malý herní obsah příště udělají hru, kde daj jednu mapu malou a nesmrtelnýho bosse a lidi budou řikat jak dlouho to hrajou, a že je to super že musí taktizovat.. rofl .. ..... zlatá jednička.. 7,5/ 10 ... bohužel :/
  • 6,2 koruny.Nejlevnější co jsem v Polsku našel krabicovku, tak byla za 100zl což je dobrá cena, ale když jsem si to chtěl u nich koupit tak jsem zjistil, že dovoz stojí 60zl.Pak dse to už nevyplatilo.
    Každopádně typuju ,že má asi nějakou digitální verzi.
  • Je tam anglický dabing i titulky.
  • Paul_cz
    Fail to je, ale na rozdíl od jiných (*cough* ubisoft) to CDP dají do pořádku.
  • Podpora 4:3 chybí i AC ne?Nevim ale mě grafika připadá jako to nejlepší překonávajíci i crysis.Třeba datail postav a obličejů.Ta grafika mi dost připomínala AC ,ale pokud člověk vyšel v noci do lesů v prvním aktu a navíc začlo pršet-jedním slovem prostě úžasné.Mlha vypadala tak depresivně že sem si rači sednul a počkal do rána.V téhle situaci si člověk uvědomí jak je tahle hra graficky dokonalá.Neříkam že hra je dobře optimazilovaná nejlíp, asi si mohly trochu pohrát a snad se nároky sníží časem.Pokud ne tak mi to nevadí.Nehraju to na nejvyší, mám jen trapnou 5650 a hraju na medium-high ale crysis se může jít zahramat.
  • smejki
    někdo, kdo nemá 4:3 asi těžko přijde na to, že ho hra nepodporuje. Ale je to fail. To je fakt i přesto, že 4:3 má jen nějakých 20% hráčů a rychle ten podíl klesá
  • JerryC
    Možná to tam měli dát, aspoň by si to měl kde vyventilovat. Nechtěl bych bejt jeho soused.
  • *1* *1* *1* Chápu, pro každýho z nás je důležitý něco jinýho...
    Běž se léčit.
  • Jak je to u polské verze s dabingem?
    Na stránkách zaklínače, http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en, je zmíněn jen polský dabing a text. Nebo přidali i angličtinu.
  • Ty seš úplnej deb*l...
  • RavenHolm
    Opravdu se to mnohem lépe hraje na gamepadu.
  • Nespletl jses?Se mi to zdá nějaké podezřele levné,jeden zloty jsou tak 4 české koruny,ne?
  • proboha proč???? ;-) já teda to teda obstojně zvládam s k+m a gamepad není nic pro mě
  • No zatial to vidim na tazky pr*ser. Nepodpora 4:3 je cisty fail. Suboje su riadne chaoticke. Interface je neprehladny a konzoloidny. Vlastne mi pri neustalom picovani neostal cas sa bavit. Dost mi to pripomina Gothic 2 a 3. Momentalne by som tomu uz len kvoli technickym problemom nedal 9/10. Toz uvidim ako dalej...
  • Nebo část na střední a později jsem přešel na těžší
  • Mohli by udělat třeba hru podle ságy a hrál bys za různé postavy, jednou za Geralta, podruhé za Ciri atd. Hodně zajímavý by byl souboj na zamrzlém jezeře. No dobře, sága je do hry nezpracovatelná, ale dobře se to představuje
  • Jedu na těžkou, jen šerm a znamení a už z toho začínám šedivět :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší