Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvostné to dílko hodné mistrů oboru svého. Oko hráče potěší a ducha občerstvuje. Mistři z Polska podpořit si zaslouží. Ten kdo zlotřile dílo ukrást se pokouší, nechť prašivým Nirgharďanem nazývati po všechny dny života svého bude.
  • pkart
    Máte někdo zkušenosti s hraním na GT 540M / 5730? Jedná se o notebooky... (Asus N53SV/Lenovo Y560)
    • 5730 de to ale dre to:P rozhodne vypnout v-synch
      • pkart
        de, ale dre to... ? :) pošli screen nastavení grafiky prosím tě :)
  • mám už odehráno něco RPG, ale Z2 se mi zatím ne a ne dostat pod kůži a pohltit mě... zejména souboje jsou vskutku iritující..nejde ani tak o to, že jsou obtížné a dlouhé (v BG2, PT, DA nebo Falloutech byly taktéž náročné souboje, ale měly "šťávu"), především jsou však nudné a frustrující. Z2 je někde na půli cesty mezi bojovkou a la Darksiders (když to přeženu) a pseudoRPG...ani jedno ani druhé, nemastné neslané...nemohu hru hodnotit celou, neboť jsem stále v prvním aktu, ale nemám ani moc chuť hrát dál - mám totiž rozehrané i New Vegas a to mě baví nesrovnatelně víc..po těch nadšených recenzích na Z2 je to pro mě trochu sprcha CDprojektu jinak moc fandím, je vidět, že hry dělat umí, ale Z2 mě trochu zklamal...
  • Proč??? Sakra PROOOČ!!! Proč z úžasnejch počítačovejch her dělají konzolovky?? Nesnáším konzole!!! Ty jsou dobry tak maximalně na hraní 2D her stylu Tekken, nebo hraní her se snímačem pohybu (jako je Wii, apod.)... Ale proč, když mám myš, kterou můžu ovladat plynule všechno, a klavesnici jako podporu s milionem tlačítek, si vymysleli, že to potřebuje omezit a z myši udělat jen pohledovou kameru a klikátko (jako analog na konzoli) a klávesnici osekat??
    Hnus!! Fakt, že jo!! A ten kdo to tu podporuje je zabedněnec, kterej skejsnul v mládí u konzolovek a neví co ovládání počítačem umožňuje!!
    Možná kdyby alespoň se dal změnit pohled (stejně jako u jedničky), tak by to hodně pomohlo. Ale stejně nechápu, proč to měnit, když to úžasně funguje! Vždyť třeba Gothic se dal od 1 do 3 hrát stejně! A jak legendární hra to je!!
    Za mě jsem se na zaklínače moc těšil. Srdce zaplesalo nad jedničkou, ale tohle kompletní měnění + konzolový osekaný ovládání (příklad nemožnost chodit bokem) a nemožná citlivost kamery a žádná šance na změnu ... HRUZA!
    Faktor zklamání 10z10 !! *9* *13* *9* *13* *10*
  • Vite nekdo jak se pouzivaj mutageny?
    • Stlacis akcne tlacidlo(ak sa nemylim tak je to Ctrl) tam kde vyvolavas znamenia a menis mece. Potom si zvolis Postavu/character a nasledne v strome dovednosti ak vidis nejaku dovednost ktora ma bodku v tom kruzku(musis ju uz mat ale odomknutu) tak na nu kliknes a nasledne si vyberias mutagen a je to. Bohuzial aktivovat ho mozes len raz. Cize ak si tej dovednosti uz mutagen priradil tak ho uz do sameho konca nemozes zmenit.
      Dufam, ze som ti pomohol.
      • Super diky moc *5*
  • mohl by mi někdo odpovědět na 4 veci?
    1) co nebo kde se nachází ta šermířská sada? mě se po nainstalování neobjevilo nikde nic.
    2) jaký je rozdíl mezi nově započatou hrou a importovaným save z jedničky? má to dopad na samotného Geralta a jeho řekněme statistiky nebo level, nebo se jedná jen o to, kdo se semnou bavit bude a kdo ne?
    3) druhá kapitola, zakázka na ty potvoráky co vybuchujou po zabití (nepamatuju si teď jméno) dá se to nějak splnit? našel jsem všech 9 těl, ale to poslední prsotě nešlo zapálit a tudíž celý quest putoval do nesplněných..
    4) dá se to dotáhnout na maximální level? tedy 35 pokud si dobře pamatuju?
    • Whisp
      1) Je to DLC bonus, ktorý dostaneš ak si hru objednáš z konkrétneho obchodu, je viac ako 4 rôznych DLC bonusov, pre každý obchod iný(podobne to bolo aj u Dragon Age 2). Pri tomto konkrétnom sa ti objaví u postavy brnenie zamerané na používanie meča.
      2) Pri importovanom save, dostaneš na začiatok slušnú výbavu, pokiaľ si ju získal vo Witcher jednotke. Ďalej zistíš nejaké zaujímavosti a dopad tvojich rozhodnutí v jednotke.
      3) Myslíš asi Ohnivákov, telá sú vždy v trojici, nie vždy zhoria, takže možno klikáš už na raz zhorené telo. Tiež sa ti quest mohol bugnúť, vtedy musíš načítať nejaký save ešte pred tým ako si tento quest začal plniť.
      4) Asi áno, ja som mal level 33 .
      • Já žádnou zbroj nedostal, a to jsem si šermířskou sadu stáhnul a aktivoval
        • Whisp
          Bolo to tu už pár krát písane, nešlo to každému aktivovať, opraví to patch, čo má teraz vyjsť.
    • 2) Dostaneš D'yaebl - ten ale hned v první kapitole ztratí smysl nosit(jsou tam silnější zbraně), ale v prologu se hodí... Potom Měsíční břit - ten je silný i v první kapitole (jak je na tom oproti sttříbrnému Meči s Kaer Morhen nevím).... A Havranovou zbroj, která se mi zdá trošku moc dobrá na první kapitolu...
  • ma prekvapuje ako vedia tvorcovia hry DOKURVIT hru subojmi s bossmi, prvy boss Karjan a mna ide trafit slak, hodi po mne kamen a kym geralt spravi animaciu spadnutia a zodvihnutia tak on pomne hodi dalsi kamen ktory ma zabije bez toho aby som sa mu mohol uhnut a ktomu PRIJEBANY KONZOLOIDNY checkpointovaci system ma nuti si pozriet tu istu animaciu stokrat - da sa zrusit ale naco ju tam trepu ked to clovek ide odznova *9* , dal som si normal obtiaznost, predchadzajuceho Zaklinaca som presiel tak som si povedal tak v poho, mala by to byt obtiaznost tak akurat, ale prd, ten kto to prejde na Hardcore ci ako sa to vola tak je to macher najvacsieho kalibru *12*
    • hmm ta svinka na konci neviem co tam robi *1*
  • Néé děkuji
    • Hanzales
      Nee dekuji co? :) "Nee dekuji, slozite" ? Nebo, "Nee dekuji, neni to muj salek kavy, radsi mam sci-fi z budoucnosti nebo hry ze soucasnosti" ? Neni jsme tady zadni jasnovidci *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit