Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem se zeptat ten novy 4 hodinový bonusový obsah je různě či v třetí kapitole? Já jen že bych načetl nějaký save a podíval se o čem to je :-)
  • Já si myslím, že nějaký objektivní verdikt nejde vyjádřit v jednom čísle a obzvlášť, když se to týká recenze. Samozřejmě je rozdíl, když hra je na 9 a dostane 6, ale hádat se kvůli jednomu stupni mi přijde takové přehnané. To, že je to důležité pro metacritic je ale problém těch, kteří se podle toho řídí (herní průmysl jako takový) ale recenzent přece nemůže říct - "no tak hele ale můj kolega dal támhle tomu destítku, takže já bych tomu asi taky měl dát desítku, i když já to tak necítím". A jestli si někdo myslí, že známkování ve škole, nebo vlastně známkování/hodnocení pouhým číslem čehokoliv nějak pojednává o kvalitě dané věci/člověka tak je trošku naivní..
  • Nazdar panove mam dotaz.
    Jde uz ted stahnout ten novej obsah zdarma?
    A ma se pred tim instalovat patch 1.2?
    Predem diky za odpoved.
    • Jarri
      no to by ma tiez zaujimalo. Mam specialnu ediciu a rozmyslam,ze si to zahram este raz. S insou dejovou liniou. Lenze by som chcel k tomu tento novy obsach. V com sa to vsetko lisi??? chcel by som,aby bol do toho zakomponovany ten novy obsach. bude to dostupne k stiahnutiu? dik
      • Ringwraith
        Vše je dostupné ke stáhnutí.

        Prostě nainstaluj hru a podívej se jakou máš verzi. No a pak na thewitcher.com v záložce Support najdeš jednotlivé patche, které ti hru povýší až na EE.

        Nebo hra má i automatický patcher se mi zdá.
      • Joha
        http://thewitcher.com/enhancededition/ :)
  • jak to bude s podporou gamepadu u pc verze? vím že u normální edice sem musel použít nějaký prográmek a nebylo to ono. Jinak recenzi sem nečetl celou ale zajímalo by mě jestli si myslíte že se hru vyplatí projet znova? je tam dost nového obsahu?
  • Kvalita zdejších textů odpovídá zpěvu Ivetky Bartošové :D Kakání vedle kakání a sem tam nějaká ta výjímka :-)
    • Pokud nechceš aby tvoje komentáře taky automaticky byly pouze "kakání" tak když už tak výjimka a ne výjímka.
    • No ty ta vyjimka rozhodne nejsi *12*
    • Artura Šteindla na tebe
  • Zaklinac 2 je dobra hra, ale co mi vadi, je ze v soubojich nelze ustupovat dozadu nebo stranou, krouzit kolem protivnika a zaroven bojovat. Musi se pouzivat ty podivne parakotouly, coz mi na zaklinace porad nejak nesedi. Nevzpominam si, ze by v knizkach Geralt bojoval tak, ze meta kotrmelce kolem protivniku jak pominuty. Vam ostatnim to nevadi?
  • oproti dark souls je ale zaklinac cajicek pro holky, myslim v obtiznosti... Pro pripadny rypaly se me zaklinac 2 hral dobre, ale dark souls je masterpiece, tohle jen dobre rpg...
    • Nejen souboje delaji rpg *3*
  • The Witcher 2 EE 9/10, SKyrim 10/10. Ja viem ze o ciselne hodnotenie az tak nejde, ale toto je nieco neskutocne. Sice sa tie hry nedaju az tak porovnavat, ale TW2 je lepsi snad v kazdom ohlade
    • Graficky, příběhově, výpravou, obsahem, technicky celkově a vším tím ostatním je Skyrim podřadný W2. Skyrim, narozdíl od Witchera, nebyl vydaný s půlkou obsahu, protože hráči si zbytek prostě vytvoří, vubec ne. Ale ano, autoři Games.cz mají pravdu, Witcher 2 si zaslouží 9/10 jak na PC, tak na konzoli.
  • Umaroth
    Už jsem to rozehrál, a na televizi s uhloprickou 102 cm to je fakt zážitek, kterej me posílá do kolen ! Hrál jsem první díl na PC a druhému jsem se záměrně vyhnul (na PC) a počkal jsem si na xbox verzi a vubec toho nelituji *3*
    • prudislav
      já si to pěkně koupil na PC a záměrně čekal na rozšířenou a konečně si to pořádně užiju :-D
  • Osobně jsem ještě 2 nehrál, čekal jsme na tuhle edici pro Pc. Teď ale už vyšla a jsem velmi zvědavý, snad následuje Zaklínače 1 a knížní předlouhy, ty neměly chybu.

    No a jestli to dobře chápu hodně lidí si tu stěžuje na krátkost ( i když oproti jiným hrám mi to připadá dlouhé, njn doba se mění). Ale zase 2. polovina říka že to vybízí ke znovu hraní. Tím by se to snad mělo vynulovat. No osobně nemůžu posoudit, už se moc těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit