Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gothic měl jen jeden ale ty cesty, kterými k němu člověk došel....
    • Tjn, jen se stoupajicim cislem se to nekdy horsilo :( k nasi smule. Jinak obdobne bychom mohli pridat TES serii i kdyz nevim, zda se s timto da srovnavat. Jelikoz TES jako takova je dost volna a kudy se dostanes na konec a hlavne, kdy (jestli vubec), si urcoval hrac sam. :)
  • dvě věci. strašně se těším na to, až otevřený svět bude reagovat na to, co udělám. to mi ve skyrim úplně chybělo a odradilo mě to od hraní vedlejších linek a i po zabití anduina. druhak doufám, že ten dojít ke konci nebude možné ošidit. dívat se na speedruny skyrim mě děsně irituje. obdivuju týpky, že na to přindou, ale ukazuje to zbytečnost lvlování a vlastně všeho. prostě od zaklínače chci, aby to, co dělám v průběhu hry, bylo viditelné v příběhu, abych byl odměněn za hraní. abych za těch 120 hodin ten svět nějak změnil a abych za nových 120 hodinách nového hraní změnil svět zas jinak...
    • kurde sorry za mou strašnou stylistiku...
      • Stylistika se dá omluvit, když je náplň smysluplná, takže je to v pohodě :D každopádně taky doufám, že bude nějaká motivace to hrát dál a bude vidět, že je tam nějakej dopad na herní svět. K tomu příkladu skyrimu bych přidal ještě mass effect, kde to co jsem udělal mi na konci bylo k ničemu a měl jsem stejnej konecj jako kámoš co hrá l jako uplnej záporák třeba
  • Už dříve bylo řečeno, že budou 3 velké odlišné konce a 36 rozdílných stavů světa.
  • Proklínám zkouškový, nebejt školy, tak už rozjíždim novou hru v zaklínačovi :D
    • Asharak
      Já věřím, že si ji zahraji už zítra <3 Ale ještě přemýšlím mezi Dragon Age: O :/
      • Mno Dragon Age mam rozjete :D ale bohuzel jsem ho nejak odsunul a ted se jede BG:EE v multaku :D
  • Erien
    Ono to nebude zase tak horké, asi jako konce u dvojky. Taky mělo být X konců a ve skutečnosti se to lišilo jen velmi málo. Každopádně se těším :).
    • Dle mě to bude něco jako ve stylu Fallout New Vegas. Čili závěrečné shrnutí-tam tomu jste pomohl, toho jste zabil, takže spíš variace na pár větších konců, ale i tak je to super. *3*
      • Každopádně doufám, že to nebude formou tý hrozný slideshow jako ve falloutu
        • Určitě to vymyslí nějak víc stylověji *4*
    • Ono je otázka čo niekto považuje za rozdielne konce. Rozhodne ich bolo viacej a reflektujúcich hráčove rozhodnutia než v akejkoľvek hre od Biowar a Beteshdy.
    • Lawliet
      Všechno se musí brát s rezervou, ale i tak to je skvělé číslo na dělení. :-)
  • fizola
    Ja keď si zoberiem svoje rozhodnutia z jednotky a dvojky, tak ma asi moc veselý koniec nečaká...
  • Kingdom COme má len jeden koniec...ale zato definitívny...
    • ucho
      myslím, že jsi zde s tou svou negativní energií trochu OT. přej a bude ti přáno...
      • Na druhou stranu se zatím vůbec nevytáhli...
        • No máš pravdu... Zatím ukázali jen kulervoucí RPG, které je ještě lepší v tom, že se odehrává v naší domovině - To je dost málo. Čekal jsem aspoň, že vyléčí rakovinu nebo mě udělají krásným a mladým.
        • Keyz
          Podle toho co je v Levelu se vytáhli dost.
          • Level z jistých důvodů číst odmítám *3* Já spíš narážím na ofic. info.
            • Ty "jisté důvody"...nejsou náhodou finanční? *15*
            • Jinak řečeno víš prdlajs a ještě jsi na to pyšný
  • Jack1947
    To bude ale urcite jen pro hoodne skalni fandy, i tak clovek co da vsech 36 koncu v nejakem sibenicnim terminu bude urcite hoden (nejen) meho obdivu.
  • Lawliet
    Bravo! Bravisimo! Mass Effect mám rád, ale téhle polské perle se u mne nic nevyrovná!
  • Já hrál asi šestrkrát jedničku a vždy jsem to táhl s Řádem. TO stejné u dvojky. Já prostě 5x dohraju a z 36ti konců to bude vždy 1. Teď se ale možná bude lišit menšími detaily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit