Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No to je tedy cislo ... 36... takze zaparime zhruba 100-120hodin (minimalne) 36x ? To mu se ani nechce verit (pro cloveka co dohraje hru a zahodi ji malokdy se k ni vrati). *8* Uctyhodnych by se mozna i hodilo do nadpisu.
  • Ty konce se liší jen v detailech, jak Geralt reagoval na jednotlivé postavy. Asi to bude zase např. osm velkých konců + malé eventy k tomu. Jsem zvědavý, jak se popasují s epic story+ open world. Ale tihle kluci a holky z Polska na to mají. Jako jední z mála. I když tam mají tu divnou Varšavu, že Karle?:D Co se týče porovnávání, oba díly jsem hltal stejně. A zůstal dle možností neutrální a dobrák :) Alespoň napoprvé. Když už je svět Zaklínače v chaosu, nebudu přilevat olej do Igni.
    • Keyz
      To by mě zajímalo jak jsi zůstal neutrální ve 2. Na to jsem nepřišel a na fórech ani není shoda co je vlastně nejlepší pro daný svět a pod.
      • Zle rozmýšľaš. To je na Zaklínačovi krásne, že nikdy úplne dopredu nevieš čo tvoje rozhodnutie znamená a že niaky obyčajný Zaklínač nemá moc meniť celý svet,len sa občas niekde pripletie a ovplyvní smer akým sa to bude uberať dosť často tak ako ani sám nechcel. Nikdy totiž nemôžeš predpokladať čo urobí protivník.
        • Keyz
          Jn. Právě proto si jedu vlastní cestu ale rád bych viděl ostatní. Hrát to 16 znova nechci. I když jsem to hrál více krát.
      • Dvojka v tomto o hodně těžší. Je jasné, že cesta za Rocheho nebo Iorwetha byla daná. Ale snažil jsem se třeba po vzoru knížek pomáhat nejen lidem, ale i monstrům. A zastával jsem ty méně radikálnější politické názory. Samozřejmě nešlo být vždy objektivní. Například jsem Geraltovi přál co se týče vztahu s Triss. Yennefer je mi nesympatická.

        Jedničku jsem dohrál jen neutrálně. Uznávám, že tam to bylo mnohem lepší.
        • Keyz
          Zajímavý. Ve dvojce jsem monstrům nepřál v 1 ano. Nenašel jsem tak silný důvod k tomu abych se vykašlal na práci zaklínače (za prachy zbavovat lidi problémů s monstry).

          Jsem opravu zvědav na dopady do 3. Podle mě to bude minimálně protože, by to nešlo jinak dobře udělat. Vlastně ve 2 šlo mít naprosto rozbitý server a nepřítel by ho měl zabrat lehce anebo naopak silný server.
  • Keyz
    Tvl to ani nemá moc smysl. Již ve 2 se to moc nelišilo. Tedy lišilo se to u několika zásadních rozhodnutí ale pak ne.

    Co mě vadí je to, že abych viděl ostatní konce (ano chci je vidět, jsem zvědavý) musím hru dohrát anebo čekat zda to někdo nahraje na YT. Rád bych aby ve hře byla možnost se na to po dohrání nějak mrknout podle zvolených možností.

    - Škoda té snížené obtížnosti. Dvojka sice byla bez patche ze začátku obtížná ale jakmile se člověk naučil styl boje který je efektivní a používal více nápoje šlo to dobře. S patche na normal není potřeba dát ani 1 bod do tvorby nápojů a to mi k zaklínači nesedí.
    • Ja teda nevim, ale me se prave zdalo, ze ve dvojce ty prechody mezi kapitolama delali zasadni rozhodnut, at jsi na jedne nebo na druhe strane. A kdyz uz nic jineho, tak jsem mel opravdu pocit, ze jsem svym rozhodnutim neco zpusobil. Rozpracovat do vice moznosti, coz asi chteji a mit volnost jako ve skyrimu a bylo by to suprove. :)
  • A ještě teda mně uniká, proč jsou dva samostatný články o češtině a 36 koncích, vydaný jen chvilku po sobě. Tiscali platí od kusu nebo co?
    • Lawliet
      Pokud si článek nepřečteš tady. Stihneš to jinde a je tu riziko, že pak o tebe jako čtenáře příjdou, takže pokud Tyto novinky ne světe nevyšly současně, tak je sem hodili tak rychle, jak dokázali. Co mají dělat? Čekat vždy, aby to měli k čemu nalepit a novinku zobrazit třeba o den později? Navíc by se lidé pos*ali, kdyby to jinde už den věděli a tady to nebylo. *1* Ty jsi menší zlo.
      • Tak v tom mas asi pravdu, na druhou stranu z jeho pohledu to mohlo byt reseno updatem clanku :) Ale ve vysledku si myslim, ze je to uplne jedno. Informaci to dalo a diskuze okolo toho je.. :P
  • Taky jsem na začátku dvojky chcípal. Dokonce tuším, že na to vyšel nějakej patch.
    • Keyz
      Jo něco jako u prvního Dragon Age. Tam bylo ještě více HC co si pamatuji.
  • ucho
    já se přiznám, že nejsem příznivcem příliš mnoha konců. tak nějak mě většinou jiné konce nezajímají, vždy směřuji jen k jednomu. pro spestření bych se tedy spokojil se dvěma zcela odlišnými konci, maximálně se třemi. když teď někdo vytasí hodně konců, hned si vybavím různé barevné variace z Mass Effectu :)
    • Jo to byl kopanes přímo mezi nohy :D ještě mě napadá třeba beyond two souls, kde se taky řikalo jak bude všechno na komci důležitý, ale nakonec jsem si taky mohl možná tak vybrat jestli pujdu doleva nebo doprava
    • to me se spis vybavuji ruzne konce napr. falloutu2, kde podle jednani hrace dulezita mista mela ruzny osud

      jinak 50h hlavni linie a 100h bocnich Q zase tak moc neni, ale uvidime
      • 100 hodin není zas tak moc? Mně to teda přijde naprosto luxusní, kolik her má dneska takovou herní dobu?
    • Miserius
      Mě se třeba líbilo cca 20 různých konců v Heavy Rainu... a myslim si že jsou natolik odlišný (skupiny konců, 2-3 jsou vzdy hodne podobny) že to, jak to cloveku dopadne na prvni pokus, hodne ovlivni celkove hru... Ja mel to "nejlepsi" ( Syn zachránenej, nova manželka, vrah mrtvej ) a doteď si na tu hru vzpomenu jako na parádní detektivku kterou bych se nebál doporučit...
      • ucho
        měl jsem stejný (nebo podobný) konec. nic s novou manželkou si nevybavuju. a nějak přímo neprahnu po jiném konci. ale teda nezkoumal jsem, jaké další konce tam jsou. jen jsem si četl něco o nějakém nejhorším a vlastně mi uniká, proč by se někdo k takovému konci chtěl dopracovat. ale to je u her taková ta komplikovaná věc, že tě to stejně táhne konkrétním směrem.
        • Miserius
          Novou manželkou jsem myslel tu novinářku *2* . Já koukal na pár konců, někde nepřežil syn a Ethan se usadil s novinářkou, jinde se Ethan sám zabil... Nebo odmítne novinářku a žije s tim synem v depresích... Je toho celkem dosti...
          • ucho
            jako je to fajn, že je to dá se říct takhle promakaný, ale nějak mě neláká zkoušet ty špatný konce. prostě jako hráč se chci dostat na ten správný konec, který pro hlavní postavu (kterou ovládám) skončí dobře.
            • ucho
              jo, to je zase fajn, že je tady ta možnost. na druhou stranu bych byl ze špatnýho konce trochu zklamanej.
            • Miserius
              Nejde o to zkoušet konce, ale že tam je možnost něco pokazit a pak na to doplatit... Líbí se mi že to prostě nečeká až udělám vše jak má byt abych mel happy end...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit