Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Zaklinace jsem dohral vcera, po cca 100-120 hodinach (nebral jsem si dovolenou, byl jsem nemocny, takze cas jsem mel proto). Velmi vydarena hra, CDProjekt me potesil i tim, ze je automaticky pritomna cestina (at uz ji clovek vyuzije a nebo ne) a je videt, ze nas polaci maji docela radi, protoze i jednani supportu na ktery jsem se obratil pro mne byl docela sok (3 hodiny od poslani dotazu po me chteli save a po dalsim dnu problem solved), coz bych chvili po vydani.. takto ocekavane hry vubec necekal (i komunikace supportu, kdy je v emailum pritomno par smajlu, pta se jak je v CZ atp. byla nekde jinde nez u jinych developeru). Jinak k samotnemu Zaklinaci.. vzhledem k rozsahlosti hry.. minimalni mnozstvi bugu, super pribeh, grafika, zvuk.. soubojovy system a system "pomalejsi zastaveni / zrychleni" mi sednul az po cca 30 hodinach, ale nevadil mi. Urcite si 10 zaslouzi. Jinak za nejtezsi quest povazuju posbirani vsech karet :) A mensi spoiler na zaver (doufam ze to bude bug).. hra vam po dohrani zakaze climbing (ano, nemuzete nikam vylezt, jedine tam kam normalne vyskocite), takze nasledne doobjeveni zbytku otazniku, nebo dodelani vedlejsich questu se promeni v horor, ale jak jsem psal vyse, doufam ze se jedna o bug a ne o prostredek jak zamezit hracum, aby se dostali nekam.. kam se uz po dohrani dostat nemaji. Suma sumarum.. rozhodl jsem se, ze to dojedu znovu na vyssi obtiznost, jelikoz hra na poprve (pribehove) nedopadla uplne podle mych predstav, tak zkusim udelat par jinych rozhodunti v pribehu :).
  • Možná je problém v tom, že chcete hledat na Witcher 3 chyby, ale nekoukáte na to v čem je tak zábavný a dobrý.... Obtížnost je opravdu všelijaká, já to hraju na druhou nejtěžší s tím, že si to občas snižuji na druhou (Vlkodlaka jsem nemohl za boha dát asi jsem na něj šel moc brzy). Bojový systém mě osobně baví i když mi taky nejpřijde ideální. Ale celkově ten svět, ta hudba, děj, neuvěřitelná škála možností mě vždy pohltí a ty chyby prostě odpouštím.
  • Chidlink
    Tak koukám že Zaklínač 3 opravdu prorazil do maistremu. Hra je jednoduchá i na nejtěžší obtížnost, ale jak tady tak koukám, tak si spousta lidí neporadí ani s tou třetí.
    Bojový systém je nudný, protože to není žádná výzva. Já jak pročítám ty diskuze, tak aby člověk udělal hru, která se bude prodávat, musí ji hlavně udělat lehkou.
    Jdu hrát Divinity Original Sin, tam mají nepřátele alespoň trochu mozek. *3*
  • Nikam to nic neposouva. Zaklinac 3 ma akorat lepsi grafiku, hudbu, zvuky a animace to je cele. JInak soubojovy system je sice ok, ale obtiznost nevyvazena. System lektvaru divne provedeny. To jsem se vice bavil u Far Cry 4 i graficky i akcne.
  • Souhlasim, pohyblivost mimo boj je takova zmatene rychla - hlavne v interierech musim prepinat do chuze. Nejhorsi je, kdyz napadnu potvor, pak zacnu zdrhat a ony bezi za mnou a Zaklinac misto aby utikal, kdyz chci utikat, tak kdyz me dohoni, tak automaticky zpomali do combat postoje - s tim se neda pracovat taktizovat.
  • Jo tak to taky nevim, ac jsem mel schopnost aktivovanou, tak kdyz jsem pri strelbe pariroval, vzdycky me z luku zasahli.
  • Ja bych doplnil. Podle MEHO nazoru je boj primarni aktivitou v RPG. Vse ostatni okolo - alchymie, elixiry, questy, skilly, pribeh maji byt podpurnymi prostredky pro zpestreni boje. Skilly a pribeh maji byt urcitou motivaci pro vlastni boj. V Zaklinaci 3 je boj hlavne - jak rikas - hopsanda a to proto, ze kryti ci jine techniky boje jsou malo vyuzitelne. V Zaklinaci jsou rychle potvory, ktere ubiraji hodne zdravi a je jich vetsinou nekolik a utoci naraz. Proto styl "kotoul/sek" je jedinym prostredkem jak boj vyhrat (na vyssi obtiznost, na nizsi se ani nemusi bojovat, staci jen klikat). Me osobne se uhyb i kotoul v Zaklinaci libi - blizi se v knihach popisovanym piruetam, obratum apod. Takze boj je pak takova zbesila akce. Jinak souhlasim, ze me boje take moc nebavi. Jsou nevyvazene. Bud jsou moc lehke, nebo moc tezke a jeste k tomu je to tak divne poskladane, ze hrac nevi na co kde narazi.
  • Naprostej souhlas. Ja zatim hodnotim 7/10. Dost nevyvazena hra. To s bylinkama co pises, jsem tu psal presne taky. Uplna ptakovina. Je to spatna kopie Gothicu, akorat v Gothicu byl primarni boj a tady jsou to animace. Soubojovy system je celkem ok. Libi se mi moznost uhybu a kotoulu + znameni + silny, kratky uder. Nejvice jsem se bavil pri bitkach s lidma, kdy jich na tebe jde treba pet najednou nebo kdyz jsem bojoval s JEDNIM silnejsim monstrem - treba vodnice. To mi prijde ok. Ale jinak bitky na druhou obtiznost nemaji smysl, na treti jsou premrstene obtizne.
  • Tak a je to tady. Prvni vetsi rozcarovani ze Zaklinace 3 je tu. Zpocatku vnimane mensi nedokonalosti se promitly do celeho hrani a ted v dalsi fazi (Velen) se potvrzuji. Prvni problem pro me je obtiznost. Na druhou je to detsky snadne. Na treti dost obtizne. Do ted jsem hral na treti a jen tak nejak prochazel. Belosad jsem dal relativne v pohode, ale Velen je uz tezsi - skoro na zadnem otazniku se necapu. Kdyz bojuju s monstrem ja na tri slaba seknuti mu uberu cca 7% zdravi on na jedno machnuti me ubere tretinu az polovinu meho - konkretne Vlkodlak lvl 8 tusim. Topivce, kteri jsou podle me jedni z nejlehcich davam take tak na potreti, kdyz jich je najednou ctyri pet. Je to dost frustrujici. Takze obtiznost podle me nevyvazena, coz jsem videl uz u prvniho i druheho dilu.
    Dalsi problem jsou lektvary. Nechapu, proc mohu v boji pouzit pouze dva sloty. To mi prijde malo. Dal bych jich treba pet, ze mohu pouzit. Jenze kdyby bylo co, zatim krome vlastovky prakticky nemam co za lektvary pouzivat, vse mi prijde malo silne/ucinne. Dalsi problem, ze kdyz jdu na potvoru, nevim, co to je abych si pripravil taktiku. Proc tam neni ze kdyz z dalky pouziju zaklinacske smysly, tak poznam potvoru, zobrazi se v bestiari a mohu se pripravit? Zatim mi prislo, ze se potvora zobrazila az po boji a to je pozde. Znameni jsou ok a jsou zajimava a vyuzitelna. Jinak se potvrzuje, ze je to pribehove RPG kdyz jdu po hlavni lince, na kazdym rohu nejaka otravna animace. Zpocatku se mi to libilo, ale uz je to dost stereotypni. Nemuzu delat na treti obtiznost ani nic jineho, protoze vsude jsou vysoky level monstra. Dalsi hruza je, ze za zabiti peti topivcu nedostanu skoro zadne zkusenosti a za vypaleni dvou hnizd krys v ramci pribehoveho questu, coz je jednoduche jako lusknuti prstu, dostanu zk 100. Celkem jsem behem chvilky pochopil, ze prakticky nema smysl zabijet monstra mimo hlavni linii nebo questy, protoze zadne expy, akorat vyplytvane zdroje. Jinak nechapu smysl levelu (moc jsem nezkoumal). Prijde mi ze s levelem ziskam akorat body do skillu a mozna trochu zdravi, ale jinak bojove schonposti nemohu ovivnovat (muzu se mylit). Takze muj verdikt. Bud je to hratelne na druhou obtiznost jako takovy interaktivni film, takze jako PC hra strasna nuda. Nebo na treti obtiznost je to frustrujici drina. Tot muj nazor.
  • ...bojový system velmi nepříjemně připomíná tu hopsandu z druhyho dílu.... přesně kvuli tomu jsem ho nedohrál..... Mám Zaklínače rád ,ale v akční rpg se nuda v boji nedá ustát....
  • Pokud nejsou v záložce pro úkolové předměty tak je prodej nebo vyházej.
  • Topivci mozek roste v hlave topivce..Az mu naroste hlava vetsi nez telo pak ho zabij a mas poradny mozek na vajecinu....
  • Podle tve fotky v profilu mas kontakty na poradne sado maso...Pokud nechces poradit tak si pis tve podelane kecy nekam jinam..Mam rad lidi dementy co vsechno vi a jsou nejchytrejsi na svete...
  • jo, tipoval bych tě na někoho s kontaktama.
  • kennyB
    Molna to bde tim, de si dlevej...
  • frag.ment
    Předpokládám, že Uncle, Jeliman, Mart a peromezipulkama jste ta samá osoba. Mám nějaké kontakty na známé v psychiatrické léčebně, kam určitě patříte. Kdyby byl zájem, můžu vás nasměrovat..
  • No roste v Topivcovi :-D
  • A nevide kde roste topivci mozek? Nemuzu najit
  • Nuze mi nekdo vysvetlit proc je ve hre kryti utiku, kdyz mi stejbe zatim kazdej nepeitelbi tak ubral zdravi? Fakt kktisnus
  • Nechápu, nenaistaloval jsi omylem tetris? Se podívej jenom kolik máš souhlasných a nesouhlasných reakcí, pak se koukni kolik tomu dávájí ostatní weby a budeš vědět, že slabota je možná tvoje PC na kterym se ti klátí stromy *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit