Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Tam je to spíš o hardwaru, nikoliv o konceptu samotný hry. Už jednička by mohla být naprosto bez problémů představitelná na konzolích. Celá série vykazuje rysy konzolový éry, žádnej old-school...
  • To je sitce dobra sprava, ale skoda ze W2 nebol na PS3. To je tak genialna hra ze nechapem ako nemoze byt na PS3.
  • Už dvojka je čistá konzolovka, takže není divu, že konzolovost pokračuje.Zase chlapíci vydělají a to je dobře.
  • walltar
    tNRevan: Jo Eternity mám koupeno takže už jenom čekám.
  • Tak už se Zaklínačem 2 ukázali, že se nemusíme bát oškubání hry na úkor konzolí (ačkoliv ten UI moc povedenej nebyl, to je pravda).
    Navíc, dle jejich vyjádření ví, že jejich nejsilnější základna je na pc a tvrdí, že na pc bude Zaklínač 3 nejlepší (na twitteru se jich kdosi ptal, kde že bude hra nejlepší, na jaké konzoli a oni odpověděli že pc, nacož se nějký konzoletard rozhněval a rozplakal s tím, že pc je nanic a že konzole jsou lepší...).
  • V Zaklínači 2 mi přišlo, že Geralt vypadá jako takový ňouma občas. *1*
  • smune je prave to, ze nekdo povazuje hry typu dark souls, nebo diablo za RPG
  • rhaegar
    Nevím jak vy.. ale poslední rok jsem navýsost bavil s Dragon Dogma a Dark Souls... je zajímavé, že Japonci v RPG oblasti válcují zbytek světa (když nepočítám samozřejmě Polsko )
  • Tak to project eternity by mohl byt pro tebe
  • nevim jestli si to pamatuješ, ale komba v zaklínači jedničce se dělali tak, žes kliknul tehdy kdyt ti to hra zobrazila *15* ... a to vyšel jenom na PC
  • No určitě bych nepočítal s tim, že bude levnější než deset litříků. Spíš tak 12-15. Ale možná se mýlím a sony se uchýlí k nové strategii...
  • Priste bych si to mohl precist, sorry
  • Ano, v klavesnici. Proto pouzil gamepad
  • smejki
    Hoši, já chápu, že jste skeptičtí, ale demagogičtí byste být nemuseli
  • na druhou stranu zaklinac ted vypada hezky muzne
  • Hmm...takže nanosuit PS4 edition? :D
  • A třeba QTE už tam ani nebudou. Před nedávnem to sami ohlásili. *3*
  • @lol
    oni,som myslel alesa smutneho, a minusoklikacov, a tych dole co sa tesia, ze W3 sa bude vyvijat primarne(popr.paralelne) aj na konzoly, teda mozme ocakavat viac este akcie, este viac klikania toho spravneho tlacitka etc.
  • Já jsem zase včera četl na jedný nejmenovaný herní stránce (začínající na písmeno Z), že PS 4 využije vysokého výkonu procesoru Cell *1*
    EDIT: Tak je to tam pořád ,,PS4 je stavěno jako klasické stolní PC, díky struktuře Cell je navíc vysoce přizpůsobitelné pro vývojáře,, *1*
    Pokud vím, tak právě architektura Cell v PS 3 je pro vývojáře peklo největší.
  • Cypri
    Vesměs souhlasím no, ale zkušenost se zjednodušováním mi zatim zničila ne jednu herní sérii. Proto jsem se tak lekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit