Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niee *1*
    preto,lebo uz to bolo velmi akcne, mi to pripominalo skor die by the sword, akcnu arkadu s rpg dialogmi
  • Podle mě hra nebude co se např. ovládání týče horší, než Zaklínač 2. Už ten byl dělanej s tím, že se bude portovat na konzole a proto tam bylo taky pár ,,konzolovejch,, neduhů jako třeba podivně malý font, konzolový soubojový systém, QTE eventy, kruhové menu výběru a přesně to se dá kvůli nepřítomnosti myši a klávesnice očekávat i u Zaklínače 3. Nic horšího než bylo ve dvojce bych ale nečekal.
    Nějakýho dalšího zjednodušování bych se zrovna u CD Projektu nebál.
  • skaven123: Nevím koho myslíš tím "oni", ale pokud to směřovalo na mě, tak tě musím informovat, že moje nejoblíbenější hra je Baldurs Gate a nejoblíbenější žánr jsou isometrická RPG. *6*
  • Tak proto jsi to nedohrál.....neměl si na to gamepad *3*
  • No tak...resi se to proste vsude protoze to je relativne velka vec, stejne tak se bude resit XBox...pokud se to nekomu nelibi tak at to necte... To je jako kdyby nasli univerzalni lek na rakovinu a porad o tom psali a imbecilove by po 1 dni vykrikovali ze uz o tom slyseli dost at to nepisou (neprirovnavam PS4 k leku proti rakovine *15* , dosadte si jinou dulezitou vec v urcitym oboru)
  • je fajn že se to resi ja sam si rad o tom neco prectu ale natovouhle formou
  • Ale resi. http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/293901-playstation-4-nabidne-vysoky-vykon-a-inteligentnejsi-ovladani.html

    Jejich ps4 ma i7. *5*
  • oni to nepochopia, pre nich je RPG nieco ako fantasy dead space
  • vadilo mi to, 2jku som nedohral, a mal som segu megadrive, bola to pecka ;)
  • walltar
    Jo stojí to zahovno ... taky bych radši, kdyby mě nové hry bavili *13*

    Pořádné hardcore iso RPG, plné textu ... co já bych za to dal. Ty dnešní akční dabované náhražky prostě nestojí za nic.
  • Kazdej herni web kterej za neco stoji vcera,dnes, zitra a klidne jeste tyden resi a bude resit PS4...logicky...Pokud se ti to nelibi jdi na Novinky.cz, tam urcite nove oznamenou next gen konzoli neresi
  • Cypri
    Teď si nejsem úplně jistej, proto se omlouvám za případnou desinformaci, ale pokud vím tak nejdřív vyšel Zaklínač 2 na PC a až poté to předělali i na konzoli. Ok, neříkám ani popel proti tomu, že se to povedlo a je to prostě druhý díl po vzoru PC verze. Jenže moje obavy jsou z toho, že když teď bude vývoj současně PC a konzolové verze, tak že v průběhu vývoje se prostě řekne: "Hele vypadá to pěkně, ale tohle trošku zjednodušte, takhle by to na konzoli nemohli hrát tak v klidu jako na PC myš+klávesnice." Tady je to, čeho se bojím. Protože v případě konverze na X360 to prostě asi bylo tak, že to překonvertovali a holt se s tím konzolista musel nějak poprat. Jestli se pletu tak ok, jsou to jen moje domněnky. Nehodlám se hádat nebo cokoliv jinýho.
  • Musí být smutný žít v tvým světě. *13*
  • Sem zvědavej, kolik článků tady vyjde na téma: Na PS4 vyjde.... Tipuju 184.
  • Cosi
    Vy jste troubové. Druhý zaklínač měl quick time eventy hned jak vyšel na pc. (Souboje s bossy, pěstní souboje) A nikomu to nevadilo. Ale hned jak se objeví zpráva, že to bude na konzole, tak to bude celé zjednodušené. Vaříte tu z vody a divil bych se, kdyby jste vůbec nějakou konzoli měli.
  • dobrý rpg nejsou ani na pc už asi 10 let...
  • no problem bol medzi stolickou a monitorom,a ?
  • no niesu, a cakat nemusis
  • V době kdy byl Zaklínač 2 ryze PC záležitost jsem ho hrál s PS3 ovladačem na PC. Po 20 minutách trápení se s klávesnicí a myší jsem byl donucen zapojit gamepad a světe div se herní zážitek byl naprosto jiný pro mě osobně o dost lepší.
  • ales.smutny
    Jistě, protože X360 verze tohle potvrdila a na konzolích nejsou dobrá RPG...oh, wait...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit