Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z prvních 30 minut hraní jsem 25 minut sledoval animace, to je strašné, ještě že jsem to stáhnul zadarmo.
    • tak nesmíš to hrát přes youtube ;) :D
  • Ucebnicovy priklad za 9/10 ? :D:D Tak to potom jo. *9*
    • popravdě jsem nepochopil to hodnocení datadisků... zakladní hra dostala 10/10, oba datadisky jsou luxusní, dokonce bych řekl, že kvalitativně jestě o něco lepší než zakladní hra, a dostanou jen devítku? Proč?
  • Ma taky nekdo spatby popis u novych ctyrech obecnych skilku?Napr. Misto gurmet tam mam huntsman a ze to dubluje efekt trofeji ale ikona je lahev a vedle hrozny a kdyz sem koukal na nejaky letsplaye tak tam byl vzdycky gurmet.
  • Tak sem to koupil ve slevě za 25 € a hraju to na sestavě na které bych to neměl ani zapnout. HD 7770 AMD Phenom II x4 965 a 8gb ram střední detaily 40 fps
  • Hraju a je to paráda
  • Pokud to už někdo ví, není ten známý Regis, když je ten datadisk o upírech a tak? Jetli jo, tak hned kupuju
    • Zir074
      Ano je.
  • Ta úvodní narážka na Dona quijota je geniální *1*
  • Jdu na obídek a pak se do toho pustím. To bude prostě bombastik.
    • Taky
  • Já se tak těším, ale to nejdříve musím najít staré savy, které jsem určitě zálohoval, ale nemohu je najít. *16*
  • Zcela objektivní a nezaujatá recenze. Škoda, že ten nedohratelný quest nebyl v hlavní linii, bylo by hodnocení také tak vysoko? Polovinu herní doby hledět na enginové animace, to je také děs. Tak snad si zase alespoň užijeme nějaké pěkné kozy. To je totiž jedna z mála předností Witchera 3, že se u něj dá kvalitně honit při pohledu na nahé hrdinky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit