Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Takže furt nic převratného ve světě datadisků? Dostal nějaký datáč někdy 10/10 v kategorii datáče? *9*
    • Femto
      V Levelu loni dokonce dva
      • Asharak
        Jenže na level se nezvtahuje hodnocení games od 1 do 10. Spíš bych rád věděl co by měli udělat navíc aby seděl příčce 10/10.
        • KrPa
          Přihrát víc peněz.
  • Mezitím si můžete pročíst 6 stránek změn patche 1.20 který dorazí před DLC. Zřejmě v pondělí.

    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.20-ENG_l9fczl2s3h.pdf

    Opravu tohle studio hru dolaďuje a přidává extra možnosti dle hráčů. To se jen tak nevidí a je to + do celkového hodnocení. Přidají možnost aby protivníci měli level dle hráče pro lidi kteří chtějí každý souboj obtížnější a delší + další věc. Vylepšená zpráva inventáře potěší.

    Hra se od vydání vylepšila a to nás časem čeká určitě EE edice.
    • Test
    • konečně, lidi mi tvrdí že patch 1.12 opravuje tohle:
       Fixes issue whereby an ifrit in quest titled Redania's Most Wanted could not be
      reached.
      daný Q aspoň na 1.12.1 nejde projet. Snad patch výjde už brzy.
    • Asharak
      Bohužel, většina majoritních uprav bude jen v datáči a né ve staré hře
      *9*
      • Ktoré vylepšenia? Patch 1.20 ide byť pre všetkých a ide priniesť všetky vylepšenia o ktorých sa tu píše.. datadisk nejde sám o sebe priniesť žiadne zmeny do pôvodnej hry
        • Asharak
          Grafické hlavně. Nebo to bude v základní verzi taky? Zatím přádné srovnání není a nějak jsem to nikde nenašel :/ I když ten inventář jsem tam taky nečekal, možná jsem myslel právě ten, moje chyba :)
          • Grafické vylepšenia budú len v tej novej oblasti, v ktorej sa odohráva datadisk.. a nejde zas o také veľké vylepšenia - o niečo lepšia tráva a o niečo väčšia dohliadnosť.. ale tie najväčšie zmeny a vylepšenia ide priniesť ten patch - čo tam po grafike, keď ideme mať vylepšený inventár, a celkovo menu a UI, ľubovoľné nastavenie levelovanie nepriateľov, lepšia mapa, vylepšenia ohľadom kníh, atď..
            • Asharak
              Jo myslel jsem spíš to nedodělané nasvětlení enginu, které nemohli dát do základní hry hlavně, o tom sem trochu snil :/
              Jako nic moc až na ten inventář, ostatní věci bych čekal spíš už vyřešené dávno než teď. Auto-lvling mám lepší z modu, který hází random +0-6 lvl u stejných monster. Mini-bossové ještě lepší vzorce :D Pokud to bude stejný lvl to autoscalování pak to ještě nebude dost "těžké". Až když mají ostatní o 4 a víc levlů nad tak je to děsný :) Hlavně v bělosadu měla paní u studny lvl 5-10 vs tvůj level 3. Chce to vidět v praxi ten jejich.
              Nejvíc asi ocením vypnutí auto-vytahování mečů, na koni to je děs když odjedeš víc než chceš. Knihy měl nejlíp vyřešený DA:O, na to nic nemá *10*

              Každopádně fajn že se na to nevykašlali a dali to alespoň teď jako "dokončený systém" který donutí lidi projít si to znovu.
  • ještě chvilku *14*
    • Zadržuješ erekci nebo co?

      *15*
      • Karlíku šupej do školy na rodinnou výchovu, kde ti paní učitelka vysvětlí rozdíl mezi erekcí a ejakuací.
      • A ty hloupost?
        • Řekl bych, že tu už vypustil
          • Asharak
            Tak už?
            • uuuuuuuuuužžžžžžžžžž
  • "Doteď mě fascinuje (a coby hráče rozčiluje), že nadčlověk, který před snídaní vymlátí pevnost s dvaceti zloduchy, nepřežije pád z druhého patra."

    Jo, kdyby ze druhého, to bych si mohl hvízdat, ten můj nemotora nedokázal skočit ani z prvního. :-D
    Jinak skvělá recenze.
    • Stačí držet mezerník (nebo možná C - ted přesně nevím).
      Geralt po dopadu udělá kotoul a je v pohodě.
      Bohužel na to nebylo v tutoriálu moc upozorněno a tak hráči amateři respektive recenzenti (i když to je to samé) umírali při skoku z výšek.
    • Asharak
      Bohužel, musíš skákat ze hřbetu koně, tomu to nevadí.
    • Během hraní jsem neměl problém skočit ze 3-4 metrů beze ztráty života, pokud ty ano, tak si asi nedával pozor při tutoriálu, a to není chybou hry.

      Jinak Geraltovi nadlidské schopnosti spočívají hlavně v rychlosti pohybu a reflexů a zlepšené regeneraci, rozhodně to není žádnej Cpt. America nebo Spiderman, aby skákal ze střech a metal kolem sebe metrákovými věcma.
      • *Geraltovy
    • Femto
      stačí těsně před dopadem udělat kotoul a přežije i z toho druhého patra :)
      • kotrmelec simulator :)
  • Femto
    Jen škoda že se nerozloučili s Dol Blathanna a návratem Iorwetha.
    • Přesně, pak není jasné jak to s ním dopadlo. Stejně jako další postavy z druhého dílu.
      • Femto
        Pro mě to byl nejlepší charakter ze všech dílu. Hodně jsem se těšil na nějaké hluboké lesy Brokilonu či právě Dol Blathanna. Myslím, že konec trilogie by hezky poeticky navázal na povídku Konec světa, kdyby se hra odehrávala v Dol Blathanna. Osobně si myslím, že Skellige ani tenhle Toussaint není pro hru to pravé.
        • No keď charakter, tak vážne či srandovné , ho mal ten Novigradsky kupec, ktorý Geraltovi vrátil niekde v podhradí pred hospodou v jednotke, finančný dlh, pekné bolo, že Geralt ani nevedel za čo mú tie peniaze dlžil a vrátil.

          No keď sa bavíme, o miestach - tak nekde som četl, zaujímavý príspevok, o spísaní akože petícii, kde bude zároveň počtom hlasovania vybratá lokácia, kam by si hráči najradšej podívali .
          Je toľko miest v v našom reálnom svete kam by sa človek rád nahliadol, nieto ešte vo svete zaklínač-škom.

          No taký Dol Blathana či údolie kvetov , by som radostne prijal a uvítal,(myslím že sa mal objaviť v dvojke ale nakoniec od toho upustili ?), ja som proste rád za každú novú zaklínač-skú lokalitu , ktorú naše oči nevideli.
        • U mě pan Iorweth poeticky umřel. *5*
  • v zaklinaci 3 jsem stravil asi 140 hodin, dobra hra, ale to ze vyjde tohle rozsireni je mi vice ci mene jedno. Preci jen jsem se tam ke konci uz dost nudil, tak nevim jestli by to nahodou nepokracovalo, ta nuda. Krome skvele narace a postav ta hra nemela zas az tak moc co nabidnout, a luxovat nekonecne otazniky po mape kde se deje poard to same dokola a odmena nulova zacne taky nudit. Ale tak mozna nekdy casem si to zahraju.
    • na Skellige jsem se taky nudil. Problém těch otazníků byl, že nenabízely prakticky žádnou odměnu, protože loot byl všude junk, tj horší než zaklínačská výbava. Nesouhlasím se skvělou narací. Naopak, příběh byl o klišoidní a o ničem. Dvě třetiny hry jsi hledal Ciri, pak svedl bitvu o Kaer Morhen (ta zaklínačská pařba byla nejvtipnější a nejlepší část hry) a pak zabil záporáky. Předvídatelné, nenápadité. Bylo tam taky málo typů monster, navíc se vyskytovaly všude po mapě, tj. stejní utopenci ve velenu jako na skellige. Hra byla lehká. RPG prvky o ničem.

      Jako jo, nějakým způsobem jsem se bavil, alespoň těch prvních 70 hodin, pak už jsem to chtěl jen dokončit.
      • Zdravím, ťa a písať takmer to iste do každého príspevku ako tie, driztty, to ťa nenudí, slušnosť, musí byť, prosím neber ma zle, ja taktiež mám obdobný názor na hru, srandoval som len.

        Ako najprv som si povedal nie, však fóra sú na to, potom som do toho šiel a zaplietol sa,
        a keď vidí človek, povedzme niečo napísane, takmer vždy to isté, len v inom prevedení či koncepte v každom príspevku, tak je to ako z príbehmi veľkých hier, vždy to iste, niekedy trošku odlišné, len v inom trošku odlišnom pre-rozprávaní či skôr podaní.

        Nechcel som ťa uraziť, ja tiež súhlasím z tebou, lebo i keď hru uznávam fakt, ale OPORTI jednotke by som jej dal maximálne ako celku 7,9 z 10 bodov. Niektoré tie veci sa v tej veľkosti postupne strácajú to áno. Ale i tak som vďačný za tie dvoje kvalitné data-disky.

        Príspevkom som chcel povedať, že čo si napísal už bolo videné mnohokrát , jasne na to sú tie fóra , i keď niekedy by potrebovali zrušiť. Nebolo by Lepšie viesť tie dohady priamo s CD projektom, tak ako ja . CD projekt bol voči zatiaľ vždy férový, dokonca mi dal súkromné informácie o druhej veľkej hre po Cyberpunku, prezradiť môžem len to že, oproti cyberpunku bude ta hra bližšia Zaklínačovi , pozor, len oproti , to jest myslené . Nevime či bude ďaľší diel, ale skôr ako o osem rokov to nebude, vid daľšie štyri roky, či skôr každé štyri roky, máme sa na čo tešiť.
      • Femto
        skvělá narace a klišoidní příběh se nějak vylučuje?
        • fajn, hnidopichu, ani skvělá narace nedokázala zachránit nenápaditý a podprůměrný děj.
          • Femto
            to už je lepší.
  • Vogon
    Pokud to má blíže k Shrekovi, než k GoT, tak si to snad i koupím, na Zaklínači mám nejradši právě nádherný slovanský humor a přepracovaní pohádek, politické intriky mě nezajímají a myslím že Zaklínači moc nesvědčí.
    Pěkná hra barev je vítaná, nejen že mi to připomíná Fable, ale taky je to něco jiného než ta oranžovo zeleno modrá paleta Velenu a modro bílo tmavo zelená Skellige.
    Jinak nevím proč, ale obrázky ze hry v článku vypadají lépe než podobné marketingové obrázky. A už jen z těch obrázků jde vidět, že přidali pěknou řádku monster, což hra neskutečně potřebovala.
    A na rovinu si řekněme, že systém mutagenů a UI potřebovaly pořádně naolejovat, pokud se tak vážně stalo, tak je jedna z mála špatných věcí na původní hře pryč.

    Bohoňku, přemluvil si mě, přidávám si tohle do deníčku.
  • TheGGG
    jo jo, witcher je dobrá série, hra která pobaví, má moře epických momentů, není otravně náročná ani překombinovaná, skvěle napsaná postava s mořem hlášek, díky knihám hluboké a promyšlené lore, skvělý dizajn nepřátel, parádní grafika, slušný voice acting, rozmanité prostředí, zajímavé questy... rozhodně palec nahoru.
    • Stejně se tu najde kupa haterů, co to nanávidí, jen aby nezapadali do davu.
      • Je to totalni blbost, pro me ano !
        • TheGGG
          ty radši nějakou p2w dotu...
          • dota je snad jediná free to play hra bez jediného pay2win prvku *1*
            • Ani ne, viditelnost se nemění tim, že má na sobě hrdina jinou helmu, Valve si to navíc hlídá, aby se nějaké opravdu extrémní skiny do hry nedostaly
            • Asharak
              Změna základního modelu hrdiny = změna. Viditelnost byla nastavena a je porušena skiny, a hle máš p2w prvek, pro někoho.
        • Still
          Tak proč to komentuješ, když tě to nebere... Aha, chybí mozek...
          • MikeR
            To jako myslíš, že přispívat do diskuze maj jen ti, co nad danou hrou nebo čímkoliv jiným hýkaj blahem? To by zaprvý nebyla diskuze, zadruhý to patří mezi "politicky korektní" praktiky, který ve výsledku můžou způsobit jen to, že lidsto nevystavený kritice zabrzdí a zdegeneruje. Když všichni uslyšej jenom chválu (a je jedno, jestli si jí zasloužej nebo ne), tak brzo budou ty mozky chybět doopravdy.

            Samozřejmě zrovna příspěvek "Je to totalni blbost, pro me ano" nepřináší do diskuze vůbec nic, ale obecně je tenhle zamítavej přístup ke komentářům z opačný části spektra akorát cesta do pekel.
            • MikeR
              Still: tak to jsem rád, protože tvůj původní příspěvek se dost vymezil proti jakýkoliv kritice. *1*

              Nicméně ještě nikdy jsem nezaznamenal, že by si odmítači negativních komentářů stěžovali na příspěvky, jejichž obsahem je toliko nadšený výkřik. Přitom jejich hodnota je úplně stejná, jako když hru (cokoliv) někdo jen tak odsoudí. Nemám vůbec nic ani proti jedněm, ani proti druhým, podle mě to všechno do komentářů patří. To jen že je docela pokrytecký, když někdo nehodnotný souhlasný výkřiky toleruje a třeba jim i nacvaká lajčíčky, kdežto nesouhlasný vykazuje do míst, kde slunce nesvítí. *1*
            • Still
              Konstruktivní kritika je na místě, ale většinou kritizujou ti, co to ani nehráli *1*
            • lidstvo zabrzdilo a zdegenerovalo uz davno
          • PanS
            Komentuješ vždy jen to, co "tě bere"?
            • Still
              PanS: Ne, to co mě nezajimá, nehraju to, nebo je to podle mého sračka, tak tam nepíšu ani čárku...
            • PanS
              Still: Potom ale chceš omezit prostor na diskuzi natolik, že už to vlastně nebude diskuze - její charakteristikou totiž je, že rozebírá jednu věc ze dvou a více úhlů, což by bylo při tvé podmínce, že hru budou komentovat pouze ti, kterým se líbila, jen těžko splnitelné a tím pádem nesmyslné.
            • Presne, jen jsem si procetl a odpovedel. Mala chvilka a muj nazor, nic proti tem co to bere, ale me to nebere a bylo to pro me zklamanim cela prebarvena 3jka. Takova ala konzole...
            • Still
              Ano *4*
            • Samozrejme. Komentovat neco co me nebere mohu pouze, pokud ono "nebere" prameni z toho, ze je to spatne udelane a ne proto, ze na to jeste nejsem pripraven - pripad 90ti procent hateru, ktery hatujou neco, co ve sve podstate nema ke spatne udelanemu ani trochu blizko.
  • Still
    Tak kde jsou chytrolíni, co napíšou, že je to jen plýtká hra a ten hype byl až moc velký? *1*
    • Je to jen plytká hra a ten hype byl až moc velký.
  • sakra, jsem tu na "diskuzi" moc brzo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit