Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84
    Dostane někdy nějaký hra 10/10???? Minimálně Witcher s DLC by to za příklad toho, jak se maj dělat pořádný hry, zasloužil.... *7*
    • Asharak
      Pokulhává dost v hratelnosti. Začal jsem ho potřetí a je to už dost otravné. Myslel jsem že je alespoň ten loot systém trochu random, ale většina věcí, dokonce i npc loot, je snad pevně naprogramovaná. Podobné to má asi i Skyrim u lootu, ale je daleko zábavnější hrát ho od znova. Což beru jako jeden z hlavních prvků pro open RPG hru (znovuhratelnost), vlastně i samotné RPG a už z toho důvodu bych viděl že nemůže dostat 10/10. Pokud se teda W3 říká open world, ale max 95/100. (neříkám že si Skyrim těch 1/1 zaslouží).

      Ale obecně platí, že takhle by žádní hra nedostala 100 ze 100. Navíc je to pořád jen názor jednoho člověka ta recenze.
    • Skyrim to dostal také a to se musel vyloženě pro PC dodělal díky modifikacím.. Zas tak moc 10/10 neber....
    • http://games.tiscali.cz/recenze/zaklinac-3-divoky-hon-recenze-251453
      • jenda84
        díky za lekci, beru zpět *1*
        • http://games.tiscali.cz/recenze/mass-effect-2-recenze-50326
  • Když já nevím jestli si to zahraji... Donald zabral jediný výkonný počítač a Strýček Skrblík nám nechce dát na druhý. Ach jo...
  • Modifikace pro lidi kteří mají lepší PC

    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/657/?
    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/?
    • Ahoj, jen doplním, že to nemusí být jen pro lidi, kteří mají nějaký super PC.
      Například na mé I5-2500K a GTX770 Witcher 3 HD Reworked Project, pár FPS spíše přidal :D
  • Hra super.. k tomu videjko s titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=K5JEUUUoJ-E
  • Docela mě zaráží, že to ggg vychvaluje. Vždycky tady nejvíc nadával jak je to strašný kýč s trapným příběhem...asi konečně dospěl.
    • to už bude v tomhle případě spíš stařecká senilita
  • Mohli by jste dávat do článků s recenzí, která má navnadit na hru, screeny v nejlepší kvalitě?
    Chápu, že někdo nemá počítač, který mu rozjede hru na NEJ, jsme jen lidi.
    Ale dát screeny v malém rozlišení, bez detailů a zaostření, nemluvě o okluzi?
    Popravdě jsem si říkal, kam se poděl ten hezký kabátek a ta pěkná grafika co byla u hlavního dílu a u Srdce z Kamene...
    Takže jsem i byl skeptický, zda-li se tento datadisk povedl i po grafické stránce...
    A povedl, jak moc. Ale bohužel vaše reprezentace sráží hru - pro člověka, co teprve jen přemýšlí o zakoupení W3
    • Souhlas. Zapnout hairworks apod. Vše aby bylo nejlepší a bylo vidět, jak to vypadá a pak to láká dobře.
      Recenzenti na to stroje mají. Však to je jich povolání.
  • Odulin
    Právě dojíždím Srdce z Kamene, abych byl na připraven na O víne a krvi. Včera jsem dělal tu zábavu pro Vladimíra a.....kruci tomu říkám questy. :))
    • nejde mě pořád dorazit žabáka *9*
      • Máš na to vhodný level?
        http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Superior+Golden+Oriole to je super a jed tě pak léči.
        Yrden ho a moment zastaví a pak mu lze dát bombu pomocí útoku adrenalinem.
        • 37?stačí?
          • Nedávno jsem v té části hry byl. Tady je rada, pokud se ti souboj ještě nepodařil:
            Dá se dostat poměrně snadno, jelikož vypouští spousty jedu. Po vypití elixíru "Prvotřídní Zlatá žluva" se Geralt při intoxikaci jedem léčí, namísto ztráty životů. Stačí v tom jedu stát, podobně jako s "Quen" v ohni. Pokud máš "Quen" na vysoké úrovni, můžeš v místě zamořené jedem stát, dokud tě žabák netrefí a nezničí štít. Jak psal kolega, žabák je slabí proti ohni, silný "Igni", petarda ohnivé podstaty, nebo zbraň s šancí na podpálení taky udělají svoje. Osobně mi mnohem náročnější přišel souboj, který následuje pár minut po žabákovy.
            Navod na "Prvotřídní Zlatá žluva": http://navodycesky.cz/pc/zaklinac-3-divoky-hon-zlata-zluva/
            • Diky
          • milos.bohonek
            37 bohatě. Já na něj myslím docela užil Igni (oheň), ale už si to přesně nepamatuju.
            • ok diky
  • bodmrazu
    Nevite nekdo, jak je to s fyzickou verzi? Videl jsem nekde PS4 verzi kde jsou fyzicke Gwynt karty. Ale co PC a XBOX?
    • Vogon
      Xbox nemá z nějakého důvodu fyzickou verzi vůbec.
    • Still
      PC má taky Gwynt karty, stejně jako u prvního datadisku.
  • Mám takový blbý dotaz, jak to že Triss žije? na konci druhé knihy je už Triss mrtvá, padla v boji proti Nilfgardu v té samé kapitole najde Gerald Ciry ve věku cca 11-12let. Aspoň v mém příběhu (hra) je Triss naživu ale kde je teď to netuším asi odešla za kámošema čarodějema které propašovala z Novigradu.
    Je někde časová osa Hry a knihy v jednom jak to vlastně šlo za sebou co bylo před hrou a co se odehrává po ní a co se proboha odehrálo mezi hrou witcher 2 a witcher 3.
    • KrPa
      Prvni dil ma navazovat na posledni knihu, kdyz Ciri vezme Geralta pryc, tak se v intru 1. dilu vraci na zem. Takze od posledni knihy do prvniho zaklinace mohl ubehnou cca 5 až 10 let. Co se týče Triss, ta přežila bitvu u Sodenu, pak se opět objeví v knihách.
    • Nemyslím si, žes tu knihu četl moc dobře, Triss má jméno na kameni vytesáno náhodou, protože po masakru nebyli schopni najít nic, co z ní zbylo, takže když byla na pahorku se všemi ostatními mágy, a všichni ostatní zemřeli, tak se předpokládalo, že je mrtvá. A mimochodem, původní trilogie o Zaklínačovi končí jeho svatbou s Yenefer, kde je Triss družička
      • Ten konec druhé knížky se nikdy nehrál vážně
        • *nebral
    • apunahasapetilon
      Musíš se prostě "vykašlat" na to jak co bylo v knihách :) a hrát hru s tím jak to tam je. Já jsem byl "fanoušek" Sapkowskiho a Geralta daleko dřív než udělali první hru Zaklínač a už tam jsem naprosto šílel z těch nesmyslů který tam jsou (jako je Triss a další) a jak si to "pěkně zařídily" s tou Geraltovou amnézií, aby si tam mohly dát co oni chtějí. Ještě horší jsem to měl se Zaklínačem 2, kterýho jsem přestal hrát už po Flotsamu a zhnuseně jsem hru prostě daroval někomu jinýmu, s tím že tak debilní příběh kterej tam byl se fakt nedal (Geralt jako služka králů-WTF?) a divim se do dneška že jsem to nevzdal už v tom idiotským tutoriálu. Trojku ale překvapivě hraju a mam jí i docela rád, až na ten (zase) nesmyslnej hlavní příběh, kdy si divokej hon prostě a jednoduše jen tak běhá po zemi a vůbec to nesouhlasí s obsahem knih....na časovou osu se vyprdni, protože hry Zaklínač 1,2,3 jsou jen hry od fanoušků Sapkowskiho a on s tím nemá vůbec nic společnýho. Jestli někde někdo píše nebo říká že jo (což jsem taky slyšel) tak kecá. Já jsem byl v Praze když tam byl naposled Sapkowski a on tam říkal že ani neví jak ty hry vypadají a co tam je za obsah,takže asi tak....je to prostě jen fan pokračování a tak to musíš brát.
      • Omlouvám se, ale musím s tebou ve většině nesouhlasit. Rozhodně s tím, že Sapkowski ani neví jak hry vypadají...vždyť on na první z nich i makal! Dokonce i s vývojáři byl na několika herních akcích. Hry se citelně drží podle předlohy, jasně rozdíly tam nějaké jsou, ale není to nic co by extra ničilo nebo kazilo hlavní dějovou linku původního příběhu. Geralt jako služka králů? WTF na tebe twl...pochopil si vůbec smysl toho, co Geralt v zaklínači 2 dělal? Pochybuji, když si tomu nedal šanci...jsi lehkomyslný jedinec, kterému se nelíbí příběh, protože nedokáže pochopit smysl a hloubku té story. Pokud něco nechápeš...hledej...Co tam je...je vysvětlené tak, aby to dávalo smysl. Víc k tomu nemám co říct snad ještě, že pokud nechápeš co tam divoký hon dělá, tak jsi nečetl Paní jezera. Bůh ví, zda víš co je Wild hunt zač...konec
        • MikeR
          Hloubku? Ale no tak, tohle není Márquez ani Vian. Nijak nezpochybňuju kvality Sapkowskiho nebo tvůrců her, ale hledat v Zaklínači hloubku zní docela směšně. Tohle není ten druh literatury, který jí má nabízet a ostatně i Sapkowski pochopil, že lepší je se o takový věci ani nepokoušet a dělat to, co umí opravdu dobře. *4*
      • No je to naozaj tak ako si napísal, táto vec toho staršieho pána na začiatku myslím že vôbec najviac ťažila, že ako môžu sa len inšpirovať, a meniť príbehy v jeho diele, holt je to tak, hra proste nieje či nemôže byť skopírovaná kniha,ako som to cítil od neho,
        Ale už sa zmenil, naposledy- už nieje taký, aký bol mrzutý, už myslím že uznal a uvedomil si niektoré veci. Síce neviem či je alkoholik či bývali alkoholič, ale jeho postoj je už naozaj podla mňa trošku lepší i keď dakedy často odmietavý, ale aby sme ho spoznali, tak najlepšie by to bolo osobne osamote, pri fľaške dobrého ehm, jedna fľaška Nilfgarskej citronovky by stačila naň ho.
    • Pouze došlo k chybě, Triss ve skutečnosti na Soddenském pahorku nezemřela. Sama to vysvětlí v Krvi elfů.
    • První a druhá kniha je soubor povídek. Přečti si román (5 knih) pokud tě zajímá více ze světa Witchera.
      Co se týče Triss, tak ve skutečnosti nezemřela na pahorku. Došlo jen k omylu, protože těla byla popálená a nebylo poznat kdo je kdo.
      Samozřejmě pomocí magie byla většina čarodějů z pahorku vyléčena (třeba Yennefer tam přišla o zrak).

      Co se týče časové osy tak je to takto: povídky (vyjma té poslední se svatbou), poté román a pak jednotlivé díly hry. Ty hry a sebe navazují. Proto například začíná dvojka na dvoru krále Foltesta, jelikož první díl tam končil.
      • Tedy tohle je to pořadí? Ta nová kniha jako první?
        https://www.mlp.cz/cz/novinky/blogy/tipy-od-lektoru/1049-tipy-od-lektoru-zaklinac/
        • Bouřková sezóna se odehrává po většině příběhů z knihy Poslední přání (časově předchází jen povídce Zaklínač a Hlas rozumu), kromě určitých pasáží ( v podstatě taková intermezza) a epilogu, které se odehrávají až po sáze.
          • povídkám
        • Ano to je to pořadí. Ta nová kniha by měla zapadat do časové osy povídek.
  • Trojku Zaklínače sem ještě nehrál, ale mam to v plánu. Každopádně tyhle screeny jsou nějaký divný :D na čem to hrajete? Ty kostrbatý hrany sou hrozný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit