Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Inak skvele vyzerá ten Kaer Morhen, nie? :) http://abload.de/img/kaermorhen_witcher3u1sl3.jpg
    A ako vyzeral na začiatku jednotky: http://i.imgur.com/EQ7Pk3i.jpg
  • misho8723
    Keby len oni, ale ešte ďalší nám známy zaklínači sú tam a idú mať dôležitú úlohu v hre
  • MarekTV
    Kdo četl knížky, slintá po traileru na všechny strany. Jako já. A stačili k tomu Ciri, Emhyr a Yennefer dohromady.
  • Jack1947
    Z obou stran - , nz. *4*

    . kurna

    < spoiler >

    Prostě spoiler vlož do < >. a máš otagováno. Nz.

    Ty vole já to nenapíšu... nemůžu napsat spoiler ... prostě SPOILER
    vlož do ... <>.
  • Ne, je to už vyprodaný. V rekordně krátkou dobu, na mě se už nedostalo, jsem nasranej.
  • kejo
    Snáď jediná hra, pri ktorej sa teším rovnako na soundtrack ako na hru samotnú. V 1 a 2 bol neskutočný, a hlavne originálny- odlišných od iných RPG. Vyzerá to, že 3-ka v tom bude pokračovať.
  • Jack1947
    Táák nic no, už je smazáno. *3*
  • Lukyz
    Slušný, před hodinou jsem si ještě na Xzone zadal na tu sběratelku objednávku a teď už tam není *1*
    Zřejmě jen upravujou popisky, protože teprve dnes byl odhalen obsah.
  • Pete.palis
    nemá cenu se tu o tom nějak rozepisovat *14*
  • Ja to Chciiiiiiiiiiiiiiiii
  • Dobré že vsadili na open world a už to nebude koridor jako minulé díly.
  • Lawliet
    1:06 mi trochu připomína eyrie ze serialu GoT
  • Jo máš recht. Mohl by si mi prosím tě popsat, jak to otagovat ?
  • Bude to pecka. Těším se jak malé dítě :-) Jestli tomu něco vytknout tak jen to, že z toho cítím oproti minulým dílům víc klišé a taky negativa spojená se zaměřením na širší (a Americké) publikum.
  • spoock
    Geraltova femalefatal je Yenefer, Triss byla vždycky spíš takový záskok.
  • Chtěl jsem si objednat sběratelku na pc ale nemůžu ji nikde najít měl někdo štěstí?
  • Lawliet
    Ano byl to klasa. Doteď mě to mrzí, jako rozchod s bejvalkou. :))
  • Zevrubný soupis příšer, které se ukázaly v traileru. Časování dle https://www.youtube.com/watchv=ua3PH7LVPvs&src_vid=x6BJZVTkkxU&feature=iv&annotation_id=annotation_2310604389
    0:23 ghůl a alghůl (ale spíš bych typoval úplně nový typ příšer); 0:24 nový přírůstek; 0:25 definitivně banda Přízraků z dvojky; 26:00 úplně nový typ bestie; 0:27 ghůl, nebo nekkar; 0:28 velký brouk doufám, že je to Kikimora; 1:48 medvěd; 1:50 bazilišek, nebo kurolišek (vypadá, jako byzilišek, ale nemá jed); 1:53 utopenci a topivci; 1:55 polednice z jedničky; 1:56 griffin; 1:57 mrchožrouti; 1:59 požíračka ( příběhy o Babě Yaze byli vymyšleni lidmi, kteří natrefili na požíračku, ty rády své oběti obluzují a mučí, ale létání na košťatech a perníkové chaloupky, zmiňované v pohádkách, jsou naprosté výmysly); 2:00 smečka vlkodlaků (humanoidní vlci, nejsou to lidé přeměněni kletbou); 2:01 duch (něco na způsob smrtonožky, irské verze Bílé paní *14* ); 2:05 vypadá že to kdysi bylo člověkem, rozhodně to jí lidské maso, čeleď necrophágů.
    Tak to byl jen hrubý výčet 74 rozdílných potvor, které by se měli objevit v Divokém honu.
  • spoock
    Dragon Age 3 trailery jsou proti tomuhle sračkou :D
  • Tak snad to tentokrát nebude klon Diabla. Taky bych to udělal sandbox bez durazu na příběh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit