Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zjavne si nepochopil pointu *15*
  • Ja mel za to za Ciri byla takova klasicka blondyna (nazloutle vlasy) a ne belovlaska. Ale stejne tak jsem si na 100% jisty ze Triss mela v knize kastanove vlasy a nebyla rusovlaska. A "vadi" mi i takova blbost,jako ze nema spalenou hrud z te bitvy na Pahorku,protoze v knize je to velmi casto zminovano a pro Triss je to velmi dulezite.
    Yen vypada dobre. Obe dve carodejky by mely vypadat tak na 17let,coz se u Triss bohuzel nepovedlo.

    Z knih jsem mel vzdy nejradeji Triss,pak Ciri a az nakonec tu arogantni Yen *1*
  • Mato1987
    Fúha, masívny trailer !!! Ja teda nie som vôbec fanúšik rpgčiek a nedohral som ani jeden diel zaklínača, ale mám isté tušenie, že toto prekoná aj najnovší tes, ktorý som taktiež nikdy nedohral :D Je vidno, že vývojári si na hre dávajú záležať, držím im palce !
  • Keyz
    http://www.daemon.cz/forum/vlakno/11282

    Podle komentářů listopad.
  • Pilgrim66
    Co hulíš za matroš prosimtě?
  • Pilgrim66
    Tris <3

    Nemuzu se dockat
  • P1trs
    meles mimo, je tu normalne par inteligentnich lidi a spousta blbcu jako vsude jinde na svete
  • michaliuz18
    Presne kvoli takym karom aky tu hejtuju je games.cz odpad , stranku by som este ako tak zniesol ale uzivatelia z nej robia totalny odpad medzi hernymi forami, kopa idiotkov, deticiek co sa vkuse povysuju, mastici ega , a hlavne COD a BF hraci ... a vacsinou tupci co si budu stale mlet svoje a myslet si ze bohemia je najlepsie studio na svete :D ci ako to je?

    Ne aby ste si vazili tvrdu pracu od cdproject, bud to robite naschval alebo ste len nedospeli *6*
    Alebo ako to mam chapat? chapem ze sto ludi sto chuti, nie kazdeho musi bavit to co vas, to berem ,ale kydat spinu na witchera ci hry od bioware? to je drzost a debilizmus sory za vyrazy

    Mi povedzte co sa vam hejterom na tomto nepaci ,ale ziadne trolovanie ,seriozne odpovede ,v com je ina hra lepsia nez toto napriklad, ze to nebude casual? vodenie za rucicku? milion skriptov ale o nicom pribeh? kez by takychto hier bolo viac ale na kvalitu sa musi cakat roky , hlavne na polsko-ukrajinsku kvalitu kde su hry robene od srdca od fanusikov , pre skutocnych hracov ziadne casual prdy , a za malo penazi vela muziky
    Predobjednanie za 35€ ? Ubisoft a EA sa ma este vela co ucit ako sa robia hry u nas v srdci europy
    Ine hry hned 60€ ze :D a hra stoji za velky kok :D

    Pamatajte, vyvojar je pastier, a vy ste jeho trapne ovce ktore mu to vsetko zozeru , a kazdy rok sa to opakuje aspon 10x lebo vzdy sa nechate nejakou trapnou hrou nachytat... ako najnovsie prehypovany watch dogs :D Podobne to je aj v politike nasej uzasnej ... a teraz do mna zmasakrujte ma minuskami zaslepenci :D (čest vynimkam ktory maju zdravy rozum) ..Verim ze raz vyrastiete z tych minecraftov a dotiek a loliek a zacnete si vazit normalne hry a nie primitivzmi ..viem ze ste tu vacsinou deti to berem, deti bavit nemusia taketo hry ako zaklinac, ale ked sa ti nepaci padaj a nekomentuj, poliaci ta uz v dote cakaju
  • michaliuz18
    :D
  • N0isy
    Hezkej troll. Pobavilo. *15*
  • flash789
    kdo to je?
  • Škoda jen té zastaralé grafiky, snad to bylo jen ingame z nějaký konzole.
  • úplně nespokojený asi není protože spousta lidí co v životě nepřečetla jedinou knihu si zaklínače koupily kvůli hře, se kterou knihy nemají nic společného ač spousta lidí si myslí že ano, to má hobit trilogie víc společné s knižní předlohou. Tolkien by se asi spíš smál tomu jak jedni se ho snaží strašně kopírovat a ti druzí se ho snaží strašně nekopírovat a nikdo se nedokáže vymanit a napsat jinou fantasy, proto je to taky až na pár vyjímek brakový žánr vždy více či méně vykrádající Tolkiena, který vlastně jen sebral soupis germánských a slovanských legend a pohádek, akorát z malých okřídlených skřítků udělal elfy jak je známe dnes kteří jsou nakonec i v tom zaklínačovi, takže tolkien tím, že defacto vytvořil žánr highfantasy zároveň napsal jeho nejlepší díla a tím ho i zabil
  • Btw. nevíte jak je to s překladem Sapkowskiho Sezóny bouří,naposled jsem četl že by to mělo vyjít na podzim. Případně ohlasy?
  • mirekdusinojc
    Hmm, no mně nejde o její krásu, ale spíš o to, že to vypadá, jakoby vzali model Triss a dali jí šedé vlasy.
  • ze sem tam zaslechl Eivør :)na konec, jsou tam i severni plane :D Trøllabundin
  • ucho
    tak otázka je, kolik měli kusů :D (beztak jeden, který vzal tady Paul_cz) u PS4 kolektorky mě to například dovoluje objednat i 1000 kusů... tady něco nehraje.
  • V knihach mi zas tak sexy nepripadala *15*
  • Cekejte na E3 bude gameplay doufam *14* *14*
  • Tak ona Ciri nikdy nebyla nejak hezka ne? Ale Yena se povedla *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší