Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam objednano z Gogu(digitalni verze),+nejaka mala sleva za to ze mam predchozi dil.
  • No ony posledni dva dily o Zaklinaci uz vubec nebyly o zaklinaci(coz by mi ani moc nevadilo-Ciri miluji),ale jak se zacal zamotavat do tech jinych realit,mytu a pohadek....na muj vkus to uz prehnal.
  • Kde se to dá objednat?! *14*
  • Ne z ni, ale s ni..
  • Je to ono. Vždy jsem platil všechno předem na amazonu, ale bohužel nevím jak je to s předobjednávkou. Vždy objednávka končí placením, tak hádám, že to tak bude i tady, ale to jsou jen domněnky.
  • Jsem zhnusen ...hrdince se v traileru při běhu vůbec nevlní prsa.
  • pecka
  • právě postaven tak že jen čekám
  • ja to vidim podobne mel jsem radeji Triss nez Yen nicmene se zda ze jsme v mensine teda aspon co jsem koukal na forum cd projektu :)
  • Nieje to úplne jedno?Pokiaľ viem budú modovacie nástroje takže si chvílku po vydaní,môžeš urobiť alebo stiahnuť skin Yen aký sa bude najviacej zhodovať s tvojou predstavou a možno ju ešte upravia i autori. Upravovali Geralta pri Z2, možno spravia i úpravu Yen po reakciách hráčov. Každopádne rešpektujem ich predstavu.
  • Tak nebudeme si nalhávat, že by se v CD Projektu, co se barev vlasů týče, přesně drželi předlohy. Ani Triss neměla v knihách (dle popisu) takto rezavé vlasy a osobně mě to na škále od 1 (vůbec) do 10 (hodně) trápí asi tak jedničkou, zvlášť když v reálu si ženy mění barvu vlasů a účes každou chvíli.
  • Ten neogaf, kam chodi postovat vyvojari. Ten neogaf, se zajimavou komunitou lidi z celeho sveta. Ten neogaf, ktery vi driv nez ostatni a ze ktereho 100% ceskych webu preklada sve clanky.
  • no co asi, cisarovna nilfgardu
  • BookerDeWitt
    Neogaf? Ten Neogaf, kam chodí převážně fanboyové, kteří hatují všechno, co není určeno na jejich oblíbenou platformu? Ten Neogaf, kde to překypuje "insidery", kteří přináší "aktualní informace", které běžný hráč, zajímající se o herní svět stejně tak nějak tuší nebo si je domyslí?
    Ten Neogaf, kam si chodí většina uživatelů ulevit od svých komplexů a zatrollovat?
  • jj..super, novy komp uz bude kvuli star citizenu, tak se s tim zaklinac pekne sveze :)
  • Me prijde spoilovani u knizek starsich 10ti let kapanek zcestne.. Pokud nekdo narazil uz diky hre na zaklinace a mel chut si precist diky tomu knizku, tak to jiz udelal a ten kdo si ji neprecetl, tak nemuze ocekavat, ze mu tu lidi nebudou spoilovat.
  • Radeji nevedet :)
  • Mno tohle me na tom zrovna nevadilo, tak jsem si pockal o den dele (dalsi den rano me to jelo maximalkou a za hodku to bylo doma). Vzhledem ke kvantu lidi, kteri to stahovali, se tomu ani nedivim. Chyba byla spis ta, ze nefungovalo P2P a jelo to ciste pres http. Kdyby bylo P2P tak o rychlejsi sdileni by se postarala komunita.
  • Zaklínč 3: Divoký hon
    9 z 10 hráčů musí přestavět PC.
  • tak té hvězdy jsem si vůbec nevšiml. taky jsem si ji představoval trochu větší, výraznější. jestli to je ona, tak se radši zdržím hodnocení a počkám si na záběry, kde bude vidět víc... takhle podle jednoho neúplného záběru si dojem kazit nechci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší