Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Peníze si berou až když to odesílají, takže si to zatím rezervuješ. Třeba se to ještě někde objeví s bonusem nebo za lepší peníze, ale to nikdo neví. A kdyby přecijen, vždycky můžeš na amazonu předobjednávku zrušit.
  • ano, zlodějinu si člověk sám před sebou může odůvodnit mnoha způsoby, na podstatě věci to ale nic nemění
  • Tak nějak nechápu, vypadá to graficky zastarale, pohyby stejně mizerný jak ve 2ce. Očekávám že se bude opět jednat o pokračování eskapád kotoulometela proutníka Žeralta. Když už vše zůstane při starym, snad i výbornej polskej dabing.
  • Krabicky mi zavazi,CD/DVD je stejne po par letech vetsinou jen na vyhozeni,predmety z ruznych edici se povaluji kdovikde....
    V naproste vetsine pripadu kupuji digitalni verze hry. Nezavazi a jsou levnejsi az o nekolik stovek.
  • Keyz
    Tady někdo psal, že kabice snad stojí kolem 2000 Kč v cizině. Zatím jsem se nekoukal.
    I když jestli tam pak bude vše polsky tak to je dost blbý :)
  • S tím dekoltem máš pravdu a herní Triss by dodal trochu větší "hloubku"
  • Kr.Pa
    Vážně nevím, a řeším dilema. Mám málo peněz ale chci mít krabičku se Zakl 3.:
    -gog: 20% sleva, bonusy, bez krabice (disku)
    -obchod: krabice s diskem, pote i zaloha na gog, vyssi cena

    ty dilema ...
  • Vypadá to skvěle, ale vzhledem k tomu, že do příběhu vysázeli všechna esa z knížek, tak mám obavy aby to nepokazili. Tohle buď bude(pro čtenáře knih) epic story nebo epic fail.
  • Jednička byla super. Dvojka byla zklamání, lituju ty prachy co jsem za ní dal. Takže pro jistotu abych se nespálil si nejdřív hru stáhnu přes torrent a vyzkouším než se vůbec budu namáhat to jít koupit. Demoverze se v dnešní době jaksi už moc nevedou.
    Jen můžu doufat, že to bude dobrá hra. Sapkowského příběhy mám fakt rád a zažít další zklamání by bylo smutné.
  • MrSanta
    Velmi, velmi pěkné. Zaklínač skoro hotov, tak pak krátká dovolená a hupky dupky všici makat na Cyberpunk 2077 *1*
  • Je uplne fuk ake budu cisla piratenia, podstatne je ake budu predaje ;-)
  • Ale no tak, pane prezidente ...přece nemůžeme podporovat, nebo chválit hru, kde evidentně nefunguje fyzika.
  • no právě, a to byste chtěli hrát na full trojku *1*
  • já vím to byla taky jen legrace *3*
  • Zato tobě se evidentně zavlnilo... *1*
  • Lukyz
    Tak se zapnutym Ubersamplingem nedávaj konzistentních 60FPS ani dnešní nejnovější karty *1*
  • Tak tohle já pirátit určitě nebudu, CDP rád zaplatím
  • Myslím, že to nebylo určeno tobě, ale tomu přispívateli nad tebou :-)
  • Ano, ale Yenefer mi není tak sympatická. Jinak, asi se znovu podívám na seriál :)
  • Pozor na to, jednička je rozhodně lepší hra, takže bych začal s ní. Není nijak zastaralá, nepřeskakuj ji, je za pár korun.

    Navíc můžeš importovat savy z jedničky do dvojky a z dvojky do trojky, získáš tak ideální návaznost některých svých rozhodnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit