Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, s tímhle naprosto souhlasím. Celkově co se týče atmosféry, jsou Bahnice jednou z mých nejoblíbenějších herních lokací. Ve dvojce mi atmosféra přišla o něco slabší a celé pojetí takové moc "filmové". (Tím rozhodně netvrdím, že by byla dvojka špatná hra, jen mám o něco radši jedničku.)

    A na třetí díl se nehorázně těším. :)
  • úprimne dúfam že tam bude zasa nejaká šteklivá sex scénka s ciri ako zaklinač zvykne inač sa budem hnevať :D btw. 0:53 dat assss :3
  • To je věc názoru, obě hry byly super ,ale mě se líbila více jednička hlavně díky atmosféře. Zejména ten kontrast mezi kapitolou ve Vyzimě a v Bahnicích. Ve městě - rychlé tóny - tamburína a loutna , plno lidí, příběh hnal člověka ke spěchu, všude lsti a léčky. Naproti tomu venkovská krajina doprovázená melodickou flétnou, krásné jezero za kterým byl v dálce rozmazaný obzor, prostí lidé radující se z maličkostí a vypadalo to,že Geralt si bude moct trochu odpočinout. Možná to přijde některým směšné ,ale tohle (a zdaleka nejen to) na mě zanechalo obrovský dojem, který mi trochu ve dvojce chyběl.
  • Jesper666
    Nádherná grafika, skvělý příběh už od jedničky, pravděpodobně i neuvěřitelně zpracovaný svět, bonusy k předobjednávce, česká lokalizace a neuvěřitelně rozumná cena k tomu všemu. Jak od DA2 odmítám předobjednávky her, tak tuhle hru už mám předobjednanou rok, protože kluci z Polska odvádí super práci.
  • Tak ve hre to bude snad zalezet na tobe,ne? :)
  • Jako mental se chovas spise ty. Nasel jsem tu jeden jediny prispevek co vychvaluje prvni dil a nijak fanaticky. A kazdeho s jinym nazorem predem odsuzujes do bezmozku a mentalne postizenych.
    O tobe to toho vypovida dost.
  • RazorProduction
    Na Yennefer se z vysoka a pansky viseru, ...us jen z principu posledneho prani, Gerald tam byl as moc zmjekcilej potom co si ta st...a myslela ze zhltla celov mudrost sveta, . . prvi krat sem mnel chut dat piesty zenske a to imaginarny *15* as takove emoce pri cteni, a nasledne audioknihe to vyvolavalo *7*.... dufam ze v hre bude mat viac rozumu a ostane u Triss... (kes by se zase objevila Shanni *13*. . )
  • Jack1947
    Naopak naivní je slepá (až) víra v něco co není... než věřit pochybnostem radši tahat na jistotu, má (nejen) slova. *4*
  • Nebuď naivní...
  • digitál ale horko těžko prodáš potom co tě hra omrzí...čímž těch několik stovek smázneš...
  • RangerCZ
    Ciri nám nějak vyrostla *15*
    Jinak se teď se na to těším jako den před premiérou, to bude nej rpg ne-li hra roku 2015 *14* .
    ps : co si myslíte že se stane, až tam přijde Yennefer ?
  • Jack1947
    Takto potom jo, ale i tak pár blbů... svět přece nezboří... *3*
  • Ne to ne, spíše jsem musel provézt velice smutnej a dlouhej facepalm.
  • Já se zase divim a chápu, že se vůbec nedivíš, že nechápu.
  • B.o.b
    Nemusim fantasy, ale tohle jednoznačně stojí za zahrání!
  • Házím peníze na monitor, ale nic to nedělá.
  • Jack1947
    Přece tě pár "nemocných" lidí nevyvede z míry nebo ano?
  • Dokonce u téhle očekávané pecky se na tiscali najde zástup bezmozků, kteří okamžitě začnou vychalovat první díl (celosvětově viděn jako bezkonkurenčně slabší než druhý a já naprosto souhlasím) a nadávat na druhý díl a varovat před třetím dílem. TW2 byl v naprosto všem lepší než TW1. To co děláte je typický příznak českého hráče, který nazývám "všechno kromě toho, na co jsem si už zvykl je hrozné hrozné hrozné". Jděte zpátky do jeskyně hrát TW1, když se vám ani tahle naprosto úžasně vypadající hra nezdá.

    PS: už se nemůžu dočkat, až TW3 vyjde, bude všude dostávat 10/10, ale na tiscali bude zástup mentálně postižených osob nadávajících, jak byl první díl ve všem lepší a jak je třetí díl úplně o ničem! Přesně to se stane.
  • Prestoze sam hry uz davno nestahuji,dal jsme mu plus. V dnesni dobe prehodnocenych a vyhypovanych her,kdy se neda splehnout na temer zadnou recenzi a kdy vam uz pri vydani vydavatel hlasi ze pracuje na deseti dalsich DLC ,ho uplne chapu.
    Otazkou je,jestli si pak hru skutecne koupi,kdyz se mu libi. *4*
  • No jak to tak po tobe ctu,tak se vlastne vubec nedivim ze nechapes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit