Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak běž ja si tu v práci v klidu počtu *1*
  • No aby zase nebyla jen chvala-ja u vsech dilu Zaklinace mam velky problem s hernim interface. Vubec mi to nesedi a obcas mi to vylozene kazilo hru. Nikdy jsme si nezvykl.
    A taky stoji za zminku,ze treti dil bude v otevrenem svete,ale predchozi dily nejsou.
    Jenom aby jsi vedel do ceho jdes:)
  • Kdo by sháněl sběratelku, tak zatím je ještě dostupná tady http://www.jrc.cz/hra_pc_zaklinac_3_divoky_hon_sberatelska_edice ;) Na mě už je to moc, medailon mám a za artbook a sochu mi přijde 2700 navíc už jako moc, ale proti gustu....
  • Díky všem za rady, tak si teda jdu koupit 2 díl, ať vím o co jsem přišel :-)
  • Objednal jsem pro jistotu 2. Po těch bude asi velká sháňka..
  • Tak a teď šup šup zpátky do lavice, než přijde pan učitel :-)
  • to: max - ty jsi buďto retardovaný jedinec, anebo si léčíš morální komplex z toho že ti žádná nechce dát, anebo co je úplně nejhorší, jsi náboženský pomatený fanatik, jinak to nevidím
  • Maličkosti jako třeba ta ovce u kajrana. To mě pobavilo, ačkoliv v celé hře o tom nebylo zmínky :-).
  • Sběratelka jak se patří...konečně se k tomu po 2 předchozích dílech dopracovali...o kvalitě hry nemůžou být pochyby..
  • Tak on i prvni dil volne navazuje na knihy. I pres nejake intro si to nectenar nikdy neuzije tak jako fanda knih,protoze jak uz to u nejlepsich her byva-zalezi na malickostech.
    I v druhem dile byl nejaky uvod a neni duvod si myslet ze nebude i ve tretim dile. Navic v kazdem dile je hlavni zapletka jina,takze by nemel byt problem.
    A co se pamatuji,kazda postava ma ve hre neco jako kartu s informacemi o ni. Tzn ze kdyz potkas postavu,kterou tva postava zna ale ty jako hrac ne,staci si precist informace o ni a budes v obraze.
    Samozrejme jak je to u tretiho dilu nevim,ale neni duvod si myslet ze to zmenili.
  • Ty budeš pěkně vylízané pako.
  • napsal nikdo *1* *1*
  • dvojku si určitě zahraj, už jen kvůli parádní grafice a dechberoucím scenériím
  • Aby to tu nebylo tak pozitivni. Rpg nehraju, svet Zaklinace je mi cizi a polaky jsem nikdy nemel rad. Trailer mne tedy vubec nenadchl.
  • zahraj si oba předešle jsou dobré
  • to musí většina hráčů i kvůli Zaklínači 2, když si ho chtejí zahrát na plné detaily se supersamplingem *1*
  • Ronox
    2/10 za to zaplatí svýma penězma.
  • Tuto sérii her, jsem nikdy nehrál, ale jak na to tak koukám, tak to byla obrovská chyba ... otázka zni má smysl hrát jen 3 díl, který jistě bude velkolepý, anebo si mám zahrát alespoň 2 díl, abych byl v obraze?
  • 8/10 hráčů ho kvůli tomu opravdu přestaví. Včetně mě :)
  • Ano,barva vlasu se da prezit,ale ze Triss odstranili spaleny dekolt z bitvy u Pahorku,to me mrzi vic.Vzdyt to bylo jeji zivotni trauma (s nadsazkou samozrejme) a v knize na tohle narazi velmi casto. Vzdy nosila odev upnuty az ke krku,aby to nebylo videt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit