Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na jednej strane sa velmi tesim, uz som ich aj podporil, na druhej strane je skoda ze je to az moc podobne povodnemu Neverhoodu. Ono je fakt ze to az tak moc nevadi kedze povodny Neverhood vysiel pre 17 rokmi a podobnych hier fakt vela neni (ak vobec nejaka), takze plasetelinova, humorna a uletena adventura je super, len mohli sa autori trochu posunut a skusit vytvorit nieco nove aj co sa tyka vytvarneho stylu.
    • jabbo126
      Kam chceš posouvat něco co je dokonalé? *15*
      • Ja nechcem nic posuvat, ja by som chcel skor novu originalnu hru od nich. Som samozrejme vdacny aj za tuto hru a este je skoro hovorit aka bude, len na prvy pohlad sa az moc podoba na Neverhood.
        • PLuto.petr
          Těžko říct, jestli by uspěli, kdyby na Kickstarter přišli s něčím úplně novým. Přeci jen, nemají za sebou tolik skvělých her, aby jen jméno stačilo. Teď se musí předvést s Armikrogem a pak se uvidí...
  • jabbo126
    Jaktože to nelítá v hlavních novinkách, sakrblé?! Takýto historický okamžik by měl běžet místo těch zatrolených reklam před videem *15*
  • ty voleee takova blbost v roce 2013 nekdo dela hry z plasteliny halooo se probudte ne, s toho se moje čtyři GTX TITAN asi poblijou *6* *11*
    • jabbo126
      Don't feed him! :-)
    • Tak je ani nezapinej, ta hra si urcite vystaci s cipem na MB :D
    • Troll na obzoru
      • GlaDOS
        Já bych jim říkal idioti.
  • najlepsie ze to bude aj pod linux
  • Tak tomuhle držím palce, Neverhood jsem hrál a bylo to jedno z mých velkých přání, aby se našel duchovní nástupce i když to bude pravděpodobně těžké vyrovnat se původní hře, natož ji překonat. :)
  • fuha to musi byt sakra slozite delat tolik animaci z plasteliny snad se to zaplati
  • Corvus
    Naprosto GENIÁLNÍ!!! Jestli si někdo zaslouží podporu komunity a hromadu zlaťáků na vývoj, tak jsou to tito abnormálně šikovní a zapálení klasici/srdcaři. Nádherná záležitost. Nemám slov. Pouštím si soundtrack a se slzou v oku vzpomínám na The Neverhood...
  • Děkuji, děkuji všem bohům, děkuji všem domacím kutilům a Idie vyvojářům za hry, které jsou stále ještě hravé, kreativní, vtipné a mají duši, to se bohužel o některých AAA říct nedá. Děkuji všem lidem co tuhle hru podpoří. Tahle hra ovlivnila mé dětství a nedokážu ani slovně vyjádřit co pro mě znamená...a poslední děkuji patří plastelíně bez, které by tenhle svět nikdy nevznikl *4* *15* *1*
    • jabbo126
      si mi uplně vytlačil slzu z oka... *3* mám to podobně
  • No mohli by zkásnout TV Prima za používání hudby z Neverhoodu ve svých pořadech.
    • Aj ve farmáři... Tedy ne, že bych ho sledoval :D
    • tak ta hudba je aj v panelaku a tiez ma to stve
    • GlaDOS
      :D Taky jsem si všiml. Když mamka sleduje Prostřeno a já to tam občas slyším, tak se chytám za hlavu, kam se tak geniální soundtrack dostal. Ale jsem si jistý, že Prima má tuhle hudbu licencovanou.
      • Cosi
        V autosalonu taky dost často hraje herní hudba. Třebas z posledního Deus Ex.
  • Pokud to dobře chápu, bude použita stejná technologie jako Neverhood, tzn. hra bude 2D. Mohli by se pokusit třeba i o nativní 4K rozlišení, ať je hra připravená i do budoucna *4*. HD Neverhood byl vždy mým snem.
    • Spades
      Podle toho jak klasifikuje 2D...
      Pokud bereš grafiku, tak bych ji klasifikoval jako 3D, protože to nejsou ploché sprity, ale pokud klasifikuješ obraz, tak noshit, že to bude 2D... Je jedno, jestli něco natočís kamerou, nebo namodeluješ v PC, pokud to nebude mít 3D obraz, bude to tak či tak 2D...
      Navíc k čemu by taky byl 3D obraz v point n click adventuře...
      • Určitě by v dnešní době šlo převést plastelínové modely do 3D vektorových modelů (třeba laserovým skenováním), pak by hra mohla být nezávislá na rozlišení. Tak, jak to budou pravděpodobně dělat, se musí rozhodnout pro určité nativní rozlišení, do kterého hru převedou. Nebo to chápu blbě?
        • GlaDOS
          To by ale celá stop-motion animace ztratila význam. Prostě všechny animace nafotí do určitého pevného rozlišení. V budoucnu se sice rozlišení obrazovek bude zvedat, ale rozměry obrazovek už moc ne. Takže i když budou displeje jemnější, tak hra nebude vypadat moc špatně, i když bude běžet dejme tomu ve Full HD.
      • Cosi
        Jak se i jinak říká 2,5D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit