Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    toto podporím aj keby tanky z neba padali :) neverhood je srdcovka môjho detstva
  • Paráda, doufám že sem jim to podaří.... stop-motion je jedna z nejtěších animačních technik. Každopádně na tom už makají delší dobu, takže se myslím, že to dodělají i bez kickstarteru.
  • Amylee.Anderson
    Až budou peníze, okamžitě posílam :))
  • calwin
    chceme grgajúce muchotrávky!!! :D
  • Tak sem těch 20USD obětoval, poprvé co na něco přispívám přes KickStarter :)
    Ale tohle věřím bude stát za to.
  • michaliuz18
    boha konecne na toto som cakal odkedy som 6x presiel neverhood a nikdy nezabudnem na tie ulohy , pexeso, nekonecnu chodbu, epicke veci:D a hadanky ktore sa dali prejst jedine z navodom, alebo ked nie tak prist o rozum :D
    ale myslim ze tento novy "neverhood" uz nebude taky dobry, ..moze mat uplne iny smer, ine umysli... bral by som radsej klaymena a jeho dobrodruzstva , nez tento panak s ciernymi ocami,ktore sa mi uz na prvy dojem nepacia:D ale uvidime neham sa prekvapit ! :)
    • Panák má podle mě sluneční brýle, proto má černé oči.
    • ucho
      no tak ty černý oči mě taky udivily :) ale naanimovaný to mají pěkně, když budou mít dobrý hádanky, tak proč ne. jen mi přijde, že na takový projekt chtějí pořádnou sumu peněz...
      • GlaDOS
        No tak tohle není jen o platu pro vývojáře a licence na nástroje. Všechny scény musí ručně vytvořit. Budou tedy potřebovat nemálo peněz na materiál.
        • ucho
          ano, i to jsem si do toho započítal... pořád mi to přijde jako velká suma. i přesto, že neverhood byl údajně dražší... podle mě by si měli vystačit bohatě se 750k dolarů
          • Mato1987
            neverhood stál vtedy tvorcov niečo cez 1 a dačo milióna USD, písal o tom na facebook stránke Doug TenNapel, ale vtedy mali financie od Dreamworks...
      • michaliuz18
        tak cakat 17 rokov na pokracovanie ,chcu si porad zarobit miliony behom hodinky:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit