Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Star Citizen a nové Elite? I když je fakt, že obě hry jsem podpořil mimo Kickstartet, SotA a Torment jsem podpořil také mimo kickstarter a ještě Distance, doufám, že i Armikrog bude jednou mimo kickstarter:D
  • PLuto.petr
    Těžko říct, jestli by uspěli, kdyby na Kickstarter přišli s něčím úplně novým. Přeci jen, nemají za sebou tolik skvělých her, aby jen jméno stačilo. Teď se musí předvést s Armikrogem a pak se uvidí...
  • Ja nechcem nic posuvat, ja by som chcel skor novu originalnu hru od nich. Som samozrejme vdacny aj za tuto hru a este je skoro hovorit aka bude, len na prvy pohlad sa az moc podoba na Neverhood.
  • jabbo126
    Kam chceš posouvat něco co je dokonalé? *15*
  • Tak na jednej strane sa velmi tesim, uz som ich aj podporil, na druhej strane je skoda ze je to az moc podobne povodnemu Neverhoodu. Ono je fakt ze to az tak moc nevadi kedze povodny Neverhood vysiel pre 17 rokmi a podobnych hier fakt vela neni (ak vobec nejaka), takze plasetelinova, humorna a uletena adventura je super, len mohli sa autori trochu posunut a skusit vytvorit nieco nove aj co sa tyka vytvarneho stylu.
  • GlaDOS
    Já bych jim říkal idioti.
  • jabbo126
    si mi uplně vytlačil slzu z oka... *3* mám to podobně
  • jabbo126
    Jaktože to nelítá v hlavních novinkách, sakrblé?! Takýto historický okamžik by měl běžet místo těch zatrolených reklam před videem *15*
  • jabbo126
    Don't feed him! :-)
  • Tak je ani nezapinej, ta hra si urcite vystaci s cipem na MB :D
  • Troll na obzoru
  • Aj ve farmáři... Tedy ne, že bych ho sledoval :D
  • ty voleee takova blbost v roce 2013 nekdo dela hry z plasteliny halooo se probudte ne, s toho se moje čtyři GTX TITAN asi poblijou *6* *11*
  • najlepsie ze to bude aj pod linux
  • Panák má podle mě sluneční brýle, proto má černé oči.
  • Tak tomuhle držím palce, Neverhood jsem hrál a bylo to jedno z mých velkých přání, aby se našel duchovní nástupce i když to bude pravděpodobně těžké vyrovnat se původní hře, natož ji překonat. :)
  • fuha to musi byt sakra slozite delat tolik animaci z plasteliny snad se to zaplati
  • Corvus
    Naprosto GENIÁLNÍ!!! Jestli si někdo zaslouží podporu komunity a hromadu zlaťáků na vývoj, tak jsou to tito abnormálně šikovní a zapálení klasici/srdcaři. Nádherná záležitost. Nemám slov. Pouštím si soundtrack a se slzou v oku vzpomínám na The Neverhood...
  • Děkuji, děkuji všem bohům, děkuji všem domacím kutilům a Idie vyvojářům za hry, které jsou stále ještě hravé, kreativní, vtipné a mají duši, to se bohužel o některých AAA říct nedá. Děkuji všem lidem co tuhle hru podpoří. Tahle hra ovlivnila mé dětství a nedokážu ani slovně vyjádřit co pro mě znamená...a poslední děkuji patří plastelíně bez, které by tenhle svět nikdy nevznikl *4* *15* *1*
  • tak ta hudba je aj v panelaku a tiez ma to stve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit