Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tady dostanou moje peníze bez debat. Po těžkém dnu v práci mi toto udělalo pořádnou radost. Věřím, že se požadovaná částka vybere, Neverhood je legendarní počin!
  • Ta hra se jmenuje Armikrog. s teckou na konci, a ne Armikrog bez tecky na konci. Takze si to opravte...
    • Cosi
      Oni sami tvůrci mají na kickstarteru trochu bordel. Mají tam třeba Armikrog!
  • Ten chlap s tou kytarou je strašnej... ale bez něj bych si Neverhooda neuměl představit :D
  • Super super super Neverhooda jsem dohrál nespočetněkrát. Naposled asi před měsícem :)
  • Generalmagor
    Neverhood je má srdcovka z dětství a od té doby vždycky jsem tak tiše doufal, že by mohlo být nějaké ,, pokračování ''. Konečně je tu ta možnost a já rozhodně neváhám a přispěju. Doufám, že se to podaří a hra výjde. Neskutečně originální hra! *5*
  • za toto vyzbieraju minimalne 3 mega podla mna
    • Mato1987
      kiež by si mal pravdu *5*
      • prosim ta :) ...ked uz za prvy den budu mat 200-250k. 29 dni maju este pred sebou. to sa rozsiri jak virus po vsetkych hernych portaloch, forach a redditoch a peniazky pojdu exponencialne hore. je to proste odsudene na uspech
        • ucho
          určitě to uspěje, ale nejvíc peněz přibude prvních 5 dnů, pak už peníze tak rychle nerostou. to až zase poslední 3-5 dnů.
  • Vzdycky si rikam ze uz tech kickstarter her mam predplacenych dost a pak se ukaze neco takoveho a musim to podporit. Holt asi dobrych veci neni nikdy dost ;-)
    • Mato1987
      pre mňa je toto prvá kickstarter hra ktorú som podporil :D
      Len tak zo zaujímavosti daj sem zoznam hier ktoré si podporil
      • Wasteland 2, Project Eternity (rpg od Obsidianu), novy Torment, novy Broken Sword, Shroud of Avatar (nova Ultima). Proste takove ty navraty legend ;-)
        • A co Star Citizen a nové Elite? I když je fakt, že obě hry jsem podpořil mimo Kickstartet, SotA a Torment jsem podpořil také mimo kickstarter a ještě Distance, doufám, že i Armikrog bude jednou mimo kickstarter:D
        • Mato1987
          uff, tak to už si podporil 6 hier :D ešte mám čo dobiehať
  • Tipuju, že vyberou minimálně dvojnásobek. Neverhood je božský už kvůli hudbě. Tu můžu poslouchat pořád.
  • Ferdis2
    Škoda, že Kickstarterom neprešla adventúra The Realm Game
    http://www.kickstarter.com/projects/995134339/the-realm-game
    Vyzeralo to úžasne ...
    *13*
    • ucho
      měli ukázat víc ze hry, bohužel... když nelze spoléhat v kampani na nostalgii, musí na lidi zaútočit něčím jiným...
  • Budu mit asi hlad, ale jdu jim to poslat :) ...doufam, ze tam neco nedomrvim ...prispivam poprve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit