Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nope...ani zadarmo
  • eStar
    Nová reklamní kampaň EA? Možná by příště stačilo udělat dobrou hru.
    • Veď si ani hru nehral, ale jazdíš na tom vláčiku nenávisti ako taká zaslepená ovečka.
      • eStar
        Hrál a hrál jsem i starší BF včetně 1942. BF 4 selhal po technické stránce, ale jinak to byla občas i zábava, Hardline sice necrashuje v každém druhém matchy, ale jinak to selhalo úplně ve všem ostatním. Je to jako DLC pro BF 4 s méně obsahem. Zbytečná hra.
        • Čo je to ostatné, čo máš na mysli, veď sa rozpíś už konečne a prestaň už vágne tárať o ničom.
          Hardline je podľa teba BF4 dlc s menej obsahom? Si si tak trošičku uhol dedovej medicíny?
          • ne, vzdyt je to prece uplne nova orighinalni hra ktera si vubec nic nepujcuje z predchoziho dilu *1* *1* *1*
            • Jasně, že Lunk nemá rád, keď niekto ironizuje, lebo je slovak.
            • Nemám rád keď niekto ironizuje, zvlášť, keď vie veľký prt o tom ako to v skutočnosti je, všakže?
              Battlefield 4 si nepožičiaval assety z BF 3 nebodaj, či BF3 od Bad company 2? Veď to robili jední a tí istí vývojári pre boha, tak keď to robí ubisoft v takom masívnom merítku a ovečky im to žerú tak prečo by to nerobilo aj dice/visceral/dice la?
      • Jaký vláček nenávisti? Já mám BC2, BF3 s premium, BF4 a Hardline jsem jenom vyzkoušel když byla možnost a přijde mi absolutně zbytečné dávat 1100,- za něco, co už tu několikrát bylo, byť v jiných kulisách.
        Tady se člověk ani nemůže divit, že na to někteří nadávají. Já mám BF rád, ale za tu cenu bych čekal mnohem víc, než jen BF3 v novém kabátě.
        • O čom to pre boha živého táraš, kde si skúšal plnú verziu hardline hry? Hral si maximálne tak beta verziu hry, kde sa jednalo o totálne orezanú hru. Odsudzuješ niečo len na základe toho, že nejaký krypel na youtube na to kydá absolutne bezdôvodne.
          Veď vy deti si dnes neviete ani sami utvoriť názor na hru bez toho aby Vám nejaký tragéd cez youtube vysvetlil dezinformačne o čo ide.
          A o akej cene to hovoríš, veď hra je štandardne za 39.99 ojro. Má pomerne slušnú SP kampaň a multiplayer, ktorý môžeš hrať do aleluja. Ako vôbec môžeš povedať takú sprostosť, že hardline je BF3 v novom kabáte pre pána jána....veď ty ani nevieš, čo vôbec táraš.
          • uz drz pusu čobole
          • Tak to jste v tom případě dva.
            • Nie, on je táraj a ty si gágaj. Ja som ten čo má pravdu.
        • Tak jsem si koupil Counter-Strike Global Offensive a pokukoval jsem i po kompletním balíku všech CS ale ... přijde mi absolutně zbytečné dávat ještě cokoli za něco, co už tu několikrát bylo, byť v jiných kulisách.
      • Aneb vševědoucí promluvil.
        • To nikto netvrdí, ale neuveriteľne ma iritujú tieto stupídne komentáre, ktoré tu niektorí jedinci vypúšťajú do éteru.
  • pravidla ako obmedzeny pocet sniperov a ziadne vrtulniky ? :D
  • Keyz
    Tak snad vám nějaký zdejší "progejmr" pomůže.
  • dobrý čas, to mi prichádza vhod, rád sa zapojím a rád vás tam aj všetkých vyškolím :D
    • Tilwaen
      Pokud budeš pravý Lunk, tak o tom nikdo nemůže pochybovat *1*

      Pro ty, co neznají, Lunka musíte vidět.
      • podľa mňa asi najlepší diel C&H :D
        • Tilwaen
          Bezpochyby *1*
    • Jack1947
      Spíš pomůžeš svému oblíbenému webu vyhrát ne *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit