Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuco

    To se ukaze. Kdyz bude remake dobrej, tak snad nebude muset sazet pouze na nostalgii anebo kult. "Nepovede za rucicku a bude poradne hardcore" .. neni nutne na skodu, viz Elden Ring. Hra musi byt dobra a dostane se i na 2.

  • jindra.veliky

    V takhle pozitivní dojmy jsem ani nedoufal :D 

  • KrPa

    a to jako vadi? kdyz hra neni uspesna v USA tak je to odpad nebo co?

  • Mnohí ma tu ukamenujete, ale je otázne koľko ľudí Gothic osloví. Ide o remake 23 ročnej hry, ktorá sa dobre predávala v Európe. 

    Ti ktorý sme to hrali počas vydania to nepotiahneme na predajoch a môj milovaný Gothic 2 remake nedostane :-(

  • Resi 4  a FF Rebirth to nepřekoná , to jsou nejlepší remaky vůbec. Nemá šanci tenhle remake překonat 90% na MT.

  • Nejpovedenější remake je System Shock remake.

  • Hidden

    Tam to asi muze byt v pohode, podobne gamepad (na souboje), ale ovladani boje pres klavesnice+mys a jeste se snazit delat nejaka komba mi prislo jak kdyby se parkinsonik snazil pri obede trefit lzici do ust. ;)

  • Ovládání Kingdom Come je nejlepší asi na Steam Decku. Tam máš nějaké ovládací prvky navíc oproti PC i normálnímu konzolovému ovladači. Rozhlížet se pak můžeš pravým touchpadem (rozhlížení páčkou jsem stejně na chuť nepřišel) a zóny pak trefuješ právě tou páčkou. A ohledně toho, jak si konzolisti stěžovali, že nezvládnou páčit zámky, jsem si na tom touchpadu připadal jako kdybych měl zapnuté cheaty. Warhorse geniálně vytvořili hru ideální pro zařízení, které v době vydání ještě neexistovalo :-D

  • Nejlepší...ehh...zatím nejpovedenější remake je Dead Space a osobně si myslím že Metal Gear Solid Delta bude přeci jen lepším remakem. Uvidíme 🥲

  • Marquis-III

    Proč to ale má tak hnusnej filtr přetažený přes všechno?

    Jako by na to člověk koukal přes šedý zákal.

    Světlé scény nejsou vůbec světlé, tmavé scény jsou přehnaně tmavé, a vůbec tomu nepomáhá, že v dialozích je ten filter z nějakého důvodu ještě silnější. :/

  • Kdo se chce podivat na gameplay, tak treba Cohh ma sestrih z vcerejsiho streamu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Zt_c5cp2xLg&list=PLN39y5i_H0FlXXNw9RZ6-r0EbhzIj1lHl&index=2

  • Hidden

    Ja zrovna tohle "krkolomne" ovladani boju pres staromilske stisky tlacitek i vitam a docela bych byl povdecen, kdyby to byla alespon volba v nastaveni i v jinych titulech (koukam treba na tebe, Kingdom Come). Pohybem mysi se chci rozhlizet, ne lopotne trefovat detekcni zony pro smery utoku, takze Gothic ma za me plus. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit