Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ani nevim jestli ma smysl, cely ten dlouhatansky clanek cist, vzdy to bude tak jak pisi - jedine smutne je ze potom se kazdy cin ( uz jsem myslim pred tim v nejakem clanku psal), stane ze pak tu zmizi trestnost nebo se snizi na minimalni hladinu, takze vlastne se to jen odkaze nato ze vlastne o vsem ho dotycneho ¸¸poucily¨ hry tak to sel ˝vyzkouset´´ na verejnosti , proc ne ze?
    Pak takovyhle vrazi jako ( Breivik, Dahlgren - ten asi ani ne ale to bude vyjimka atp...) to staci ze to uhraji na ujmu z her a za par let je propusti - nebo budou mit snizenou ostrahu a zabijet muzou vesele dal treba nebudou, ( kdo se ale zato vsadi ze). Ono to vlastne hodne vysvetluje , vzdy prece dneska hry sezenou z internetu a zadarmo a natrenuji si to, Proc se ale nezamyslet nad tim ze zdraveho cloveka by to nenapadlo, ( clovek co ma rad krev, zabijeni co se mu libi vyhrezle vnitrnosti atp mozky - genitalie odrezane veskere to nasily.- pouze a to ve hre nebo ve filmu. ) Je ve skutecnosti velmi treba citliva povaha nebo ne ale nezabil by, kdyby zabit nemusel ( zas o necem jinem). - Ze studii je i prokazano ze masovy/seriovy vrazi se chovaji normalne - maji 2 tvare a mimoto mohou a jsou tomu bohuzel i treba predurceni uz od narozeni (asi jakdo). V Americe se to ovsem a v celych spojench statech americkych resit bude ze, kdyz nebudou hry ( warez) tak si stejne je jednoduche poridit zbran byt jen illegalne a pouzit ji. ( Vlastne to je lehci).
    • Tilwaen
      Cože? *15* Máš pár v jádru dobrých myšlenek, ale podáváš je tak chaoticky...
  • Myslím si, že je spíš problém v dostupnosti zbraní v USA. Když je vedle cukrárny obchod se zbraněmi, v jehož výloze je vystavené kulometné hnízdo, které si může koupit každý vidlák ... *7*
    • ocividne o tom nic nevite
  • autor článku opravdu vytříbený psaný projev, chlapče chlapče, to se nedá číst
    • Od člověka, který neumí správně poskládat ani obyčejnou větu, to rozhodně sedí.
      • No ja sem se v psanem textu ztratil.
        • Možná je pravdou, že některé části článku jsou psány trochu kostrbatě, ale jinak je podle mě naprosto srozumitelný.
        • To nemusi byt nutne chyba toho textu. Ostatne, podle mezinarodnich srovnani zaku v cesku klesa gramotnost, treba prave schopnost chapat precteny text.
          • Walldstein
            Když čtu některé příspěvky tak mám pocit, že klesá nejen schopnost porozumět textu, ale též schopnost napsat duchaplný text. Abych byl dobře pochopen; mám na mysli skutečnost, že mnoho pisatelů není schopno popsat srozumitelně svou myšlenku a vytvoří shluk slov, který pochopit (ne vždy zcela úspěšně) dá opravdu zabrat.
            viz. příspěvek níže od Jack1947@tiscali.cz .. to je panečku čtivo..První věa OK, ale za pomlčkou to už začíná být pořádné žrádlo...
  • Staci ze vide nove gta to sa zas roztoci kolotoc, este ked sa k tomu prida daky magor to zas bude clankov..
    • Tak hlavně aby Rockstar lépe zamaskoval Coffee mód *1*
    • koukal jsem že v novém GTA budou zvířátka, to určitě pár ochránců nadzvedne, rovnou by tam mohli dát zoo jako byla v Carmagedon *1*
    • NO ten člověk, co podával na Rockstar žaloby po každém vydání nové hry už je po smrti, tak uvidíme, zda se najde za něj náhradník.
  • Je fakt,že po prohře ve fifě nespravedlivý,mám chuť vraždit soupeře,ještě,že je daleko:).
  • ono by spíš bylo zajímave zjistit jestli ti vrazi hrali na pc nebo na konzoli, protože na pc vycházejí vetsinou vic sofistikovane hry, jako strategie, rpg a i když vyjde nejaka strilecka tak je vetsinou takticka nebo simulator. Takove ty bezduche nasilne hry vychazejí vic na konzole
    • Jo jo, na konzolich vychazi krute psychopaticke hry jako journey nebo flower, kdezto na pc jemne a oddusevnele veci jako simulator znasilneni.
      • Máš link? *1*
        • http://bit.ly/1bBJ0Wx
        • Jěžíší Kriste !!!!!
    • A jee, on uz i sem zacne tahat pc vs konzole *7*
  • Slovo "ledva" jsem si musel vygooglit. Proč používáte tak ošklivé slovo, když jsou pro to mnohem přirozenější a hezčí synonyma?
    • Rozsiril sis slovni zasobu, bud rad, ze nejsi primitiv, ktery zna jen 300 slov.
    • Tikov
      protože Loukota. Na druhou stranu bych se za nutnost googlit něco tak jednoduchého styděl.
      • Styděl? To máš asi dost vysoké nároky na sebe. Samozřejmě, v kontextu jsem to pochopil. Ale je to zastaralé slovo, které jsem nikdy teda neslyšel (a to jako maturant na gymnáziu s jedničkami) a nevidím tedy jediný důvod mít nějaký stud. Vůbec mi celý ten článek připadal jako "napíšu něco inteligentního", ale takhle to bohužel nefunguje.
        • Ja zase hledal ostrakizace (ne nestydim se). Tematicky clanek asi neni cileny na nejmladsi publikum tohoto serveru ale taky mi to sem uplne nesedi (alespon si obcas najdu nejake nove slovo ktere ale vetsinou dost rychle zapomenu *3* )
        • Magister_Peditum
          To jste ve škole nečetli žádnou starší literaturu?
          • Tikov
            Nejen ve škole, tyhle obraty se docela používají v pohádkách (ale uznávám, že jsem jako capart poslouchal pohádky ještě na gramodeskách a četl satrší vydání pohádek, takže dnes už děti možná slyší pohádky v new speaku)
  • Jo jo hry muzou za nasili tak je zakazem, auta zpusobujou smrtelny nehody tak je taky zakazem a lidi se taky zabijej tak je taky zakazem :)))
    • Auta jsou vskutku nebezpecna, takze jsou omezena zakonem, ktery stanovi co kdy kde a jak. Treba na silnice nemuze cokoliv. Ani lidi nemohou cokoliv a ti nebezpecni se od spolecnosti izoluji. Takze proc by hry mely byt nedotknutelne?
      • Ps: slováci maj tuším zákon, který to upravuje hotový. Jestli je v platnosti a jak se jmenuje nevím.
      • Hry jsou taky omezené zákonem a každý stát si reguluje, kterou hru který vydavatel může pustit na trh. A pak jsou všeobecné známky PEGI, které už jsou zakotveny v legislativě většiny států a doporučují / přikazují věk pro hráče hry, známkují obsah hry. Česká legislativa sice známku nepodporuje, ale legislativa EU ji prosazuje a doporučuje, tzn hned jak začne ve vládě někdo pracovat, tak bude v zákoně PEGI i u nás.
        • Ktery cesky zakon narizuje pegi jako povinne? Ktery cesky zakon narizuje respektovani pegi (a tedy pravni zodpívednost, kdyz deti hraji mimo rating)? Ktery cesky zakon zakazuje prodej neschvalenych her? A jaky zakon upravuje kdo a podle jakych kriterii schvaluje hry, ktere se mohou prodavat na ceskem trhu? Ve srovnani s automobily je herni trh velmi liberalni.
  • Tady je zase mudrlantu bojicich se byt jen pripustit, ze by nekter hry mohly byt skodlive. Nasili ve spolecnosti je kulturne podmineno a hry jsou soýcasti kultury. Nepochybuji o tom, ze mohou lidi nejakym zpusobem ovlivnovat. Vetsina her je extremne nasilna, zkoumat tedy vliv her na nasili ve spolecnosti je rozumne. Ti kdo se toho boji jsou ve skutecnosti presvedceni o jejich silne skodlivosti a boji se, aby se na to neprislo a nekdo jim nezatrhnul zabavu.
    • Je to v lidech. Ty hry už to moc neovlivní. Pokud je někdo agresivní primitiv, tak už na něm nemají hry co pokazit. Pokud je někdo normální, tak dokáže rozlišit realitu od hry.
    • teda ggg se aspoň snazi bejt občas vtipnej, ty uz ses trapnej téma svejma pokusama o hate trolling
      • A koho nebo co hatuji? Hate je naopak veden proti tomu, ze si nekdo dovoli zkoumat vliv her na spolecnost. Muj prezentovany nazor osvetluje priciny tohoto hate. Bohuzel nemas co rozumneho k tomu rict, takze misto toho me aspon zcela mimo tema napadas, troll neschopny vecne diskuze na dane tema jsi tedy ty sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit