Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Off topic: Nechci být nějak útočný milá redakce, ale to, co jste předvedly s tou reklamou na tu ruletu je opravdu skandál... Uvědomujete si, že sem chodí také nezletilé děti?? To tam můžete dát už rovnou reklamu na stránky pro dospělé ne?!
    Nominace na EPIC FAIL Games.cz roku!
    • Čau, nechodím sem nějak často, může mi někdo vysvětlil o co jde?
      • já jsem tu denně a taky nevím, to bude spíše otázka pro 4% menšinu nevyužívající Adblock...
    • Vegen
      Obávám se, že tato reklama je určována Tiscali a ne redakcí Games :)
    • davidBray
      Nechci být nějak útočný, ale to co převádíš s pravopisem je opravdu skandál. Nominace na EPIC FAIL. :D
      • VaZqeZ_EU
        Mohu li se zeptat. Co tam mám konkrétně špatně?
        1) Tvoje reakce má hned dvě hrubky.
        2) Cizích slov užíváme, když se chceme oslnivěji vyjádřit, když se nám domácí slovo zdá už příliš všední, opotřebované, prosté nebo nevýrazné.
        • Warriosparky
          předvedly -> předvedli
          Jinak s tebou souhlasím, i když za to může spíš Tiscali, než redakce Games. *3*
          • VaZqeZ_EU
            S tím "předvedli" máš pravdu. *2*
            Je mně jasné, že za to může spíš Tiscali, než Games, ale spadají pod ně, a mně se nechtělo psát přímo k nim. Tak snad jim to sdělí a podobných přešlapů se příště vyvarují. *3*
  • Kdyz spocitam kolik hodin musis odgrindit aby to bylo "zdarma" tak je to 10x drazsi nez co si vydelam praci. Tak kde je to zdarma?
    • Ingame currency ti nic neřiká? Tuhle tvojí logiku můžeš asplikovat snad na každou hru. Nikde nedostaneš nic zadarmo. Leda cheatováním.
      • Jack1947
        Ve většině her jsou i různé eventy a tak, takže P2W tohle snad tak nebude i když ono už kolik peněz tohle stojí tak je vidět že to je doplněk rozšiřující hraní více než nářky nad tím jaké to je blbé že to je P2W atak dále by mne spíše zajímalo jak je na tom taa ai přeci jenom hráči v karetní hře to musí být něco... tedy ty počítačový.
    • ono možná to lidi negrindujou, aby to bylo "zdarma" , ale možná to lidi hrajou , že je to baví a nemusí za to dávat prachy ...
      • To pak ale neni zdarma. Zdarma je neco co si muzu okamzite vzit, aniz bych musel cokoliv investovat. *3*
        • Asharak
          TO sedí spíš na okrádání hehe
        • davidBray
          jdi si někam zadarmo sehnat mozek. Ber cokoli. Bude to lepší než to co tam máš teď.
        • F2P znamená zdarma hrát a ne zdarma mít to nejlepší ... to by v karetních hrách tohoto typu pak nemělo moc smysl , co myslíš ? :)
          • Co by nemelo smysl? Mit pro vsechny stejny pravidla? Takze kdyz bude v karetni hre podvadet tak je to ok? Aha, chapu.
            • mozna by sis mel zjistit jak fungujou karetni hry typu Magic: The Gathering atd ... tam si taky lidi musi kupovat boostry, vymenuji si karty, prodavaji atd. ... tohle chlapce nejsou vrhcaby nebo zolik :) ... mozna bys mohl vymyslet karetni hru Magic the Communist (vsechno pro vsechny) :))
  • Není to levné, ale já si to s radostí koupil. Doteď jsem do toho investoval všehovšudy 2€ (či kolik stojí jeden balíček) v betě, abych získal Gelbina, a tak jsem je takto prostě podpořil :)
  • Vysoká cena WTF? Se to dá koupit za in-game goldy a za ty jsem to také koupil a to nejsem nějaký Hearthstone šílenec co by to mastil denně víc jak hodinu...
    To jiné hry nenabízejí, tam musíte DLC zacvakat penězma.
  • Nechápu co tu řešíte ty prachy ? To asi řeší jenom lidi co tu hru nehráli nebo co .... Kupují si to lidi jen co neví co s prachama. Se to dá za cenu možná s pár dní zpožděním koupit za goldy z questů. To jste si jako mysleli , že budou lidi co si to koupí a ti co si nekoupí na tom stejně, nebo co ? Snad v každá F2P tak funguje , ne ? Mám celý Naxxramas odemčený a spoustu dalších legendárních karet atd. bez investování jedné koruny a to to nehraju jak nějký maniak každý den. Ty blbé kecy o penězích mají jenom lidi co to nehrajou a chcou být strašně moc chytří .... mě osobně překvapil Blizzard, že se dá jejich hra dokonce i hrát bez jakékoliv investice naprosto plnohodnotně
  • Pravda, tak vysokou cenu zaplatí jen hlupák. Nebylo by lepší zahrát si normální karty? *7*
    • ale možná si myslel "prší" to ale pak nehrej hearthstone ale hledání min *3*
    • Normální karty to myslíš třeba magic či wow TCG *1*? No tak to by ROZHODNE LEPŠÍ NEBYLO tam bys za kompletní balíček karet jen z jedné série utratil DESETITISÍCE!!!! *2* *1*
    • Asharak
      Přesně, radši si dám 15 kousků a zahraji prši než vyhodím peníze za hru. *5*
  • Doufám, že to v budoucnu odemknou všem. Tolik goldů se mi na to rozhodně šetřit nechce s přihlédnutím k tomu, že každé křídlo je otázkou pár her na projetí.
  • Pokud vím, tak první křídlo bylo zdarma.. ..čili celé balení vyjde na 2800g a to se za měsíc dá v klidu nasbírat i svátečním hráčem.
    • To by me zajimalo jak svatecni hrac nasbira 2800g za mesic. Quest muzes delat 1x denne v prumeru jestli je to 60g quest na den tak je to moc ale dejme tomu. To mas 1800g za mesic a to neni moc svatecni, jelikoz nesmis zadny quest vynechat. a zbylich 1000g chces ziskat jako 10g po 3 vítezstvich? tz 300vyher k tomu musis stihnout. To je videt jak vy deti mate posunuty hranice a sedite u toho 10h denne a 4h seance je svatecni.
      • Za prvé - nejsem dítě. Za druhé - nemusíš hrát každý den - questy se ti hromadí až po třech a když se ti nějakej nehodí, můžeš si ho vyměnit za jiný. A jak už bylo řečeno - 100g za den jde v pořádku uhrát. Vítězství získáváš během plnění těch questů. A to, že máš někdy špatný den se stane, stejně tak se stane, že vyhraješ 7-10x po sobě.
      • Asharak
        Miss komment, pardon.
      • V podstatě jde o to získat 100G denně. Dejme teda tomu, že máte štěstí a získáte denní quest za 60G (= 5 výher). to v podstatě znamená, že za 6 výher máte 80G. Do stovky zbývá 20G. Hrajete-li rychlý balík, tak za hodinu až hodinu a půl máte splněno.
        Osobně jsem při vydání Naxxu měl 15G. Poslední křídlo jsem kupoval za G se 4denním zpožděním. A to nehraju v průměru dýl jak tu 1h denně. (Samozřejmě mi pomohl první týden zdarma.)
        • no jenze taky nekdy ma clovek smulu a 5 vyher dela 2 hodiny . Nejsem zadnej slavnej rank , mam rank 13 a nekdy se to sejde tak ze mam 5 proher v rade :( a jelikozu se k tomu dostnau az po praci tak proste jde pak clovek spat a nema cas. Tak proto jsem zpochybnoval tu formulaci svatecni hrac jelikoz to chce celkem dost casu podle me.
  • Keyz
    Platit za možnost hrát karty je opravu extrém.
    • Ty jsi nikdy nehral magicy co? :)
    • Jack1947
      Je to F2P a tak se to pochopit dá ne. *3*
  • Mensi dotaz, jde vytvaret dalsi balicky, nebo musim stale upravovat stavajici? Misto tam na to je, ale nevim jak nechat na pokoji stavajici balik a zalozit si novy se stejnym hrdinou specialne na zabijeni bosu v datadisku. Takhle se mi postupne rozpadaji stare baliky upravami pro naxx a nejsem zrovna priznivce neustaleho predelavani baliku, zapisovat se mi to taky nechce, takhle nez odehraju naxx tak si rozhasim vetsinu seskladanych karet.
    • Zkus Hearthstone deck tracker, tam si naklikáš deck (nebo importneš z webu) a pak ho exportneš do Hearthstone. Umí to ještě nějaký věci, ale hlavně si v tom ukládám decky o který nechci přijít.
    • Miserius
      No mas tam misto na 9 balicku, klidne vse muze byt jedna classa, ale vic jich neudelas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit