Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipné na tom je , že si to vlastně Blizzard zavinil sám. Pandy byli fakt mimo mísu.
  • WoW mi dalo takovy zazitky, jako zadna jina hra. Nevzpominam moc na realnej zivot, vzpominam na krasnej zivot ve WoW. Nikdy nezapomeneme *14*
  • No já objevil Everquest Next http://www.youtube.com/watch?v=sDq2a3zy_6M
    vůbec jsem netušil že taková hra je vůbec ve vývoji a celkem mě zaujala. Články o wowku jsou tady pořád zkuste napsat i o něčem jiném.
  • Mato1987
    Uff , tak to teda výrazne kleslo, ale aj tak si myslím, že blizzard kuje niečo nové, žeby WOW 2 ? :D
    • KREI
      Jediné co kuje je ten projekt Titan o kterém už řek že to nebude nové MMO s předplatnym ve stylu WoW
  • KREI
    Todle bych bral hodně s rezervou, všechny rozhovory s bllizzardem sou veřejně dostupné na mmo-champion.com a už poslední půl rok co špekulanti začli špekulovato F2P pro WoW se tam snad každej tejden vyjádří někdo z blizzardu že o F2P do WoW neuvažujou a chtěj zustat jen u mikrostransakci které neovlivní hru...

    A co se čísel týče tak tady http://investor.activision.com/annuals.cfm sou oficiální zprávy blizzardu pro akcionáře a tam sou trochu jiná čísla, takže bych Super data bral hodně s rezervou...
    • Podobne se vyjadrujou dycky vsichni, presne v okamziku, kdy jim zacne tyct do bot. Sak swtor taky nikdy nemel bejt f2p ... ;D. A wowko uz z casti je, takze je jen otazka kdy, a ne jestli.
      • KREI
        To F2P z casti myslis ten trial do 20. lvl kterej ti zabere asi 2h herního času? :D
        Ale SWTOR nikdy neměl tolik lidí jako WoW ani v době největšího boomu a nemá ani teď když je F2P...
  • no pome f2p, uz si to chci zahrat kdykoliv chci jak dlouho chci bez toho aby sem musel platit cely mesic
  • hm, peknej screen, ale ve skutecnosti to vypada takhle *1* :
    http://us.media5.battle.net/cms/gallery/6HNEWXWFHHX81316652488646.jpg *1* *1*
    • lol
  • Wow už dospěl tam, kde díky němu ostatní mmorpg začínaly. Už prostě nic lepšího vymyslet nejde a každého to dřív nebo později omrzí. Bude jim to vynášet ještě dlouho, i mnohem starší hry se dnes ještě hrají, ale asi půjdou čísla už jen dolů.
  • Ronox
    Včera jsem se k tomu vrátil. Sice počítám, že to bude chvilka, ale stejně by to naštvalo, ale myslím si, že Blizz by zrovna mohl přijít s nějakou dobrou myšlenkou jak to udělat. Jak někdo psal níž oddělit servery pro platiče a neplatiče by byl rozumný krok. Teď ještě, ale udělat nějak ty benefity, aby to nebylo jako SWTOR.
  • langustyn
    Jediná smysluplná věc ohledně F2P, by byla oddělit F2P servery od těch pro platící...
    • Je vodet ze ses trouba, kterej vubec nema paru, proc se f2p dela. Viz predchozi reakce. Dela se to proto, aby ti co plati meli s kym hrat. Protoze kdyz nebudou mit s kym hrat, nebudou ani platit.
    • Black_Hand
      takze servery s platicimi lidmi by zely prazdnotou? to je presne opak toho proc zavadis f2p. ty tam chces co nejvic lidi aby si mohl dojit platici a ty ti neodesli, protoze tam nikdo neni.
      • langustyn
        jasny ale pokud chces zamezit odlivu hracu kterym placeni nevadi, tk udelas nekolik serveru na kterych ti treba milion platicich hracu zustane a diky tomu nebudou mit problemy s bandou kriplu, ktera se tam diky F2P dostane..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit