Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepatřím k těm lidem co musí hned něco odsuzovat, obzvlášť když se jedná o hru společnosti jako Bioware, ale to zjednodušování ne-li osekávání mě čim dál tím víc se*e
    • Bioware uz davnou neni tou spolocnostou ktorou byval, hlavne pod vedenim EA ktora vsetko tlaci rychlo a nic poriadne nedoroby, a zjednodusovanie je pre mne dalsie - pri tejto hre
  • " Co myslíte?" - Myslim, ze si pockam na Witchera 2. To bude aspon poriadne RPG :-)
    • já už pro jistotu předobjednal :), Dragon Age 1 nebylo špatné, ale uplně mě neuchvátilo a podle všeho o dvojku ani okem nezavadím :)
  • prostě z toho zůstane lineární koridorová akční hra. hmm, to už vlastně byl i první díl ... tak nic
  • Na Dragon Age II se nemůže nic pokazit, protože je to pokračování už tak nepovedéné, akční hry Dragon Age I. Programátoři a tvůrci někde cestou času ztratili kontext starého žánru RPG a vymysleli úplně něco jiného, co tu opravdu ještě nebylo a tuto svoji novinku zcela průlomově a neočekávaně pojmenovali RPG. Určitě se nebráním podobným mixům jako je Dragon Age nebo Mass Effect, ale divím se, že těmto arkádám pro velice hravé a tím i naivní dětské duše se dnes říká Role Playing Game. Ještě dodám, že i já jsem se děsně bavil se hrou Beyond Good And Evil ale v Dragon Age jsem viděl podobné hrdiny, akorát byli převlečeny za Schwarzeneggery a Dolly Buster v téměř fašounském spolku, který se tváří hrozně vážně a zodpovědně promlouvaje o velkém smyslu toho, zda je lepší zabít stovku, nebo tisíc, nebo desetitisíce. A to už i mě příjde jako na silný příběh trochu moc. ,-)
  • Drom
    Aby to ale zase nebylo jednostranné, tak budu rád, když se ve 2 vyvarují těch pitomých dárků. To dle mého názoru dost kazilo právě ten aspekt, na kterým tady všichni nadávají, že ve hře nebude. Nepřijde mi moc logické, že naprosto zásadní rozhodnutí a jejich dopad na oblibenost a loajalitu lidí v partě se můžu vykoupit lacinými dárky. To je jako kdybych někomu zabil psa, pak mu dal plyšovýho a vše bylo v pořádku *7*
    • presne
      ja si uplne posral morrigan, a pak si ji vykoupil kvuli vztahu darkama.....

      ale zase kdyz si byl pekny zrmd, tak ti odesla pulka party coz tez nebylo nijak dobre :/
  • Taky si DAO II nekoupim jednicka mi uz prisla hodne zjednodusena, ted jeste zjednodusi II,,,,maji byt akcnejsi souboje.......at z toho rovnou udelaj akcniho heretika .......
  • Bože néééé proč ničit něco co bylo na prvním díle v pořádku a neudělají raději nový engine !!!!
    Prvně ME 2 a ted tohle......... zbytečné cokoliv povídat, když se ty hry dnes dělají pro naprosté idioty
  • Amylee.Anderson
    Nj, na amíky ty emoce byly moc složitý asi.
  • Nechápu, Dao byl neuspesnejsi Bioware titul, takže prodeje byly ok ! chapal bych treba zjednodusene konzolove verze, ale na PC to fungovalo super ! Rekl bych že tam bude stejný posun jako z Me-Me2, jako kdyby dali jiný bojový systém (akčnější třeba jako ve witcherovi, hře by to možná slušelo) tak to možná tak nepohnojí, ale ubírat RPG prvky ve prospěch akce??? OMG ! jo ti co si stězují jsou růže mezi trny jednoduchých hráču call of duty. Ale nemuzete to mit bioware za zlé, bud udelaji kvalitni a hlubokou hru kterou můžete otočit 4x, a prodají jí 5mil. nebo hru zjednoduší, tím jí otevřou mainstreamu a prodají ji 8milionu. Byznys je byznys, a za tuto situaci vděčíme mainstreamu který nás táhne dolů- *7*
  • Drom
    Klasické RPG vždy bylo atraktivní pouze pro úzkou skupinu populace, nemůžete si snad myslet, že by mainstream něco takového kupoval, když o to nikdy dřív nestál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit