Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj tak je vacsina online na jedno kopyto, len v ruzovom.
  • Velmi dobre!
  • Chvála císaři! Kacířství MMO nezničí W40K.
    • Glory to the Emperor INDEED!
  • Škoda, na MMO "čtyřicítky" jsem byl hodně zvědavý a těšil jsem se. Na druhou stranu je možná dobře, že to nevyjde za současného stavu THQ, asi by to bylo hodně osekané, nedodělané a kodvíjaké. Nezbývá, než doufat, že jednou někdo MMO ze světa W40K udělá, protože si to opravdu tento svět zaslouží. Pořádně zpracovaná (zainvestovaná) hra na toto téma bude hit.
  • HERETICS !!!!!

    Tak tohle mě tedy velice zklamalo. Na MMO sems e těšil už od té doby, co to oznámili a teď tohle ... Peníze na sr**ka hry typu Darksiders jsou, ale na MMO, které jim už jen z fanouškovské základny může vydělat hromady odseknou ...

    Burn in hell ....
  • Nějakej podělanej kravaťák rozhodnul a teď bude velké kulové, jediná hra na kterou sem se opravdu těšil nevyjde... A pokud to nakonec vůbec vyjde jako SP/MP, tak to bude nachlup stejný jak Space Marine, kterej nepřidáním editoru, dedikovanejch serverů v podstatě zabili a teď vydaj to samé v bleděmodrém... A ještě DLC, už tim mě ve Space Marine nasířili... Ať táhnou do prd......
  • Ja myslim ze klasickou SP hru s nejakym propracovanejsim MP bych si uzil vic nez grindfest MMO.
    MMo ale zas vydrzi dyl a pocit z toho "vtazeni" do sveta te konkretni hry byva vetsi.

    Tezke dilema. *4*
  • Jinak...warhammer online je free to play? Nebo jen ten trial pořád?
    • Pořad se plati a je tam ten trial ale dneska jsem si koupil 1 měsic :D bo se pořad povida že to ma nejlepsi PVP system.
  • Mužete prestat tešit? chybí ti tam "se", adame
  • Mně celkem jedno jestli to je RPG FPS RTS nebo nějaká 2D mario skakačka.Za každou Warhammer hru budu platit zlatem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit