Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Patrik mi bude velice chybět...

    Ať se Ti daří a Ze stolu rozhodně budu sledovat i nadále.

  • dworkin

    Poslední ať zhasne.


  • JohnyTheZik

    Pánové díky a držím palce!

  • Kouknul jsem na ta hernivlakna, formát a styl pěkný, chtěl jsem si to předplatit, ale za 300 měsíčně, tj. jeden souhrn 60-75Kč, to opravdu ne. . Za 100-150Kč bych to určitě na čas minimálně vyzkoušel, takto bohužel. A že bude souhrn i v pondělí a pátek jde tak trochu proti smyslu té věci, to už je skoro novinkový web potom.

    • redicius

      taky sem na to hleděl a ta cena mě mrzela, za mě zase naopak, kdyby byly tři týdně, tak bych to na čas zkusil (já mám zrovna životní etapu, že na už weby denně nechodím, ale naopak věci v mailu mi vyhovujou)..

      4 měsíčně teď je to taková dost smutná cena, platil bych z lítosti a to asi není důvod, proč něco platit.. počkám, jestli vydřží a přidá aspoň ten druhej týdně, pak bych to asi zkusil

      .... ale kdo mi pak dá někdy v budoucnu vědět?

  • necht posledni zhasne


    uz ted to slo od 10 k 5


    jak fungujou tyhle marketacky tipy,  co prinasi sledovanost a ctenost, to vidime u retra, ktery tady taky bylo ukonceno jako neperspektivni a jak se mu dari

    • No, s tou perspektivou retra to až tak slavné taky není. Zaplatí se jim náklady na mrňavé sklepní studio a další nezbytnosti spojené s projektem a zbyde jim pár korun k dobru do rodinného rozpočtu. K tomu mají všichni plnohodnotnou práci vedle, která jim zajišťuje naprostou většinu příjmů. Funguje to především proto, že jsou to velcí fandové starých her a jsou ochotni věnovat tomu spoustu volného času primárně jen pro dobrý pocit. Z ekonomického hlediska je to docela bída.

      • delaj jedno (vlastne s bonusem dve) video za tejden, tak asi nikdo nepocita s tim, ze na tom zbohatnou, ale kupujou i ten hw na recenze a ten neni uplne levnej

        k tomu tam jsou nalepeny dalsi lidi

        a snad kazdej, kdo je sleduje dlouhodobe vi, ze hozna si vozi zadek v bmw a pavel vyrazi na vypravy do exotickych kraju 😎

        • Poslední změny v Patreonu dělali kvůli tomu, aby na projekt nemuseli doplácet ze svého. V podstatě byli na nule poté, co jim zdražili nájem studia. BMW není nic nedostupného, pokud nechceš extra vybavený model a ten, pokud vím, Honza nemá. Navíc pracuje ve firmě, která slušně platí a ještě jako externista píše pro Level. A Pavel jezdí do exotických krajin většinou jako průvodce, takže je to součástí jeho příjmů a ne výdajů.

    • jurb83

      Kde su casy Petra Bulire, Karela a Radka Drdy, Andreja Anastasova ci Tom Zvelebil.... Ach som stary ako hlina :)(

  • SlavicBes

    Ak mám spomenúť prastarú recenziu Tukana na American McGee's Alice zo Score, tak napíšem teda len:

    "Něco končí, něco začína, něco hnije, něco ožívá."

    ..

    Ale aspoň si teda myslím, že to tam tak bolo napísané.

  • Děkuji moc vám všem třem! Bylo to legendární. Přišlo mi vždycky úplně až děsivé že můj a Pavlův vkus na hry je prakticky úplně stejný. Adamova čeština byla vždycky velmi humorná a skutečně jeho videa s Vaškem jsem si pouštěl i několikrát. Patrikovi asi děkuji nejvíc, nikdy jsem se o deskové hry nezajímal, až na nějaké ty rodinné klasiky a potažmo Warhammer, ale díky tobě Patriku se mi otevřel skutečně celý nový svět a ikdyž pořád nejsem úplný deskovkář tak už vím co kde a jak hledat a co mě baví.

    Takže ještě jednou díky vám všem!

  • Mimochodem, rozloučení s redaktory ve fightclubu nebude ? Pokud vím každý zde končící to udělal tak by byla škoda to měnit 

    • Derp_1337

      Ono není problém udělat rozhovor s člověkem, kterému se změnili životní priority a sám chtěl jít dělat něco jiného.

      Ale když se někdo vyhodí, tak udělání rozhovoru může být ošemetné. Ono je to ještě hodně čerstvé a člověk by se nemusel uhlídat a říct něco, co se tam nehodí. Snad až uplyne nějaká doba.

    • Row

      Pavel rikal ted na streamu ze snad v tom pristim...

  • 0011

    ☹ nemám slov, snad jen budete mi chybět všichni tři, jste sice mladší než já ale všech si vás vážím, nejvíc Adama, Kultura Kriplů je legenda a kdo nezná nechť se propadne hanbou

  • Ačkoliv jsem občas sám vnímal že by chod GAMES cz mohl (měl?) fungovat i jinak, tak až takovýto zásah jsem nečekal.

    Díky moc všem třem odchozím redaktorům za jejich působení a obsah pro nás čtenáře, líbilo se mi že každý z nich měl opravdu osobitý styl psaní navzdory tomu že s hodnocením jsem se ne vždy potkal.

    Určitě sem budu chodit i nadále, ke "konkurenci" se nechystám - občas jsem tam kouknul na nějaký článek, ale kvůli super komunitě, čtivě psaným článkům všech redaktorů a celkové estetice mi to zatím stále vyhovuje nejvíc tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit