Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    BTW, rozdíl mezi přístupem Bethesdy a Obsidianu velmi dobře vystihuje tato slečna: http://www.youtube.com/watch?v=84WvpwyEJw8

    Porovnává sice F:NV a Skyrim, ale ono to naprosto sedí, i když si za Skyrim dosadíte F3 - designový model je stejný...
  • Fallout Tactics byl nevlidne prijaty? Kym? Ja si dobre pamatuju jak (alespon v CR) byl prijat velice kladne. Zklaman mohl byt mozna nekdo, kdo cekal RPG se silnym pribehem. Pro me osobne jsou Tactics, spolu s Jagged Alliance 2 nejlepsi TBS.
    • Pod tu poslední větu se podepisuju *3*
  • F:NV je pre mna skutocnym F3. VB bol design koncept, ktory nemal moznost pokracovat. Inak by ma fakt zaujimalo, ako by skoncil. Na Obsidiane je totiz krasne vidiet vsetky + aj - sucasneho systemu vydavania. Su vynikajuci na pribehy a svety, ale ked pride na technicku stabilitu a pod., je to bieda.
  • Čili když ten článek shrnu jednou větou, New Vegas a Van Buren oba obsahují Caesarovu legii a Hoover Dam, jinak nemají nic moc společného ;)
  • Nepřišla i Mafia 2 osekana o veci o kterých se driv mluvilo ze tam budou a nakonec se tam neobjevili?
  • Paulcz
    ...
  • smejki
    pro přesnost:
    - J.E.Sawyer převzal velení nad Van Burenem po Chrisu Avellonovi poté, co tento odešel do pryč. Avellone strávil ve vedení podstatně větší porci času než Sawyer.
    - větší Strip není extra pikanterie. Byl rozdělen kvůli výkonu a paměťovým možnostem konzolí. Jinak ten velký ještě nerozdělený (a nedodělaný) Strip bylo možné vidět v jednom z presentačních videí cca půl roku před vydáním (mám dojem, že šlo o videa z tehdejšího E3)
    - co se týče nedodělaných částí Falloutu 2, ty byly komunitou dodělány v tzv. Restoration Projectu, který se právě překládá

    Měl bych jinak značnou výtku k části, kde jsou Black Isle nazváni snílky, kteří potřebují být na uzdě, aby jim něco pořádně fungovalo. Vždy se vymyslí mnohem více designu, než je ve finále implementováno, to není důkaz nutnosti uzdy. Je nefér srovnávat designové dokumenty hry dlouho před dokončením a jiné hry ve finální podobě. Srovnávat by se měly buď oba finální stavy nebo oba původně zamýšlené. Relativní roztříštěnost Van Burenu v kontrastu k New Vegas je dána nejen tím, že FNV se nakonec dodělalo, ale i tím, jak si kluci u New Vegas design zorganizovali (holt zkušenosti). New Vegas má totiž také spoustu nedodělaného contentu. Např měla být zahrnuta velmi podstatná část území pod vládou Legie. Kluci však moudře obalil design okolo Vegas, kde také s tvorbou začali. Poté postupovali od města dále. Tím si zajistili, že středobod bude udělaný pořádně a nestihne-li se něco, pak to budou méně důležité věci. Proto FNV drží tak solidně pohromadě. Vlastně jediná věc, která tím podstatně trpí je právě Legie a její neúplné vykreslení ve hře.
    • Mám pocit, že překlad RP 2.1 je dávno u ledu.
      • "K překladu. Čeká se na finální verzi od Killapa a pak bude zase co překládat (už toho nebude tolik jako z verze 1.2 na 2.0). Do té doby můžeme projít původní překlad."

        Až Killap vypustí finální verzi Restoration Project, překlad se opět rozhýbe.
        • dobyjatel
          Tak to děkuji za info, nějak jsem si tuto zprávu špatně vyložil. Protože jsem od přírody líný tvor, nějaké informace o finálce RP? Třeba jenom letmé naznačení *4*.
          • Nedávno proběhla otevřená beta verze 2.2. a je dost možné, že finále se tu za nějaký ten týden/měsíc objeví. :)
    • Jj Legie je škoda. Mohlo tam být nějaký externí město - aby jsi poznal morálku a kulturu civilní části Legie.
    • Viktor_H
      Zkoušel jsi Restoration Project? Má cenu do toho jít?
      • Já ho zkoušel a určitě doporučuji, hru to velmi osvěžuje. :)
      • smejki
        ne, čekám na finiš projektu. a ano, má to imho cenu. Tedy pokud někdo nedohrál hru před rokem nebo dvěma.
  • michaliuz18
    armin van buuren :D
  • FV se mi moc libil :), F1 a F2 mám projeté tam i zpět, F3 byl pro mě jakýsi "pokus" do budoucna - jsem zvědavý, co přinese modifikace Brazil a moc se těším na izometický Underrail a Wasteland 2.
    • Underrail mam osobne uz dohran(to co zatim vyslo samozrejme). Vyborna hra,i kdyz alfa faze je notne znat.
  • No jo, velká škoda, že už se nic podobného nejspíš nebude opakovat a budeme dostávat generické Elder Scrolls v post-apo hávu se sotva znatelnou atmosférou od Bethesdy. :( :( :(

    No nic, zase hezké počtení před spaním.
    • Paulcz
      nových a zajímavých projektů je poměrně hodně, akorát nepocházejí z EA nebo Bethesdy :)
      • Cože? A kolik jich je z univerzia Falloutu?
        • Nie je to zrovna Fallout univerzum, ale je to postapo od tvorcov Falloutu a pokracovanie hry ktora je este starsia nez samotny Fallout a Fallout seria mala byt jej duchovnym nastupcom - Wasteland 2.
          • Že byl původní Wasteland předchůdce Falloutů mi může být celkem jedno, mají jen podobná pravidla a jsou post-apo. Existuje jiná podobnost? nemyslím.
            Jinak samozřejmě o Wastelandu 2 vím, už mám připravený obrys pro krabičku :)
    • Souhlasim. Nicmene ja jsem rad i za hry jako F3.
    • Viktor_H
      Za ten F:NV (který by bez Bethesdy nevznikl) jejich zprznění značky stálo...
      • No to jo. Jen jsem si povzdechnul nad tím, že FNV byl pro standardního X360 hráče horší, než F3, takže už asi neexistuje šance, že by se zas poštěstilo a Obsidian dostal možnost udělat další díl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit