Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borci poraďte mi s FNV prosím - když něco ukradnu, tak mi skočí hláška, že se mi zhoršila karma i přestože mě nikdo neviděl. Mám to ignorovat a krást dál nebo mi to bude nějak ovlivňovat hru? V F1 a F2 jsem kradl jak straka a tam mi to nikdy neuškodilo, protože jsem se nenechal chytit... V FNV jsou všechny věci brutálně drahé a když už něco koupíte, tak je to polorozpadlé a chce to ještě dražší opravu... Pořád přežívám jen tak tak, mám slabou zbroj a jen polofunkční zbraně
    • smejki
      Karma je pouze zpětná vazba pro tebe, abys věděl, jestli pásháš ošklivosti, nebo jsi spíše hodný. Směrodatná a herně vypovídající je reputace, která se pro každou frakci počítá zvlášť.

      To je zásadní rozdíl oproti F3, kde se karmou řídily všechny postavy a frakce. Bylo to umělé a pitomé.

      kupování je celkem v pohodě, ale pravda, že nemá smysl kupovat věci, které lze najít. Opravy jsou dost nevyvážené a tam se skutečně vyplatí jedině oprava svépomocí (repair skill).
    • A vo tom to je. Ale karma je jaksi vševědoucná, takže asi ignorovat. Stejně to jsou tak minimální hodnoty, že to pak dál nebude mít vliv...

      Ale dává to trochu i smysl, přeci jen pokud se ztrácí věci kudy chodíš, tak normálního člověka by napadlo, že s tím třeba i něco máš společného, i když tě nikdo neviděl. :)
  • Ono se v dnesni dobe komentare nevyplati cist. Specialne tady na Games se sejdou skupinky lidi kteri
    a)potrbuji zde ventilovat svoje osobi problemy a vecinou jejich komentare postradaji hlavu a patu.
    b)lide kreri hru nikdy nehrali jen se jim nelibi nazev ale tvari se jako nejveci odbornici co u hry rozebrali i zdrojovy kod.
    c)lide kteri maji rozumny nazor at uz pozitivni nebo negativni. Tech je ale naproste minimum a jsou ostatnimy skoro uslapany.
    K tomu aby jsem se dozvedel jestli je hra dobra nebo ne mi staci recenze a ne komentare ktere jsou vecinou jen snuska nadavek a nevdeku k autorum.
    Tak a tet cekam na reakce ostatnich. Vzlaste od prvnich dvou skupin budou stat za to. Klidne puknete vzteky muhahaha.
    • Nebyt poslednich tri vet,dam ti plus. takhle se radis jen mezi troly
  • Čili když ten článek shrnu jednou větou, New Vegas a Van Buren oba obsahují Caesarovu legii a Hoover Dam, jinak nemají nic moc společného ;)
  • No jo, velká škoda, že už se nic podobného nejspíš nebude opakovat a budeme dostávat generické Elder Scrolls v post-apo hávu se sotva znatelnou atmosférou od Bethesdy. :( :( :(

    No nic, zase hezké počtení před spaním.
    • Paulcz
      nových a zajímavých projektů je poměrně hodně, akorát nepocházejí z EA nebo Bethesdy :)
      • Cože? A kolik jich je z univerzia Falloutu?
        • Nie je to zrovna Fallout univerzum, ale je to postapo od tvorcov Falloutu a pokracovanie hry ktora je este starsia nez samotny Fallout a Fallout seria mala byt jej duchovnym nastupcom - Wasteland 2.
          • Že byl původní Wasteland předchůdce Falloutů mi může být celkem jedno, mají jen podobná pravidla a jsou post-apo. Existuje jiná podobnost? nemyslím.
            Jinak samozřejmě o Wastelandu 2 vím, už mám připravený obrys pro krabičku :)
    • Souhlasim. Nicmene ja jsem rad i za hry jako F3.
    • Viktor_H
      Za ten F:NV (který by bez Bethesdy nevznikl) jejich zprznění značky stálo...
      • No to jo. Jen jsem si povzdechnul nad tím, že FNV byl pro standardního X360 hráče horší, než F3, takže už asi neexistuje šance, že by se zas poštěstilo a Obsidian dostal možnost udělat další díl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit