Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Srovnávat hry, které vyšly v jiných letech, to je fakt sranda. *1*
  • já hrál za vyšší obtížnost a hrozně mě ta hra chytla. Nevžil jsem se do ní ale tolik, co HL...ten má svůj neoddělitelný potenciál, uvěřitelnost. Než malý roztomilý mimozemštánci... Halo ale mělo skvělý souboje.
  • Já ti nevím, ale mě zrovna Halo 1 nějak moc nebavilo - hlavně ke konci se ta hra strašně táhla...
  • Half Life - 1998
    Halo - 2001
  • Fakt by me zajimalo kdo by vyhral souboj HL vs HALO1 kdyby pustili Halo1 na PC rovnou a ne az o x let pozdeji. S AI a neskriptovosi jakou v te dobe HALO predvedlo by se asi HL sel klouzat.
  • NonSuch
    presne...
  • jindra.veliky
    ani dohromady nemaj na prvni Crysis *7*
  • tak samo... ale nevím jestli to bylo tím, že jsem neměl tolik her, ale dnes Halo 4 už tolik nehraji, i přesto, že to je podle mě nejlepší díl...

    Halo 3 byla vážně skvělá hra, sice graficky nijak neoslnila, ale hratelností, multiplayerem, kampaní s coopem to vše překonalo... jedna z her, na kterou budu nejvíce vzpomínat z této generace.
  • dekuji
  • No jasne, ty herni experte.
  • Tak tak .... Ta hra mě donutila si koupit XBOX :-D
  • Prvni Halo definovalo dnesni podobu FPS (taky half life na tom ma podil), jestli to je dobre nebo spatne tezko rict protoze plno FPS stoji za starou backoru.
    Je legrace cist jak se z tehle hry dnes dela legenda, pritom kdyz vysla na xbox tak velka cast herni populace se na ni divala skrz prsty. Hlavne PC sektor kde hra mela puvodne vyjit a nakonec byla Xbox only na dlouhou dobu.PC verze vysla prilis pozde aby udelala nejaky rozruch. Kazdopadne prvni Halo je asi nejlepsi FPS co jsem hral at uz jeji vyvoj provazelo cokoliv.
  • Kdyby si se regnul, tak můžeš i editovat...
  • Halo je legenda :/ .... nebít podpory stran Micrsoftu , tak to byl po prvním dílu kolosální propadák .
  • a ted mi někdo tvrd'te že konzole nejsou zlo *15*
  • Smazat, smazat zmazat... :)
  • A tu genezi vzniku prvního Halo i depresivní historku vývoje druhého Halo najdu kde? Pod odkazy bych čekal zdejší starší články, ne odkazy do profilu hry, kde žádný článek svým nadpisem nenavozuje výše popsané *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit