Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Logika nelogika, opravdu je zjednodušování všeho tak moc v zájmu hráčů, aniž by si museli cokoli zjistit, najít, prozkoumat, přečíst, vydedukovat?
    Nechci psát zase ono klišé, že kdysi člověk musel tohle a dnes....
    Ale inu ono to poslední roky vážně bije do očí. Autoheal, autoaim, fast travel, indikátor objective, dokonce zvýrazňování sbíratelných předmětů, v krajním případě i těch "archievementovských"
    V některých hrách můžou některé prvky, jsou li dobře navrženy přispět k dynamice a hratelnosti, ale když se to s tím přehání, nakonec vážně stačí jen jít za šipkou, vykukovat a střílet a v nejhorším kousek couvnout a počkat.
    Zpět ale ke hře. Těším se na ni moc a za možnost vypnutí toho highlightu jsem se modlil. A vypnutí ukazatele úkolu je krásný bonus. Kdo hrál jedničku, asi ty první dvě obtížnosti rovnou přeskočí. Nezbývá než doufat, že to pak bude opravdu challenge nejen co do výdrže autohealu a množství munice, ale bude třeba i prozkoumávat, rozhodovat, hledat, číst atd. aby se člověk dostal dál. Pokud to dopadne takto, všechny kompromisy ku konzolím a mainstreamu tomu rád prominu ;)
    • Hanzales
      ještě si říkám, že kdybych na to nakoukl z konspiračního hlediska, tak se dnešní mocnosti ze současné generace vážně snaží vychovat tupé stádo :D (brát prosím z nadhledem)
  • Vsechny hry jsou strasne jednoduchy v dnesni dobe to je holt byznis rychle dohrat a pak koupit zase jinou hru uz me to s..e dejte si nakou starou hru na nejtesi obtiznost a budete v jednom levelu 3 hodiny nez ho projdete to ne vzdycky bavylo a vubec my nevadilo ze jsem furt tuhej cuss.
    • smejki
      vymaž si z nicku "cz", prosím
  • Kdyby už hned na začátku udělali perk (implantát, díky kterému se budou zvýrazňovat použitelné předměty), který lze získat až během hry, tak by si ušetřili tyhle problémy, bylo by na každém, zda ho získá a nikdo by nemohl říct ani popel - kromě notorických lam, které potřebují vodit za ručičku od začátku do konce.
  • imho hra není o simulaci reality. V Thief se předměty zvýrazňovaly, nemusel jsem pobíhat a klikat na každou blbost. Prostě jsem se přiblížil na dostatečnou vzdálenost a předmět/dveře se rozsvítil. Nelogické mohlo být, že v úplné tmě se ty předměty také zvýrazňovaly. Tehdy mi to vůbec divné nepřišlo a přijde mi to jako prvek, který dělá tu hru takovou jaká je. Ve starém Deus Ex to bylo taky podobně.

    Jestl by se to, ale zvýrazňovalo všechno, tak mi to přijde hodně zvláštní. V Thiefovi bych jen přišel do místnosti a všechny cennosti bych měl zvýrazněné?

    Myslím, že augmented reality je dobrý nápad. Mohlo to přispět k pocitu povýšenosti nad obyčejnými smrtelníky, pocitu, že jste napůl robot, polobůh. Ale hoši to asi přehnali a nedotáhli ten nápad. Nikdo nechce mít zvýrazněné všechny ventilačky, vchody, východy. Tím neříkám, že to tak novém Deus Ex je, ale asi tyhle nápovědy ničí hratelnost. Teoreticky by to nějakým strojovým učením možné bylo.
    Logika nelogika, lidi si asi myslí, že by hra byla pro lamy, žádná výzva. Vývojáři to naštestí v takové podobě, jaké to je, nedokázali obhájit.

    Osobně bych tam dal jinou augmented reality: nějaké zvýrazňování objektů obecně, i neinteraktivních (takže by to mělo i nevýhody) zvýraznění pohybujících objektů, přiblížení jednoho objektu z velké vzdálenosti, analýza zbraní nepřátel . Vše s možnosti vypnout/zapnout přímo ve hře, k tomu nějaké vylepšování algoritmů -> zvýšení kvality a tak:)
  • Deus Ex 1 fungoval téměř dokonale. Určitě na svojí dobu. Tak se ptám, co je špatně, že vývojář musí překopat samotnou podstatu, ze které hra vzešla? Zeptejte se fanouška a z 90% řekne, že mu bude stačit nová grafika, úrovně ... možná sem tam nějaký posun vpřed.

    Miluji Deus Ex. Toto ale není on.
    • Psychotic
      Oni ale nechtějí oslovit 10k fanoušků, ale 10M jakýchkoli hráčů.
    • fallout
      Snad se nebudeš zlobit, ale nikdy jsem slovo kokot nepoužil v dobrém slova smyslu, takže si to nemůžu odpustit... ,,plně s tvým názorem souhlasím kokote,, *1*
  • Já si myslím, že pravdu mají všichni. Tedy kromě mě. Takže dělejte, jako kdybych nic neřekl.
  • Diky bohu, ze se hraci pousti do vyvojaru, aby udelali hru slozitejsi !! To je snad jediny zpusob, jak vyhrat valku s mimoidnim distributorem ( vyvojari vetsinou neobstoji, naopak byvaji napadani, ze pokud bude hra tak obtizna, jak chteji, prumerne inteligentni american zarve uz v menu ) a vychazi potom tituly dohratelne kojencem.
    • Alespoň že tito vývojáři smí naslechout hlas zákazníků.

      Chudák Mafia II, tam nepomohla ani fyzická likvidace Denbyho Grace ^_^
  • No, použití zvýraznění svoji logiku má. Radeji vědět s čím můžu pohnout, než pak tajtrlíkovat kolem krabice, která zvednout prostě nejde.

    Hloupé je spíš to, že nejde manipulovat se všemi objekty ale jen s něčím.
    Na videu je jasne vidět, že jde pohnout s krabicí, která je větší než kyblík vedle, ale s tím prostě nepohnete.

    Ach jo. Zase to nebude ono....
  • Jedna vec se ale musi nechat ... na to ze je to ingame video z PS3 verze, tak je opravdu povedena a vypada k svetu ... kloubouk dolu ...
    Dalsi vec ... je pekne ze vyvojari nechali si vybrat hrace, jak chteji tuhle featurku pouzivat ... jen tak dal ... myslim si ze vas bude hodne souhlasit, ze mit moznost si nastavit hru tak aby mi sedela je jen dobre znameni *4*
  • KIMCID
    pěkné.Volba je na hráčí a tak to má být.....jinak stale platí pokud tato hra nebude u nás s Cz, tak nezájem.
    • Hlavně že český herní trh bude mít na celkovou projednost zásadní dopad :D Máš být rád, že to u nás vyjde v počeštěné krabičce a s českým manuálem.
    • Já sem rád že to tak je.
      Aspon nebudu muset připlácet za překlad kterej nevyužiju :)
    • fallout
      asi tak... *3*
    • co tak sa naucit svetovy jazyk a nebyt zadebnenec?:)
      • fallout
        lakere, lakere... jestli ty nás náhodou nelakuješ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit