Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ImDeath
    Bude uncut mp3???
  • Jak se jmenovala ta německá firma co prodává oblečení o které mluvil Dan Vávra v pocastu 73?
    • Na verejnosti to radsej nenos ;)
      • Očekával jsem něco vyloženě pobuřujícího,ale to jsou normální hadry :) Viděl jsem triko kde byl bílí boxer a dával K.O černochovi u toho se dá říci že to je pohoršující.

        Stejně nejlepší je tohle: http://www.jinx.com/p/combo_breaker_t_shirt.html *1*
        • VonHayek

          Was is Das?

          Tak obecně některým lidem (v čele s Antifou) téměř vůbec nevadí design a to co je na oblečení, ale nej odpor vzbuzovalo něco jiného - firma byla založena německými nácky a pro financování jejich domácích aktivit a to jejich odpůrcům vadilo a brojili proti tomuto jejich hmotnému podporování. Dnes ale firmu vlastní tuším že arabové, takže nákup této značky může vadit maximálně tak někomu, kdo nesnáší Araby. *4*
          • Sakra.Těch co nesnáší araby je momentálně mnoho.Určitě vice než nácků.
            Člověk si nevybere :)
    • Core
      Sice ničemu podobnému neholduju, ale mám pocit, že říkal Thor Steinar?
  • 73

    Ahoj. Mohl bych se zeptat, kdy odesíláte výhry z podcastů? V Fight Clubu 73 bylo řečeno, že jsem vyhrál soutěž ze 72 ale zatím mi nic nepřišlo. Je chyba na naší poště nebo někde jinde?
    • Trol.diskuzni
      Pokud jsem to dobře pochopil, tak se často stává, že Petr (či ta jeho "paní, která se o tyhle věci stará") rozesílá výhry třeba z 5 soutěží najednou (z důvodu nedostatku času)... Takže vydrž tak dva tři týdny ještě a budeš to mít doma :-))
    • Core
      Vysvětlení bych viděl dvojí:

      A) Sleepless není sekretářka a zapoměl zaúkolovat paní, která se stará o rozesílání výher (údajně existuje, zmiňoval se o ní v podcastu).

      B) Sleepless JE líná sekretářka *4*
      • Budu doufat, že mi to přijde.
  • dneska nebude podcast?
    • Core
      Byl včera kolem 16:40 hod. záznam se určitě objeví, vyděržať!
      • janchor
        Dneska vyděržat až do večera.
        • takovej večerníček, super.
          • Skor nočníček (ne nemyslim ten zachod)
            • Trol.diskuzni
              Jsem rád, že se situace vyjasnila, přátelé! *4*
            • For:Troll jasne... *15*
            • Trol.diskuzni
              Kdyby sis neseděl na vedení, tak by ti došlo, že jsem to napsal právě proto, aby maestro Grygar nahodil podcast o trochu rychleji, než má ve zvyku, neb jsem jej též očekával (a proto tady na této diskuzi zevluji). *5*
            • Core
              Kdybych měl Ynteligenci jako místní trol, napsal bych v pubescentním duchu něco jako: Stěéěéěéěéééér!!! Maestro Janchor tě pěkně zametl. *12*
            • Trol.diskuzni
              Dřív než zítra v poledne to nebude, to ti garantuju... Známe maestra Grygara.
      • aha dik.
  • Core

    Tip na hosta do Fight Clubu

    Napadlo mě, že by nebylo od věci pozvat do Fight Clubu Zdeňka Pletku, který stojí za nejhranější cz online hrou, inspirující se starými díly HOMAM, Pán hradu. Zdeněk udělal také Dark Elfa, obě hry jsou online charakteru, hrají se ve webovém rozhraní a především nově spuštěná Pán hradu stojí za rozebrání (přes 128.000 registrovaných účtů). Žádné reklamy, donate system a k hráčům poměrně vstřícná záležitost.

    Zajímavost: hráč se do interkace s ostatními lidmi pouští až uzná za vhodné. Ve svém hradu si opraví jakýsi portál, který mu otevře možnost potkávat ostatní hráče ve hře apod.

    Link: http://www.panhradu.cz/
    Link: http://www.darkelf.cz/ (letitý kus)
    • Wyder
      Čoveče teď jsem náhodou po pár měsících koukal na Indiana a zrovna tam byl... Ale to určitě nebrání účasti ve Fight Clubu.
    • Trol.diskuzni
      Kolik ti za tu reklamu zaplatili?
      • Core
        V poslední době mě na diskuzích pod články fascinuje neuvěřitelný počet lidí, kteří mají potřebu reagovat na obyčejný zájem či radost, podobně zbytečnými výlevy, jaký jsi předvedl ty. V dnešní době napsat, že se člověk třeba těší na podcast = nasbírat tuny mínusů. Dnes už se obyčejná, nezjištná radost či zájem holt nenosí.

        Nemusel bych se s tebou vůbec zahazovat, ostatně tvůj nick k tomu přímo vybízí, nicméně (pro tvou informaci) nikdo mi nenabídl nic. Jen mě tahle hra poměrně zaujala, líbí se mi a pan Pletka je sympaťák. Něco na účet mi však můžeš poslat *3*
        • Trol.diskuzni
          Mně tvůj fanboyovský výlev o tom, jak je nějaký no name kdosi cosi z horní dolní nejlepší, připadá úplně stejně zbytečný (doufal jsem, že za to máš aspoň řádně zaplaceno, takže jsem pro to měl původně pochopení).

          Radost se nosí, ale nemusíš nám to tady srdceryvně spamovat stylem Ivetky Bartošovic...
          • Jeden navrh = "srdceryvně spamovat stylem Ivetky Bartošovic"?
            Rika ten, co tady vecne vzyva pane vavru?
            Ne ze bych sdilel jeho zajem o tohohle hosta (zatimco dan je host ... ...stimulujici?), ale porad se neprestavam divit, kam az ty jsi schopnej klesnout : D
            • Trol.diskuzni
              To Cahir: Nevšiml jsem si, děkuji za info. *3*
            • Cahir
              Trol: právě s tebou bylo patřičně vyj*báno...
            • Trol.diskuzni
              : D
          • smejki
            ale může *2*
            ↑ da point
      • Aspon nieco vlastne si si mohol uz vymysliet..
    • Luke
      Díky!
  • Black_Hand
    proc?!?!?! http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=36853277&postcount=274 opravdu doufam, ze ta posledni radka neni pravdiva vazne. PROC?!?!
  • Slotermeyer
    http://i.imgur.com/MpQPd.jpg

    no comment *1*
    • Amylee.Anderson
      IE na liště O_O
      • smejki
        to je taková KPZ. Však vidíš, že má spuštěný Chrome, ne?
    • smejki
      the most practical joke ever. literally *15*
      • I dont get it. At all...

        O co tam šlo?
        • Black_Hand
          nekdo se dokaze ohnout sam, jiny potrebuje portal...jeste neco?
        • Portal... Hru jsem sice nehrál, ale podle pár screenshotů je mi všechno jasný. *1*
  • Chlapci,mám problém dostat se na chat.Nikdy sem na stránkách nebyl,dnes jsem se registroval.Mám skutečně blokaci,nebo je někde něco špatně.Díky
    http://min.us/muNcCo8bo
    • smejki
      selfdeleted
      • Co že?
        • smejki
          že jsem smazal svůj post. napsal jsem kardinální blbost a hned si to uvědomil
    • Mám stejnej problém.
    • Ked si pustis Live tak dole v tom "toolbare" je taka "bublinka"
      • To vím.Naskočí okno a můžu se připojit chatu.Jenže,pak naskočí okno co sem vyfotil.
    • Jedná se o web,kde vysíláte Live podcast-Owned tv.
  • Po čtvrté anebo před pátou? :)
    • Wyder
      V zásadě jsou obě možnosti správné :P. "Po čtvrté je zároveň před pátou..." :)))
  • dil #73

    Forma diskuse az monologu v dile 73 lehce pripomina Otazky Vaclava Moravce z prostredi herniho businessu, jen je to vice snesitelne :) Stalo by za to, tenhle model nejakym zpusobem v budoucnu rozvest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit