Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroo_CZ
    Dneska jako obvykle..??
    • blixa
      jj, jako obvykle, po ctvrte hodine..
      • A kdo bude hostem, jestli tedy není zahalen rouškou tajemna? *5*
  • Víte co mě fascinuje? Proč Dan Vávra už dávno není milionář když je tak lehké se všude prosadit...
    • Dan Vávra už dávno je milionář!!!!!
      • Trol.diskuzni
        Vávra je miliónový a všichni jeho hateři jsou d*bylové! *5* *5* *5*
      • Core
        *1*
  • Trol.diskuzni
    Vávra na hrad! Díky němu se svět změní k lepšímu! *14*
    • uz je to otrepane...
  • Dobrej FC. Co na to Karel Drda?!
  • První zveřejněný artwork nové hry od studia Warhorse.

    http://www.nahrejto.cz/pics/6968d78d2f03666fc28df9b43387b51b.JPG
  • Uleva

    Poslouchat tento podcast byla uleva. Konecne normalni dospele nazory. Tedy az na toho jedince, kteremu vadi, ze si nekdo muze ve hre za penize odemknout zbrane. Problem tady tech diskusnich for je asi ten, ze zde "diskutuji" z vetsi casti nazrale deti.
  • Zoufalý Vávra

    Upřímně, těšil jsem se na Vávru i přes ty kontroverze, které ho provázejí. Ale to co jsem viděl (slyšel) mě dostalo. Je to člověk bezpochyby vzdělanej, ale ty nesmysly, co z něho padaly !? Do očí bijící závist Double Fine a Wastlandu, protiřečení a hlášky typu "je smutný, že.." následovaný "ale vlastně to tak chodí", plamené argumentování ukončené slovy "ale to vlastně nehraje roli". Nemůžu se pomoct, ale to byla tragédie. Z toho, co jsem viděl bych řekl, že Dan Vávra je mistr světa ve všem a zbytek je jen banda nýmandů.
    • Ani se nedivim. Několik let se "whořit" a nakonec se ohnout a vzít prachy od pochybného mecenáše. A pár měsíců na to vidět, že existují lidi, kterým stačí jen jejich charisma a hráči jim s radostí nacpou prachy na jejch zajímavé nápady, to prostě nas*re.
    • Když někdo řekne, že mu nepřijde OK, když (možná) bohatý a (rozhodně) zkušený člověk žebrá o peníze na místě, kde by se to spíš slušelo u začátečníků, ale ŽE HO MÁ JINAK RÁD a FANDÍ MU, což jsem drahý anonyme řekl, tak to opravdu, ale opravdu není závist. Já tady zase cítím docela velkoi nenávist.
      • Drahý anonyme ... to sedí.
    • smejki
      FYI, tu závist si tam dosazuješ ty. Už vidím Vávru, jak:
      1) dělá každé tři dny PR update, kde všem děkuje upřesňuje detaily projektu
      2) sleduje forum, kde 80% všech relevantních příspěvků je hysterický trash od lidí neznalých problematiky
      3) jedná s fanoušky o implementaci prvků

      Kdepak, myslím, že Dan je velice rád za svou nynější situaci, kdy má prachy na projekt a zřejmě mu do něj nikdo moc nekecá.
    • Miroo_CZ
      Možná by nebylo úplně na škodu brát ty jeho řeči kapánek s nadhledem.
    • To si sem nemal písať...(uvidíš tie mínuská)
      • No prosim *1*
  • Black_Hand
    wasteland ma pres 2.1 mil, takze avellone je na palube.
  • Podcas super.Excelentní zvuk i hosté.Dan Vávra na hrad.
  • Teda posloucham podcast a mrzi me ta vase zavistivost ... ano larryho sem nehral a proto za neho ty 300 dam, to neznamena ze si nekoupim dalsich x her, nikde neni napsano ze pres kickstarter vyjdou max 3 hry rocne ... proste vyjde to co si najde i relativne male publikum ... a tvurci maji jistotu ze si to tech x lidi koupi, to ze se na kickstarteru proda shaffer neznamena ze tam nemaji mensi tvurci sanci a zadna nespravedlnost tam proste neni, lidi si zaplati za to co sami chcou, a co chcou je ciste jejich vec, danova potreba "vyssi spravedlnosti" je uplne mimo

    dal podcenujete protipiratsky efekt kickstarteru, pripadne mi jako jedna z nejlepsich ochran ... tezko zwarezite hru ktera nakonec nevysla ... pak se nedivte ze velka cast projektu se zaplati az behem posledniho dne ... kdyby larry vysel bez drm dneska a ja bych vedel ze staci jednou kliknout a mit to doma ... taky by se mi ty 300 nechteli davat, zatim to vypada ze ta hra nevyjde no tak zkusim a treba se to diky tem mym 300tum nakonec podari

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit