Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki

    information de la facebook

    Dan a Michal Rybka? Dan a Michal Rybka!
    http://farm3.static.flickr.com/2039/1699682505_810f89ef97.jpg
    • Black_Hand
      fuck me and call me betty!
  • Miroo_CZ
    Vávra prý konečně dneska v podcastu...píšou to na Facebooku..huráá..!
  • Miroo_CZ
    Kdy bude dneska podcast..??
    • janchor
      Jako obvykle po čtvrtý odpolední.
      • Uziel
        Díky za info, už se těšim.
  • risa2000

    historie

    Tak jsem si pěkně zavzpomínal. První automaty jsem potkal někdy v roce 81 nebo 82 v tehdejší Jugoslávii, kde jsem byl s rodiči na dovolené. Pamatuji si jen jeden - Vanguard. Pak někdy 83, nebo 84 se tuším objevily "maringotky" v Brně, kam jsme chodili se spolužáky "pařit" o hodinové přestávce, nebo po škole. Byly tam Asteroids, Space Invaders (nevím jestli originál verze, ale byla černobílá a pro barevný efekt byla obrazovka přelepená zelenou lepící páskou).
    Nicméně asi nejpopulárnější byla Moon Cresta a pak Panzer (který se dal hrát dobře ve dvou). Jo, to byly časy ... :)
  • Rozdělení videa podle témat

    Ahoj,
    sem tam si Váš Fight Club pustím, ale ne všechna témata mě zajímají nebo lépe - ne všechna témata mě zajímají stejně.
    Bylo by možné pod videem uvést několik odkazů (čím podrobněji, tím lépe - klidně i na každou jednotlivou otázku od čtenářů) na přesný čas, kdy začíná určité téma? Pokud už taková možnost existuje, tak se omlouvám, neobjevil jsem ji.
    Filip
    • Na to se ptalo mno lodí a je to údajně moc pracné ale časem to prej bude.To "časem to bude" se říkalo také mnohokrát.Každopádně čím více dotazů tím lepé.Pak se to možná urychlí.
      • Práce je s tím téměř nulová - pokud ten podcast někdo stříhá, zná jej po provedení celé práce v podstatě nazpaměť a tedy si může velmi snadno dohledat rozmezí jednotlivých tematických bloků podle toho, o čem se tam zrovna mluví. Takže jen a jen výmluvy...

        Mimochodem, ohledně toho požadavku na vedení Trivia sekce u her - inspirujte se systémem na metalstorm.net a můžete to (i zbytek) bez problémů nechat na čtenářích a to bez obav, že vám tam někdo bude spamovat p*rno apod.
  • Trol.diskuzni
    Ach jo, vždyť to byla erudovaná diskuze a k věci... *13*

    Tak co ten podcast? Vždyť už je skoro ráno (3:21) a nic... *6*

    ... nebo to je zas ready akorát pro fejsíčkáře? *16*
  • janchor
    Ještě jedna technická k videu - už je hotovo, jen mi až teď docvaklo, jakej objem budu uploadovat. Trochu jinej kalibr, než jsem zvyklej z videorecenzí, takže na YouTube to bude až v průběhu dnešní noci.
    • Trol.diskuzni
      Tak já si dám mezitím rundu Skyrimu...
  • videjko bude ?
    • Můžeš se podívat na nesestříhanej záznam, co je v archivu na own3d.tv.:)
    • janchor
      Bude vecer.
      • super tesim sa.
        • Moc se netěš. Neřekl totiž, který večer má namysli... *3*
          • tesim sa nech je to ktorykolvek vecer.
            • Trol.diskuzni
              No, nechtěl bych... *5*
            • janchor
              Kupodivu to bude ten dnešní, jen co přestane zlobit konverze videa. Kvůli výpadku kamery lepíme dohromady záběry z ní a ze streamu a je s tím spousta mrzení.
          • Ten dneskajsi...
            My work here is done
  • Automaty

    Ahoj,
    absolutne nejlepsi a pro mne uz ze zacatku nejpritazlivejsi dil, kdyz jsem zavetril tema. A ten frajer, kterej ten svuj projekt dotahl do konce ma muj obdiv. Jako to je uz je posedlost. V dobrym slova smyslu. Zadnej amaterismus. Navic po hlase sympatak a zadnej namyslenej blbecek. Radost s takovym komunikovat. Rikam to, protoze jsem nedavno poslouchal Rybku a i kdyz je to pocitacovej intelektual a ma vytribeny dobry nazory, ktery dokaze odprezentovat, tak pokud je mu polozena pro nej spatne formulovana otazka, nezapomene toto okomentovat a cloveka v podstate setrit, aniz by si to asi sam uvedomoval. Takze ted rozhovor odsejpal a fakt radost tu pohodu poslouchat. Diky za tenhle dil.
    Jinak ja a automaty. U nas za komaru byla maringotka na nadrazi. Bylo to o zdrai tam jit hrat. Slezala se tam opravdu elita. Polovina cigosu a vubec jenom ta nevybranejsi spolecnost. Clovek si musel na place ziskat respekt nebo prisel o vsechny drobny. Cikani a o obrovsti sedmaci osmaci- kapove to tam meli pod palcem. Fakt celkem mazec. Hra stala dve koruny a celkem pro prcka to bylo drahy. Strcili jste dvojku a nez jste si osahali tlacitka a na automat si zvykli byli jste holi. Bezna praxe byla, ze jste hru ve dvou rozehrali, pak prisli kapove, a prevzali hru. . Dnes uz humorna historka. Hrali jsme hru kdy jeden hrac byl vrtulnik a dole druhej ridil jeep a uz se jelo dopredu a po vsem se palilo. Graficky proti spektru to byl rozdil jako dnes rozdil Amiga vs dnesni hry. Proste prizrak. Nadherny barvy, hratelnost, zvuky. No a prisel kapo a kolegu vedle chytl za usi a chtel ho za ty usi odstavit o metr vedle. Jenze mi jsme zrovna byli ve hre daleko v novym neprobadanym uzemi. Obrazek vypadal nasledovne. Kamos visi pul metru za usi ve vzduchu a jednou rukou se ne a ne pusti joysticku, druhou ovladal podpurnou palbu. Nic nas nemohlo ohrozit. Nakonec pribehl pokerovanej byvalej krimos, kterej mel na starosti maringotku a ukazal agresorum zač je v Lucku pernik. Leteli ze dveri jak ozrala z hospody, za nima pak skolni kabely. Tu hru jsme dohrali a zapsali jsme se na prvni misto. Nikdy na to nezapomenem a casto na to vzpominame. Takovych z dnesniho pohledu gagu tam clovek zazil hodne. Odejit jsme museli rafinovane, jelikoz jsme se bali krevni msty od kapu. Nepomahalo tomu ani to, ze budouci bitkari jiz od mladi zarputile sledovali filmy s "Bruklym" a do kina se chodilo na Mstitele s pistalou, jejichzto finesy meli ti zdatnejsi perfektne zvladnute. Haj haj háááááíííííí. Oblibeny byl let s rozbehem z lavecky- jedna noha skrcena druha do kopu :-) Kdo vi, ten vi.
    • Proste automaty pro mne znamenaji detstvi, radnou porci adrenalinu. Planovani strategie jak neprijit o vsechny prachy, aniz by jsme si neco vubec zahrali. Setkani s drsnou periferni realitou. Jeste si pamatuju jednu supr historku, kdy jsem mel dvacku- papirova a par dvojek zasity v ponozce. Jeste jsme nebyli zavedeni a byli vzdycky prvni na rade, nez stamgasi. Vysolil jsem kapum desatek, ale bylo tam jeste malo lidi a jeste nemeli sumu, ktera by je uspokojila a bylo od nich na 20 minut pokoj. Moje odpoved uz nic nemam je moc neuspokojila a kdyz me zmercili jak hazim 2kacku do masiny, tak me drapli, obratili mne vzhuru nohama, kazdej drzel jednu nohu a z te ponozky vsechno vytrasli. Modni silonove ponozky tihu ceske koruny neudrzeli a ze me se stal oslicek otres se. Cekal jsem, ze dostanu delo, ale nez jsem se stacil vzpamatovat, uz byli u sveho milovaneho automatu, kde svlekali po levelech nejakou kozatici. Vzdycky jeden dva hrali a kolem deset cumilu a radilku. Jooo to byla motivace. Tady skoc, nee ty si . Uhni ted ja. Jo zivot neni pericko *5* Tak jsem si tady hezky zazpominal, hehe. No a kdyz clovek uz nemel prachy, nebo sam prisel s korunou- (Kazdej den nebylo posviceni. Muselo se usetrit ze svacin a nezaplacenych obedu. Ano, tento konicek si zadal svoje obeti), no tak tu korunu hodil do mechanickyho vyherniho strojku, kterej visel jako obraz na stene. Tipuju z Rakouska- uherska. Nikdy jsem nevidel na tom nekoho vyhrat- vzdycky akorat krimos po zaplneni, schrabnul kasu, ale kazdej tu kacku na Pedro tam hodil a cekal zazrak, kterej jako zivote neprisel.
      Jinak mam rad elektroniku a dekuju za napad si zrenovovat nejakej automat- nejlepe, kterej duverne znam. Jdu do toho. Dlouho jsem se na neco takovyho tak netesil. Uz vidim jak meho spolodruha ve zbrani z mladi zvu na takove dobrodruzstvi z naseho detstvi. Jeste sehnat dvoumetrovho kapa, kterej by kamarada povesil za usi do pruvanu a me otoci naruby a vzpominka na nase mladi z osmdesatych let bude dokonala. A co vy a automaty?
      Kdyby se moje vzpominka dostala klukum z tehle magicke stodoly, tak ja bych si pral nez vlezu dovnitr se stavit v prave nefalsovane opryskane maringotce :-) Jak rikate, tohle bylo jenom u nas a budete ojedinely. Verte, ze by se to libilo. Muzou vas i pozvat na nejakej herni veletrh jako spestreni. Uz to vidim. seknete se zamestnanim, koupite liazku a vstric novym dobrodruzstvim !!!!
      • Touching story, bro... ehm... koho to zajímá?

        Mimochodem mi to docela připomíná Grygarovy recenze aneb deset tisíc znaků o ***. *6*
        • zdeeneek
          Stejne jako tvoje prispevky. Kvanta znaku o ***
          • Já si aspoň neříkám "profi recenzent" a nedostávám za to zaplaceno... *3*
            • *15*.. ... a nedovedeš si vymyslet ani svůj vlastní nick , co? *5* *5* *5* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
        • Co blbnes. Jsem si zavzpominal a mel jsem psavou. Nekdy si linej napsat dve vety a nekdy proste pises a pises.... a je z toho tohle ani nevis jak. Za prve to nemusis cist, kdyz te to nebavi a je to dlouhy- tak to delam ja... a za druhe bud tak hodnej a nech lidi delat co se jim libi. Spis tvoje reakce mi prijde jako ztrata casu. A ani jednu vetu jako ty, i kdybych si myslel co ty, tak ji proste nebudu mit potrebu psat. A je jedno jestli to bude forum o poliice nebo o pleteni. Zi a nech zit bro. Treba do toho dojdes.
        • Jsi ty opravdu tam ten troll (myslím toho kterej byl, vtipnej a originální) nebo zase nějakej trapnej imitátor ? Protože si myslím že máš do původního trolla hóódně daleko.
          • Ty si dost jednoduchá osoba co? *11*
          • Ten byl pro nelibost redaktorů zaBANován. *3*
          • Původní trol vtipnej a originální? Vždyť to byl vždycky takovej nevtipnej kašpárek.
  • xixixao

    #72

    Starej dobrej podcast, paráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit