Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mira.juricek

    King of Kong

    dik za tip, bavil jsem se .)
  • LEVEL TV

    Tak se mi podařilo najít na Hrej ten archív o kterým ste mluvili a je docela kouzelný sledovat jak se tam 20 letý Lukáš nebo Pavel ztrapňují (myslím to samozřejmě v dobrém;) ). Doporučuju si aspoň některý díly projet protože to někdy fakt stojí za to...

    http://www.hrej.cz/tv/level-tv/?filter:orderBy=releaseDate%20DESC&v.pagenumber=4&preserveFilter=1
    • "noooo... nemá talent." - Karel Infelt Prácheňský
      šialené *1*
    • Amylee.Anderson
      Tento pořad vám přinesl... Draken! *15*
      • 13_11
        A od Drakena to bylo vždycky... žrádýlko.
    • OMG, pustil jsem si díl č. 200 a je to teda fakt trapárna. Hlavně Poláček bez brejlí v čekárně s maniakálním Dobrovským v doprovodu s osvětovou chůvou Bachem. *1* To se na to fakt někdo díval dobrovolně? Tak to by mě zajímalo, kolik vám je (zvlášť těm, co pak moralizují na diskuzích, jací jsou oni staromilští borečkové a my ostatní děti, co o tom (rozuměj o všem) ví houno)... Víc než pět asi těžko, oujé. *5* *5* *5*
      • Inquisitor
        To byl rok 2003 takže mi bylo 20 let(takže více než pět let) a ze začátku to opravdu nebylo nic moc:). Ale bylo to něco novýho a časem se to zlepšovalo i když je pravda že díl od dílu se dost lišil.
      • Preed
        No ja som to mal rad vzdy,samozrejme niektore boli aj trapne pripadne nudne,ale dost ich bolo vtipnych a bavili ma a okrem toho je to podla mna super sposob ako sa nejakym sposobom lepsie spojit s ludmi ktori citaju ich clanky,preto som vlastne fanboy,aspon trosku viem,kto to robi :)
      • Zatím co ty jsi borec co je schopnej se maximálně tak ztrapnovat anonymně na internetových diskuzích.
        • Já si aspoň na nikoho světoborného nehraju... *3*
          • Black_Hand
            promin ale to je kec. ty si opravdu na neco hrajes. pronasis hluboka moudra o nazorech dana vavry a o klicovosti ciselneho hodnoceni pro recenze a ted chces tvrdit ze si na nic nehrajes? sorry, ale zklamal jsem se v tobe. myslel jsem si, ze ses aspon sam k sobe uprimny. to jak vidno nejsi.
            • Číselné hodnocení je nejdůležitější součástí každé recenze, ano.
          • Pravda

            Trotl jako ty si opravdu na nic hrát nemusí.
            • Tak teď jsi mi to nandal, pingvíne! *5* *15*
  • Black_Hand
    ad gog: asi bych nemel odvadet zakazniky gogu, kdyz zrovna delaji fajn vec, ale spis bych navrhoval kupovat grimrock primo z jejich webu, primo od nich. dostanete samostatny instalator tak jako na gogu + klic na steam a za stejnou cenu. http://www.grimrock.net/store/
  • Black_Hand
    tak martine...todle uz ani neni vtipny :D. ty urcite vis o cem mluvim :P. a todle mi taky nejak chybi: "Každý měsíc budeme losovat z vašich adres jednoho šťastlivce, kterému pošleme nějakou novou herní pecku." bylo to opravdu kazdy mesic?
    • blixa
      hehe :)) Ten clanek je hotovej a pripravenej dneska k vydani v 17.58 - nechtel jsem aby se to ztratilo mezi dennima novinkama.. Co se tyce her, vylosovali jsme zatim dva, ted v tom clanku budou dalsi dva. Takze to bude sedet kazdej mesic na jednoho.
      • Black_Hand
        super :).
  • ..aaa ctvrtek rano, koukam, ze striha Lukas :)
    • zdeeneek
      Vsak na strankach figtclubu je napsany: "Fight Club je podcastem herního serveru Games.cz. Vychází každý čtvrtek a jeho vysílání se účastní nejen redaktoři a spolupracovníci Games.cz, ale i posluchači."
      Presna hodina uvedena neni, takze bych to zase tak nehrotil.
      • Vypadlo ti tam docela důležité slovíčko dopoledne. Je půl třetí odpoledne a pořád nic. Pavel to měl alespoň vychytaný a jel na čas.
        • zdeeneek
          Obavam se, ze nevypadlo. Pouzil jsem ctrl+c, ctrl+v ze stranky http://games.tiscali.cz/podcast/
          Mas ale pravdu, ze na teto strance http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/fight-club-podcast-2/ maji napsany ctvrtek dopoledne. Takze dva rozdilny casovy udaje *7*
      • ja to nehrotim:). spis jakoze ocenuju ultrarychlyho P.D. :)
  • Ringwraith
    Hmm, tak musím říct, že se mi líbí názor Martina Bacha na sekce webu. Pokud není čas se o to starat, tak to tam nedávat. Je pár webu, které takové "hnijící sekce" mají a vskutku je to spíš na ostudu.
  • smejki
    Koukám na záznam. První část začíná zprostřed věty. Jak velký kus ze začátku chybí?
    • blixa
      chybi asi ctvrt hodina, zapomnel jsem to zapnout :( ale mame to nahrany na lokalu, takze video zaznam na Trubce bude normalne komplet.
  • Dnešní podcast byl jeden z nejlepších za poslední dobu. Perfektní vtipnej host a uvolněná atmosféra všech. Díky za příjemně strávené odpoledne :)
  • Black_Hand
    hmm, koukam, ze jste trochu predelali layout na own3d. kde budeme chatovat? komentare mi neprijdou zrovna idealnim resenim.
    • Black_Hand
      aha! ono je nutne kliknout na bublinu u videa!
  • Námět k diskuzi

    Asi to není úplně vhodné pro dotaz, ale pár minut v podcastu by se tomu věnovat mohlo: Koukal jsem na možnosti předobjenán Legend of Grimrock na www.grimrock.net/buy a pozastavil jsem se u položky Standalone installer & Steam key. Možná by nebylo na škodu vysvětlit principy prodeje her přes internet, co to vlastně znamená koupit si nějaký klíč a kde všude se nedá použít a proč. Jestli se dá v budoucnu hrát nezávisle koupená hra bez steamu, ale se steamem spárovaná apod. Jaké jsou omezení dnešních DRM atd. atd. S nástupem Originu a možnými podobnými projekty XBox Live nebo Google Play v tom vzniká trochu chaos a začne se vyplácet zauvažovat za jakých podmínek co kde koupit. To samé platí ohledně cloudových služeb, např. pro uložení postupu ve hře. Téma by se dalo ještě rozšířit o narůstající počet použitelných herních platforem, potažmo počet nákupu stejné hry a jak se z toho dá do budoucna vybruslit - jestli třeba mohou vznikat multiplatformní licence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit