Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Heh, zajímavé myšlenky L. Grygara na Bioware.

    Ještě me napadl jeden postřeh, co se týče Mass Effectu. Bioware si teď mohou být jisti, že ME má opravdu věrné fanoušky. Říkám si totiž, že kdyby se tato blamáž s koncem stala u jiné série s míň radikálními fandy, tak by si ti fandové prostě řekli: "Fuck off, už od vás nic nekupujem."

    Zatímco Mass Effect fandové se bouří, protože jim na sérii záleží a chcou, aby končila dobře a "aby byl konec hodnej toho, co Bioware slíbili". A tuhle kampaň určitě začli ME fandové... jo, možná se pak přidali i hateři, pro které to byl další "fuel", ale iniciaiva určitě vznikla od fandů.

    No a pak jsou tu samozřejmě ti nejradikálnější fandové, kteří jsou si jisti, že konec je skvělý a že Bioware jsou bezchybní.
    • Cahir
      Myslím, že na tom co Lukáš říká, něco je. Mně se líbí, kam BW hry směřují, ale faktem je, že slibují něco, co se nakonec rozhodnou udělat jinak. Otázka je, kde je hranice mezi PR žvásty a vyloženě dezinformacemi. Škoda, že spousta hráčů neumí hodnotit kvalitu produktu, aniž by ho srovnávali s marketingovými sliby.
  • áááá hádám že se stříhání pro tentokrát chopil mistr janchor...takže podcast asi kolem 1 hodiny ranní jako obvykle co?
    • janchor
      Mistr stříhal už minule, ale dneska si to skrze rýmičku dává s nožičkama na stole,.
  • Podcast #71

    Takze jak chlapi? Vcera ani dneska zadny podcast? Nikde zadny info, hosti asi neprisli, ze?
    • Core
      Milý bobku, podcast samozřejmě byl a to včetně hosta. Oznámeno to bylo na veřejně dostupném profilu na fcb i twitteru...
      • Donedavna byvalo zvykem dat info na stranku games.tiscali.cz, kterazto je snad stale hlavnim prezentacnim kanalem.
        Jestli redaktori chteji, aby na Fightcluby chodili jen Tweetari a soc. exhibicionisti maji delat pristup rozesilanim pozvanek pres tyto soc. kanaly.
        • ales.smutny
          Je tak obtížné sjet o několik příspěvků níže, kde Pavel na 71. FC upozorňuje včetně hosta? Plus samozřejmě byl v době streamu článek na hlavní stránce i s odkazem na stream.

          Ono je lepší trochu hledat a používat hlavu, než přijít a začít se rozkřikovat.
          • Nezlobte se na me, ale jsou mezi nami lide (kupodivu), kteri chodi taky do prace, kde nemaji moznost jit na net. A pokud je clanek na hl. strance jen v dobe streamovani a pak ho smazete, nemam zadny impuls hledat nekde jinde.
            A ano, prispevku Pavla jsem si DNES vsiml. Bohuzel jedna sucha veta, ze se "nekde neco bude dit", bez jakehokoliv dalsiho infa straci po smazani clanku z hl. stranky smysl.

            PS: Mazat clanky z hl. stranky clanky, byt nejsou po cca 2 hodinach aktualni je dost prapodivne. Proc je potom nezametate stopy obdobne i z Tweteru a FCB?
            • Bobku máš pravdum, Games má dost možností jak pustit takové info na vlasních stránkách, tak proč jen FCB, taky jsem hledal a nenašel. Peace citlivkám :)
            • janchor
              Jo, to máš recht, každopádně jestli na Own3d zůstaneme (a tenhle díl byl podle všeho OK), tak už můžeš po robotě mířit rovnou tam.
            • Lukasi, je mi jasny, ze tu delam z komara velblouda, jen me zamrzelo (zarazilo), ze po vecernim navratu z roboty nenalezam sebemensi info (FCB a TWTR nesleduju). Ted koukam na Own3d, ze tam je zaznam, to by snad slo odlinkovat pro pozdni nedockavce jako ja *5* .
              Jo a PEACE vsem minusarum.
            • janchor
              Článek se stahuje, protože stream do něj vloženej je po natáčení logicky offline. Takhle se to děje už několik měsíců, stejně tak od prvního dílu máme víceméně pravidelnej den / časovej úsek, kdy se natáčí (středa odpoledne) a pokud je něco jinak, info se kromě sociálních sítí hází i sem do diskuze.
            • Pokud vím, tak články o FC byly vždy mazány hned po skončení vysílání, takže nechápu, proč je tady najednou takový problém, možná chvilku když se záznam přehrával přímo z Ustreamu to tady nechávali i dýl, aby si to lidi mohli rovnou pustit, ale většinou šly články po nahrání hned pryč...
        • Core
          Je fakt, že s tebou vlastně souhlasím. Sám fcb nevedu, nicméně už jsem si uložil (právě pro tyto případy) jejich fcb profil do oblíbených, aby mi podcast neutekl. Jinak vyděržať! On se tu záznam určitě objeví. Jinak ale na druhou stranu, včera od cca 16 do 18 tu byl podcast normálně v novinkové sekci k dispozici. Osobně koukám jen přes web Games.cz čili bylo to tady...
          Navíc o pár řádků níže Luke psal, že 71 začíná po 16 hodině...
    • Co se deje? Proc ty minusy? Zadny info jsem nikde na strankach nenasel.
  • čo audiozáznam ? Som si už začal zvykať že vychádzal neuveritelne rýchlo *7*
    • viděl bych to tak, že dneska stříhá Lukáš a ne Pavel :D
  • ezechiel25-17

    Škoda

    Že je Coraabia pro svou flash podstatu v nejbližší době na iOS zapovězená. Ale jinak se na to už dlouhodobě těším, tak hodně zdaru vinšuju.
  • Uziel

    Stream

    Co bude dneska za stream ?
    • Myslim ze own3d je dobra alternativa
      • Uziel
        EDIT: Už nic :/
  • Luke

    Fight Club #71

    Přátelé, začneme vysílat krátce po čtvrté hodině a hostem bude Jakub Hussar z týmu Coraabie (http://coraabia.cz/).
  • Core

    O.O

    Už dnes, podcast # 71 - těšííím se! *5*
    • Já ani ne. *5* *12*
      • Koho to zaujima?
      • Core
        To je tvůj problém *3*
  • V škole si hovoríme.Čo je zajtra za den.Bude to tá streda.Príde Vávra tento týždeň?-Na internete hľadám.Zoznam hostí fight clubu.nikde to však nevidím.Na srdci mám vrubu-Tajne dúfam,zaspávam-Vávra zajtra príde-A ak nie.žial ma neobíde.
    • Danny_TheSavior_Vavra
      Mě se neptej, já bych tam byl pečenej vařenej, kdyby Poláčkovi nevadilo, že tam bude mít konkurenceschopného oponenta.
      • Co si posledně pamatuju, byl to spíš oponent s nejsilnějším hlasem, ne argumenty.
  • Black_Hand
    vzpomnel jsem si, ze martin sliboval dalsi clanek o donate programu. jak to s nim vypada?
    • zdeeneek
      Taky netrpelive vyhlizim nejaky info o donate programu. Uz jsem si rikal, jestli jsem ten clanek nejak neprehlidnul, ale vidim, ze asi jeste fakt nevysel. Snad se brzy objevi.
      • blixa
        Objevi se tenhle tejden.. Omlouvam se za zpozdeni, tohle jde jen na moji hlavu a na jiny pracovni povinnosti.. :(
        • Wyder
          To byla chyba, psat sem konkretni tyden, ted muzem brblat... :))) :P
          • Black_Hand
            taky ze ho ceka rypava pripominka ve stredecnim podcastu neboj :)).
            • blixa
              Nojo, sliby chyby, kdy uz se konecne poucim :( Ale porad doufam, ze to do toho stredecniho podcastu stihnu ;)
        • Black_Hand
          ok, super. jsem rad, ze nespis :).

          nicmene todle je jediny clanek, ktery tak nejak dluzite prispevovatelum. jde o to, ze kdyz neuvidim co se s tema penezma deje tak je prestanu posilat. todle nejde podcenovat. zatim vam verim, ale jde o to videt vysledky. to urcite chapes nejenom ty ale i zbytek redakce :).

          (zni to trochu tvrdeji, nez jsem chtel. chtel jsem jenom rict, ze pravidelny clanek na toto tema je dulezity)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit