Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • navrativsi se :DDD
    • super podcast!! pozdravujem lukasa, dobry blog.
  • Mass Effect Series

    Skvělý marketingový tah od bioware a ještě k tomu silný příběhový zážitek pro nás hráče. Konec nám neukázal prakticky nic, ale o to bioware právě šlo. Můžeme si jen domýšlet (vymýšlet) co se stalo s Ashley, co Garus a Tali, jak dopadli ostatní rasy galaxie. Zkrátka nezbývá nám nic jiného, nežli popustit uzdu naší fantazii.
  • Core

    O,o

    K soutěži v podcastu. Co byste si přáli z GOG.com od Petra Poláčka za gamesu? Nějaké nápady? Osobně mě tam pár kousků zaujalo, ale ty mám všechny ve velké míře buď na originálce nebo na DVD z Levelu/Score. Nicméně bych si celkem rád zopáknul Crusader: No Regret... *4* Svého času jsem o této hře snil a můj tehdejší komp to nerozdejchal. Pokud by běhal pod Win 7/64bit, byla by to slast. Apropo, jak GOG.com vlastně funguje? Zaplatí se a můžu si hru digitálně stáhnout (jde o instalačku)? Nebo nějak jinak? Nemám s tím zkušenosti.
    • 13_11
      Zrovna nedávno jsem si dělal „wishlist“ her, který jsem buď hrál (a tudíž je chci) nebo který jsem ještě nehrál (a tudíž je chci taky). Jestli se chceš inspirovat, pak tudy.

      A koukám, že nově vyšel Anachronox – tak to je další srdcovka.
      • Mopped
        Vzdyť ty tam máš skoro všechno, celý seznam.
        To je vlastně dobře.
    • smejki
      zaregistruješ se, koupíš, máš virtuální poličku (doslova). hru si stáhneš jako instlačku a je to bez DRM či klienta.
      • Core
        Tak to je absolutní nářez. Díky za osvětu. Nějaké kousky bych si tam rád pořídil. Když je u her uvedeno, že je kompatibilní pod Win 7, mohu tomu věřit, jo? Nerad bych "vyhodil" $10 za nespustitelnou hru... Jinak o nějakém šíření dál nemůže být řeč. Jsem hamoun :))
        • smejki
          jo, běhá to bez problémů na Win7. ale samozřejmě běhají v původní podobě, takže je třeba dodat widescreen mody atp.
        • Ringwraith
          Jo můžeš. DOSovky přichází s integrovaným nastavitelným DosBoxem. Osobně testováno na Syndicate z 1993.

          A pokud by nějaká hra měla problémy s Win7, tak by se to velmi rychle prokázalo v její příslušné diskuzi... obecně si diskuze tam projížděj, jsou tam různé rady atd.
          • Core
            OK, díky za info. Něco prubnu. Třeba takové klasické MDK mě také láká... Holt nostalgie. Dnes už hraju zcela jiné hry (Vlastně jen RPG/adventury), ale něco bych rád oprášil.
            • Black_Hand
              temple of elemental evil nebo sanitarium?
      • Ringwraith
        Tak tak, hru pak můžeš šířit dle vlastního uvážení. Tedy nemůžeš, ale kdo tě zastaví, že ano... a GoG spoléhá na tvé vlastní svědomí.
    • Co třeba Outcast?
  • Diskuze ohledně horování za jiný konec ME3

    K Petrově shrnutí motivů ohledně snahy fanoušků ke změně konce:

    Pokud jste jako reprezentativní vzorek brali vyselektované emotivní výkřiky v diskuzích, tak chápu, že jste došli k názoru, že se jedná o nářky nad depresivním koncem. Věřím, ale že většina zainteresovaných problematiku nevhodného zakončení ME3 vidí jinak, a to tak, jak to výborně shrnuje tento článek (logicky obsahuje hodně spoilerů):

    http://www.gamefront.com/mass-effect-3-ending-hatred-5-reasons-the-fans-are-right/

    Zkráceně forma konce je prostě nekonzistentní s mechanismy, na které kladla série celou dobu pozornost a navíc každé z těch tří ukončení je zapříčiněno neočekávanou deus ex machinou. To, že je naivní a velice nestandartní požadovat nový konec souhlasím, ovšem neodsuzuji to. Bioware propagovali Mass Effect jako hru, kde vaše volby v průběhu hraní mají vliv na vývoj a ukončení děje. Tak touto formou jim holt dávají fanoušci druhou šanci.
    • rancor1223
      Přesně. Ta hlavní část komunity si nestěžuje na sad-ending, ale na chyby a nedodělky.
      Je to stejné jako kdyby ustřihli Pána Prstenů těsně po vhození Prstenu do Hory osudu. Myslíte že by se nikdo neptal jak dopadlo společenstvo a Středozem vůbec? Tady je to úplně stejné.
      Co se konců týče: Technicky je zde 6 konců. Syntéza, Zničení a Ovládnutí. Liší se barvou výbuchu a jedním zhruba vteřinovým záběrem. No co víc chtít po skvělém zakončení ME2, že? Jako jediná logická věc se jeví, že celý konec byla jen projekce Reaperů, protože jinak mi vysvětlete, jak se posádka dostala na loď a kam sakra letěli, místo aby bojovali? A co celá galaktická společnost? Jak přežila zničení Mass Relays?
      Doufám, že jsem redakci dostatečně osvětlil, proč se fanoušci ME bouří.
      • No k tomu přirovnání k Pánu Prstenů bych ještě přidal, že nejen,že by jsme nevěděli, co se dělo potom, ale navíc by se Aragorn a všichni v koho se celou dobu věřilo dali na útěk a kdo by zůstal a bojoval, by se už nikdy domů nevrátil... Viz to jak Normandy "utekla" z boje a letěla pryč - nebo se alespoň nevysvětlilo, proč by měla v době výbuchu někam letět. A ti, co se postavili na vaši stranu a bojovali u Země, tak se kvůli zničení Mass Rellay nemůžou vrátit domu, ale musí zůstat na téměř zničené (ne-li úplně - záleží na velikosti armády).
        Takový konec prostě není ani sad... Tak končí špatnej film
    • Trol.diskuzni
      Nemáte to jedno? Vždyť je to jen sratchka pro amíky... *6*
      • Další hra, o který teď budeš mlít, aniž bys ji hrál, předpokládám...
        • Trol.diskuzni
          Sratchky už jen z pudu sebezáchovy nehraju, Skyrim mi stačil.
    • A ještě dodatek - video porovnávající side-by-side jednotlivá outra různých konců (opět SPOILERy):

      http://www.youtube.com/watch?v=rPelM2hwhJA

      Tamější nejlépe hodnocený komentář to vystihl trefně:
      ,,I feel bad for the colorblind folks...you guys only get ONE ending!''
  • mohli by ste skusit justin.tv, většina streamů na který koukám přešla z own3d právě na justin.
  • ezechiel25-17

    Ještě k tomu ustreamu

    Martin tu psal, že chyba je nejspíš na spojení redakce - ustream. Vzhledem k tomu, že to video, které je tam pár minut po tom a je to záznam na serveru ustreamu, tak to tak skoro určitě není, protože by to poskakovalo stejně, ale je to OK. Takže k nim a u nich je to v pořádku. Spíš těch streamovacích serverů je kupa a jeden dostane zatížený/přetížený a druhý nějaký průměrně vytížený.

    Což nic neřeší, ale stejně jsem se chtěl podělit a svůj myšlenkový pochod na toto téma, čekajíc na podcast, který jsem živě nestihnul.
  • janchor

    ohledně nového streamu

    Own3d jsme testovali, kvalita obrazu se tvářila super, ale pak naostro nás naopak dost nepříjemně překvapila, takže ještě uvidíme, zkusíme si pohrát s nastavením atp., případně vyzkoušet klidně i něco dalšího.
    • tak zas je to priaznivé pre pripojenia s nižšou rýchlosťou...download streamu 20-30 KB/s sa len tak nevidí *4*
    • FreelancerSVK
      Nakoniec budeme všetci sledovať cez Google Hangout :D
  • FreelancerSVK
    A vie niekto v čom je own3dtv lepší? Osobne poznám len ustream a livestream.
    • own3dTV už funguje 2-3 roky tušim, a posledni rok ji dost táhnou streameři League of Legends, takže to neni žádná pochybná streamovací služba. :)
    • na ustreame to lagovalo
      • Core
        Mně ani jednou... Byl to individuální případ.
  • Konce Mass Effectu

    Ještě něco k tý diskuzi ohledně ME, konec není kritizovaný za to, že by tam nebyl slaďoučký happy end, ale kvůli úplně jinejm věcem. Celkem pěknej post napsanej k tomuhle tématu je třeba zde:
    http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/9877164/1#9877563

    nebo zde:
    http://www.reddit.com/r/Games/comments/qscwt/mass_effect_3_confusion_choice_and_catharsis_why/
  • Ringwraith
    Missnul jsem podcast.

    Bude na Own3d.tv taky video časem dostupné nebo musím počkat na ofiko vydání?
    • Slotermeyer
      Co se týče own3d nevím, ale záznam z Glados 2.0 to určitě jistí. *5*

      Zkušebně jsem stream nahrával, ale kvalita obrazu je dost špatná (http://i.imgur.com/pyJIq.png), takže video uvěřejňovat asi nebudu.
      • blixa
        Nezverejnuj, mame to nahrany i na klasickou kameru.. A jak rikal Lukas, pristi tejden si s tim nastavenim zase trochu pohrajeme..
        • Zajimave jak jste pred nekolika mesici rezolutne odmitali moznost live prenosu a najednou tu mame live videoprenos a dokonce necenzurovany HD zaznam ... ale ne ze bych si stezoval
          • Black_Hand
            to vyslo z reakci ctenaru. nevim co je na tom zvlastniho. nejakou dobu stacilo redakci otravovat s live prenosem a tak byl live prenos. nejakou dobu se otravovalo potrebou nove kamery a ze by divaci byli ochotni prispet a tak vznikl donate program. pricina, nasledek + v rozumnych vecech prizpusobiva redakce.
          • janchor
            "Před několika měsíci" a "najednou" nejde tak úplně dohromady, každopádně nás tehdy nenapadlo, že by mohl být o video takovej zájem.. a teď to jde ruku v ruce s tím, že natáčení streamujeme.
        • Slotermeyer
          Však v pohodě, jen konstatuju. Já právě oceňuju vaši snahu vycházet vstříc čtenářům/posluchačům/divákům. Např. ona HD kamera. Own3d.tv bych se rozhodně držel, včera byl přenos naprosto bez problému plus IRC -> prostě paráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit